О признании утратившим силу некоторых решений Сырдарьинского районного маслихата
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 февраля 2018 года № 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 марта 2018 года № 6209
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Сырдарьинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной 19
сессии районного маслихата:
Е.Жакып
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение к решению Сырдарьинского районного маслихата от 28 февраля 2018 года №174
Перечень некоторых решений Сырдарьинского районного маслихата признанными утратившими силу
1. Решение Сырдарьинского районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 383 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5430, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 06 апреля 2016 года №26);
2. Решение Сырдарьинского районного маслихата от 29 июля 2016 года № 48 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5583, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 23 августа 2016 года №65);
3. Решение Сырдарьинского районного маслихата от 17 марта 2017 года № 101 "О внесении дополнения в решение Сырдарьинского районного маслихата от 29 февраля 2016 года №383 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5795, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 24 апреля 2017 года);
4. Решение Сырдарьинского районного маслихата от 28 августа 2017 года № 118 "О приостановлении действия пункта 1 решения Сырдарьинского районного маслихата от 29 февраля 2016 года №383 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5965, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 25 сентября 2017 года).

Сырдария аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 174 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 6209 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
19 сессиясының төрағасы:
Е.Жақып
Аудандық мәслихат хатшысы: Е.Әжікенов
2018 жылғы 28 ақпандағы Сырдария аудандық мәслихаттың № 174 шешіміне қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының кейбір күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 29 ақпандағы № 383 шешімін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде №5430 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінің 2016 жылғы 06 сәуірде №26 жарияланған);
2. "Бірыңғай тiркелген салық мөлшерлемелерiн белгiлеу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдедегі № 48 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде №5583 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінің 2016 жылғы 23 тамызда №65 жарияланған);
3. "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 383 шешіміне толықтыру енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 101 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде №5795 болып тіркелді, 2017 жылғы 24 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 29 ақпандағы №383 шешімінің 1-тармағының қолданылуын тоқтату туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 тамыздағы № 118 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде №5965 болып тіркелді, 2017 жылғы 25 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).