О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 15/173 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Мангистауского обласного маслихата от 16 мая 2018 года № 18/217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 мая 2018 года № 3613
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2018 года №245 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года № 823 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018 – 2020 годы" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 15/173 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3497, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 6 января 2018 года № 3-4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2018 год, в следующих объемах:
1) доходы - 110 711 397,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 75 616 213,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 719 444,7 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 373 238,9 тысяч тенге;
2) затраты – 109 057 014,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 429 028,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 638 706,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 067 734,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 803 387,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 804 511,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 124,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 280 024,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 280 024,8 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Установить на 2018 год нормативы распределения доходов в бюджеты городов и районов в следующих размерах:

Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 15/173 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 мамырдағы № 18/217 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 мамырда № 3613 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 245 "2018 - 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 желтоқсанындағы № 823 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 13 желтоқсандағы №15/173 "2018 - 2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3497 болып тіркелген, 2018 жылғы 6 қаңтардағы № 3-4 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110 711 397,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 75 616 213,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 719 444,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 25 373 238,9 мың теңге;
2) шығындар – 109 057 014,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 429 028,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 638 706,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 067 734,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 803 387,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 804 511,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 124,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 280 024,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 280 024,8 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 2 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2018 жылға қалалар мен аудандардың бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері мына мөлшерде белгіленсін:

1) Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району - 0 процентов;
Каракиянскому району - 24,4 процента;
Мангистаускому району - 100 процентов;
Тупкараганскому району - 98,7 процента;
Мунайлинскому району - 95,6 процента;
городу Актау - 15,4 процента;
городу Жанаозен - 43,5 процента.
2) Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району - 100 процентов;
Каракиянскому району - 100 процентов;
Мангистаускому району - 100 процентов;
Тупкараганскому району - 100 процентов;
Мунайлинскому району - 100 процентов;
городу Актау - 100 процентов;
городу Жанаозен - 100 процентов.
3) Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району - 0 процентов;
Каракиянскому району - 0 процентов;
Мангистаускому району - 30,0 процента;
Тупкараганскому району - 0 процентов;
Мунайлинскому району - 100 процентов;
городу Актау - 100 процентов;
городу Жанаозен - 100 процентов.
4) Социальный налог:
Бейнеускому району - 0 процентов;
Каракиянскому району - 24,3 процента;
Мангистаускому району - 100 процентов;
Тупкараганскому району - 98,6 процента;
Мунайлинскому району - 95,7 процента;
городу Актау - 15,3 процента;
городу Жанаозен - 43,5 процента.";
пункт 6 указанного решения дополнить следующими абзацами:
"на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;
на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования;
на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"10. Учесть, что в областном бюджете на 2018 год предусмотрены трансферты в сумме 2 355 661 тысяча тенге, подлежащие перечислению в республиканский бюджет из областного бюджета на компенсацию потерь республиканского бюджета.";
в пункт 12 указанного решения внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:

1)Төлем көзінен ұсталатын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 0 пайыз;
Қарақия ауданына – 24,4 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 98,7 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 95,6 пайыз;
Ақтау қаласына – 15,4 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 43,5 пайыз.
2) Төлем көзінен ұсталмайтын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз.
3) Шетел азаматтарының кірістерінен төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 0 пайыз;
Қарақия ауданына – 0 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 30,0 пайыз;
Түпқараған ауданына – 0 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз.
4) Әлеуметтік салық:
Бейнеу ауданына – 0 пайыз;
Қарақия ауданына – 24,3 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 98,6 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 95,7 пайыз;
Ақтау қаласына – 15,3 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 43,5 пайыз.";
көрсетілген шешімнің 6 тармағы келесі абзацтармен толықтырылсын:
"көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге;
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге;
ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және оқшау жүйелерінен ауызсу беру жөніндегі көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға.";
көрсетілген шешімнің 10 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2018 жылға арналған облыстық бюджетте 2 355 661 мың теңге сомасында республикалық бюджеттің шығындарына өтемақыға республикалық бюджетке аударылуға жататын трансферттер көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 12 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылсын:
"12. Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 13 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:

4 695 494,0
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 435,0
006
Капитальные расходы государственного органа
719 320,0
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
46 468,0
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
58 789,0
015
Организация содержания служебных животных
57 781,0
271
Управление строительства области
21 918,0
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
21 918,0
04
Образование
17 380 642,0
253
Управление здравоохранения области
165 861,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
2 000,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
163 861,0
261
Управление образования области
11 448 184,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
143 570,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 090 884,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
36 648,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 087 772,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
247 987,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
236 489,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
115 542,0
013
Капитальные расходы государственного органа
1 119,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 371 879,0
029
Методическая работа
321 116,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
905 263,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
197 734,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
51 000,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
131 940,0
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов

4 695 494,0
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 435,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
719 320,0
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
46 468,0
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
58 789,0
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
57 781,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
21 918,0
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
21 918,0
04
Білім беру
17 380 642,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
165 861,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
2 000,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
163 861,0
261
Облыстың білім басқармасы
11 448 184,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
143 570,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 090 884,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
36 648,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 087 772,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
247 987,0
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық - медициналық - педагогикалық консультациялық көмек көрсету
236 489,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
115 542,0
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 119,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 371 879,0
029
Әдістемелік жұмыс
321 116,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
905 263,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
197 734,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
51 000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
131 940,0
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 058 102,0
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
201 139,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
250 000,0
285
Управление физической культуры и спорта области
933 441,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
933 441,0
271
Управление строительства области
4 833 156,0
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
344 680,0
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 488 476,0
05
Здравоохранение
4 353 959,0
253
Управление здравоохранения области
3 167 973,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
157 023,0
006
Услуги по охране материнства и детства
52 351,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
154 452,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
115 007,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
41 448,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
31 509,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 288 885,0
029
Областные базы спецмедснабжения
27 599,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 114 674,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
18 898,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
166 000,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
127,0
271
Управление строительства области
1 185 986,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 185 986,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 239 563,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области

2 058 102,0
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
201 139,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
250 000,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
933 441,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
933 441,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 833 156,0
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
344 680,0
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4 488 476,0
05
Денсаулық сақтау
4 353 959,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 167 973,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
157 023,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
52 351,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
154 452,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
115 007,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
41 448,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
31 509,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 288 885,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
27 599,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 114 674,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
18 898,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
166 000,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
127,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 185 986,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 185 986,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
3 239 563,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

2 922 950,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
628 686,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
191 580,0
003
Социальная поддержка инвалидов
289 932,0
007
Капитальные расходы государственного органа
13 000,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
284 594,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
84 214,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
238 835,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
52 178,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
37 183,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
74 365,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
190 977,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
13 979,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
723 047,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
38 200,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
3 516,0

2 922 950,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
628 686,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
191 580,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
289 932,0
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
13 000,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
284 594,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
84 214,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
238 835,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
52 178,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
37 183,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
74 365,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
190 977,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
13 979,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
723 047,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
38 200,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 516,0

056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
35 416,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
23 248,0
261
Управление образования области
193 035,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
146 860,0
037
Социальная реабилитация
46 175,0
263
Управление внутренней политики области
30 298,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
30 298,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 938,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1 938,0
297
Управление труда области
91 342,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
91 342,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 681 603,0
271
Управление строительства области
3 534 273,0
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 003 000,0
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 469 540,0
030
Развитие коммунального хозяйства
61 733,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 147 330,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
117 647,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
008
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
908 395,0
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 879 128,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 416,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
23 248,0
261
Облыстың білім басқармасы
193 035,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
146 860,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 175,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
30 298,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
30 298,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 938,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 938,0
297
Облыстың еңбек басқармасы
91 342,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
91 342,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 681 603,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 534 273,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 003 000,0
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 469 540,0
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
61 733,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 147 330,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117 647,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
908 395,0
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 879 128,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау