О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 15 декабря 2017 года №12/137 "О бюджете города Актау на 2018-2020 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 13 июля 2018 года № 17/193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 июля 2018 года № 3693
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 15 декабря 2017 года № 12/137 "О бюджете города Актау на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3511) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 868 934,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 546 080,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 135 833 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 700 887,5 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 486 133 тысяч тенге;
2) затраты – 30 629 752 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 178 785,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 179 215,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 430 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 939 603,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 939 603,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 3 179 215,5 тысяч тенге;
погашение займов – 725 226 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 485 613,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-4 следующего содержания:
"5-4. Учесть, что в городском бюджете на 2018 год предусматриваются целевые текущие трансферты из резерва Правительства Республики Казахстан в сумме 2 345 312,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-5 следующего содержания:
"5-5. Учесть, что в городском бюджете на 2018 год предусматриваются целевые трансферты на развитие из резерва Правительства Республики Казахстан в сумме 1 024 000 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 12/137 "2018-2020 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 13 шілдедегі № 17/193 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 шілдеде № 3693 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 12/137 "2018-2020 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3511 болып тіркелген) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 30 868 934,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 20 546 080,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 135 833 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 700 887,5 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 486 133 мың теңге;
2) шығындар – 30 629 752 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 178 785,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 179 215,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 430 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 939 603,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 939 603,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 179 215,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 725 226 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 485 613,9 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 5-4 тармағымен толықтырылсын:
"5-4. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 2 345 312,9 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
келесі мазмұндағы 5-5 тармағымен толықтырылсын:
"5-5. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 1 024 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата - Д. Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Енсегенов
Временно осуществляющая
полномочия секретаря
городского маслихата Б. Туркпенбаева
СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Актауский городской отдел
экономики и бюджетного
планирования"
___________Ж. Туркменбаева

3. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы - Д. Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шапқан).
5. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2018 жылдың 1 қаңтарынан басталатын қатынастарға қатысты таралады.
Сессия төрағасы С. Еңсегенов
Қалалық мәслихат
хатшысының өкілетін
уақытша жүзеге асырушы Б. Түркпенбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысы
____________Ж.Түркменбаева