Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2018 год
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 27 февраля 2018 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 марта 2018 года № 6210. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2018 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 125 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 6210 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2018 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Шиелииского района от 14 сентября 2017 года № 1190 "Об устоновлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5976, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан опубликовано от 11 октября 2017 года).

1. Қосымшаға сәйкес 2018 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Шиелі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі № 1190 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5976 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 11 қазанда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шиелийского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Оразбекулы
Приложение 1 к постановлению акимата Шиелийского района от "27" февраля 2018 года №125
Квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, вредными, опасными условиями труда на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (%)
Количество рабочих мест для инвалидов (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Шиелийский районный отдел строительства"
13
2
1
2
Коммунальное государственное учреждение Шиелийского районного отдела образования "Средняя школа №142"
70
2
1
3
Коммунальное государственное учреждение Шиелийского районного отдела образования" "Средняя школа №270 имени Г.Мухамеджанова"
105
3
3
4
Коммунальное государственное учреждение Шиелийского районного отдела образования "Казахская средняя школа №244 имени Ы.Жахаева"
99
2
2
5
Товарищество с ограниченной ответственностью "Шиелі-Думан"
53
2
1
6
Коммунальное государственное учреждение "Дом культуры Арман" аппарата акима поселка Шиели
27
2
1

3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шиелі ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә.Оразбекұлы
Шиелі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "27" ақпандағы № 125 қаулысына 1 қосымша
2018 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Жұмыскерлердің тізімдік санынан алғандағы квотаның мөлшері (%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Шиелі ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
2
1
2
"Шиелі ауданының білім бөлімінің №142 орта мектебі " коммуналдық мемлекеттік мекемесі
70
2
1
3
"Шиелі ауданының білім бөлімінің № 270 Ғ.Мұхамеджанов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
105
3
3
4
"Шиелі ауданының білім бөлімінің Ы.Жахаев атындағы №244 орта мектебі " коммуналдық мемлекеттік мекемесі
99
2
2
5
"Шиелі -Думан жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
53
2
1
6
Шиелі кенті аппаратының "Арман мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
27
2
1