Об утрате сил некоторых решении Шиелийского районного маслихата
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 27 февраля 2018 года № 20/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 7 марта 2018 года № 6189
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 апреля 2016 года "О правовых актах" и пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу нижестоящие решения Шиелийского районного маслихата:
1) Решение районного маслихата от 18 июня 2015 года № 41/3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5047 от 13 июля 2015 года, опубликовано в районном газете "Өскен өңір" за номером 54 от 18 июля 2015 года, опубликовано в информационно-прававой системе "Әділет" от 5 августа 2015 года).
2) Решение районного маслихата от 25 июля 2017 года № 11/4 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5941 от 21 августа 2017 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 24 августа 2017 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата
П.Маханбет
Секретарь районного маслихата Б.Сыздык

Шиелі аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 20/8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 наурызда № 6189 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі аудандық мәслихаттың төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1)"Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2015 жылғы 13 шілдеде 5047 нөмірімен тіркелген, 2015 жылы 18 шілдеде аудандық "Өскен өңір" газетінің 54 нөмірінде жарияланған, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 5 тамызда жарияланған) аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 18 маусымдағы № 41/3 шешімі.
2) "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2017 жылғы 21 тамызда 5941 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 24 тамызда жарияланған) аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 25 шілдедегі № 11/4 шешімі.
2. Осы шешiм қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
П.Маханбет
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Сыздық