О внесении дополнения в решение Жалагашского районного маслихата от 5 июля 2017 года №13-3 “Об утверждении Правил оказания жилищной помощи”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28 февраля 2018 года № 21-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 марта 2018 года за № 6215. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 22 февраля 2019 года № 37-3
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 22.02.2019 № 37-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года “О жилищных отношениях” и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 “Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 5 июля 2017 года № 13-3 “Об утверждении Правил оказания жилищной помощи” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5915, опубликовано 8 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и 8 августа 2017 года в газете “Жалагаш жаршысы”) следующее дополнение:
Пункт 8 Правил оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
“4) Нормы расходов и их тарифы по водоснабжению, теплоснабжению, вывозу мусора, расходов на содержание жилья предоставляются поставщиками услуг.”.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 21- сессии
Жалагашского районного маслихата
БЕКЖАНОВ А.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата
ЕСПАНОВ М.

“Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 шілдедегі №13-3 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 21-5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 6215 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 37-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 22.02.2019 № 37-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Тұрғын үй қатынастары туралы” Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңына және “Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы” Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 шілдедегі № 13-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5915 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 8 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және 2017 жылғы 8 тамызда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін.
көрсетілген шешіммен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларының 8тармағы мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
“4) Тұрғын үйді қамтамасыз етуге қажетті сумен жабдықтау, жылумен жабдықтау, қоқыс шығару шығыстарын пайдалану нормалары мен тарифтерін қызмет көрсететіндер ұсынады.”.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының
21-сессиясының төрағасы
А. БЕКЖАНОВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М. ЕСПАНОВ