Об образовании избирательных участков
Решение акима Бейнеуского района Мангистауской области от 27 декабря 2018 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 января 2019 года № 3772.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким Бейнеуского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов на территории Бейнеуского района, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Бейнеуского района от 15 мая 2017 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3382, опубликовано в газете "Рауан" от 27 июня 2017 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 27 июня 2017 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" (Г. Бакытова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Бейнеуского района Амирханову У.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Абилов
Приложение
к решению акима Бейнеуского района
от 27 декабря 2018 года
№ 5
Избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов на территории Бейнеуского района
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Бейнеуского района Мангистауской области от 02.07.2021 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменением и дополнением внесенным решением акима Бейнеуского района Мангистауской области от 09.09.2022 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 18.09.2023 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 113
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеуский гуманитарный колледж" Управление образования Мангистауской области.
Граница: дома № 1-80 улицы имени Б. Майлина, дома № 1-86А улицы имени К. Сатбаева, дома № 1-80 улицы имени Т. Рыскулова, дома улиц имени Д. Нурпейисовой, имени Айназар ата, имени С. Датулы, имени Ш. Кудайбердиулы, имени М. Жумабаева села Бейнеу.
Избирательный участок № 114
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Жумагали Калдыгараева" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.

Сайлау учаскелерін құру туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 5 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қаңтарда № 3772 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына сәйкес Бейнеу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Бейнеу ауданының аумағында дауыс беруді өткізу және дауыстарды санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Бейнеу ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3382 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 маусымдағы "Рауан" газетінде және "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде 2017 жылғы 27 маусымда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Г. Бақытова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу ауданы әкімінің орынбасары Ү. Әмірхановаға жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Әбілов
Бейнеу ауданы әкімінің
2018 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 5 шешіміне
қосымша
Бейнеу ауданының аумағында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 02.07.2021 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер мен толықтырылулар енгізілді- Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 09.09.2022 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 18.09.2023 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 113 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының "Бейнеу гуманитарлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Б.Майлин атындағы көшесінің №1-80 үйлері, Қ.Сәтбаев атындағы көшесінің №1-86А үйлері, Т.Рысқұлов атындағы көшесінің №1-80 үйлері, Д.Нұрпейісова атындағы, Айназар ата атындағы, С.Датұлы атындағы, Ш.Құдайбердіұлы атындағы, М.Жұмабаев атындағы көшелердің үйлері.
№ 114 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Жұмағали Қалдығараев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: многоэтажные дома № 30-35, № 37, № 62-64, дома № 65-92, дома улиц имени О. Кулбатырова, имени Е. Бокетбайулы, имени Ж. Байбозулы, имени Ыбрайым ахун Кулбайулы, имени И. Тиленбайулы, имени К. Ещанова, имени А. Жубанова, имени А. Молдагуловой, имени К. Толеуулы, имени Байкул кажы Каныбекулы, имени С. Сейфуллина, имени Барак батыра села Бейнеу.
Избирательный участок № 115
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Устюрт" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 1-20 улицы имени Ахтан Керейулы, дома № 1-26 улицы имени Ерменбет Би, дома № 1-27 улицы имени Турманбет Батыра, дома № 1-27 улицы имени Адила, дома № 1-29 улицы имени Тастемира, дома № 1-29 улицы имени Турсына, дома № 101-120 улицы имени Досата, дома улиц имени М. Ауезова, имени Атакозы Батыра, имени А. Жангелдина, имени И. Суйеубаева села Бейнеу.
Избирательный участок № 116
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ы. Алтынсарина" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: многоэтажные дома № 38-41, дома улиц имени Косай ата, имени Т.Айбергенова, имени Ер Конай, имени Матжан Би, имени Ер Шабай, имени Т. Алиева, имени А. Тилеуулы, имени Н. Онгалбаева, имени М. Бегенова, имени Н. Шыршыгулулы, имени Ер Бегей, имени Б. Момышулы, имени Ер Кармыс, имени А. Байтурсынова, имени Е. Айшуакова, имени Султан Бейбарыса, имени К. Боканулы, имени Торемурат села Бейнеу.
Избирательный участок № 117
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Бейнеу" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 1-55 улицы Улы Жибек Жолы, дома № 1-55 улицы имени Мендикул Батыра, дома улиц имени Азан Балова, имени Оразмухамед ахуна, имени Кыдырша ата, имени Рсалы Батыра, имени Акбобек, имени Кайып Корабайулы села Бейнеу, республиканское государственное учреждение "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Мангистауской области", республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 99116" Министерства обороны Республики Казахстан.
Избирательный участок № 118
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Абая" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: Бейнеу ауылының № 30-35, № 37, № 62-64 көпқабатты үйлері, № 65-92 үйлері, Ө. Құлбатыров атындағы, Е. Бөкетбайұлы атындағы, Ж. Байбозұлы атындағы, Ыбырайым ахун Құлбайұлы атындағы, И. Тіленбайұлы атындағы, Қ. Ещанов атындағы, А. Жұбанов атындағы, Ә. Молдағұлова атындағы, Қ. Төлеуұлы атындағы, Байқұл қажы Қаныбекұлы атындағы, С. Сейфуллин атындағы, Барақ батыр атындағы көшелерінің үйлері.
№ 115 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Үстірт жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Ақтан Керейұлы атындағы көшесінің № 1-20 үйлері, Ерменбет Би атындағы көшесінің № 1-26 үйлері, Тұрманбет Батыр атындағы көшесінің № 1-27 үйлері, Әділ атындағы көшесінің № 1-27 үйлері, Тастемір атындағы көшесінің № 1-29 үйлері, Тұрсын атындағы көшесінің № 1-29 үйлері, Досат атындағы көшесінің № 101-120 үйлері, М. Әуезов атындағы, Атақозы Батыр атындағы, Ә. Жангелдин атындағы, И. Сүйеубаев атындағы көшелерінің үйлері.
№ 116 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Ы. Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының № 38-41 көпқабатты үйлері, Қосай ата атындағы, Т. Айбергенов атындағы, Ер Қонай атындағы, Мәтжан Би атындағы, Ер Шабай атындағы, Т. Әлиев атындағы, А. Тілеуұлы атындағы, Н. Оңғалбаев атындағы, М. Бегенов атындағы, Н. Шыршығұлұлы атындағы, Ер Бегей атындағы, Б. Момышұлы атындағы, Ер Қармыс атындағы, А. Байтұрсынов атындағы, Е. Айшуақов атындағы, Сұлтан Бейбарыс атындағы, Қ. Боқанұлы атындағы, Төремұрат атындағы көшелерінің үйлері.
№ 117 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Бейнеу" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Ұлы Жібек Жолы көшесінің № 1-55 үйлері, Меңдіқұл Батыр атындағы көшесінің № 1-55 үйлері, Азан Балов атындағы, Оразмұхамед ахун атындағы, Қыдырша ата атындағы, Рсалы Батыр атындағы, Ақбөбек атындағы, Қайып Қорабайұлы атындағы көшелерінің үйлері, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "99116 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 118 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Абай атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: многоэтажные дома № 1-29, № 47-49, № 53-56, № 59-61, дома улиц имени С. Акшабаева, имени Ж. Калдыгараева, имени Кашагана, дома 1 участка, дома №1-80, расположенные между улицами имени Султан Бейбарыса, имени Торемурат батыра, имени Косай ата и имени Т. Айбергенова села Бейнеу, дома в местности Коне Бейнеу.
Избирательный участок № 119
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Манашы" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 147-240 улицы имени К. Сатбаева, дома № 1-100 улицы имени Досата, дома улиц имени Есекмерген Батыра, имени Бекес Дарментайулы, имени Самалык Батыра, имени Шолтамана села Бейнеу.
Избирательный участок № 120
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Атамекен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 81-240 улицы имени Б. Майлина, дома улиц имени Шогы батыра, имени Каржаубая Жылкыбаева имени Турыш ата, Карагайлы, Косарқан, Каракога, Шахан села Бейнеу.
Избирательный участок № 121
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Куйкен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 56-130 улицы Улы Жибек жолы, дома № 56-130 улицы имени Мендикул батыра, дома № 28-135 улицы имени Адила, дома № 30-135 улицы имени Тастемира, дома улиц Тасастау, Колтабан, Жидели, имени Рак батыра, имени Аманжол шебер, имени Бердибая Сарбалаева, имени Суйинкара батыра, имени Аманбай ата, имени Ш. Шынгысова, имени А. Отеуова, Шиланды, Кайдак, Акшагыл, Матай, Серкебай села Бейнеу.
Избирательный участок № 122
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Сам" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 1-127 улицы имени Амантурлы батыра, дома № 1-127 улицы имени Асау Батыра, дома № 1-114 улицы имени К. Токсанбайулы, дома № 1-117 улицы имени Балуанияз, дома улицы имени Калнияз акына села Бейнеу.
Избирательный участок № 123
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеуский лицей" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома улиц имени Досан Тажиулы, имени Ж. Мынбаева, имени К. Сыдыкова, имени Изтурган Мендикулова, имени И. Тайманова, имени М. Маметовой, имени Махамбет, имени Т. Алниязулы села Бейнеу.
Избирательный участок № 124
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Бейнеу" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: Бейнеу ауылының № 1-29, № 47-49, № 53-56, № 59-61 көпқабатты үйлері, С. Ақшабаев атындағы, Ж. Қалдығараев атындағы, Қашаған атындағы көшелерінің үйлері, 1 учаскесінің үйлері, Сұлтан Бейбарыс атындағы, Төремұрат батыр атындағы, Қосай ата атындағы және Т. Айбергенов атындағы көшелерінің арасында орналасқан № 1-80 үйлер, Көне Бейнеу жеріндегі үйлер.
№ 119 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Манашы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Қ. Сәтбаев атындағы көшесінің № 147-240 үйлері, Досат атындағы көшесінің № 1-100 үйлері, Есекмерген Батыр атындағы, Бекес Дәрментайұлы атындағы, Самалық Батыр атындағы, Шолтаман атындағы көшелерінің үйлері.
№ 120 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Атамекен жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Б. Майлин атындағы көшесінің № 81-240 үйлері, Шоғы батыр атындағы, Қаржаубай Жылқыбаев атындағы, Тұрыш ата атындағы, Қарағайлы, Қосарқан, Қарақоға, Шахан көшелерінің үйлері.
№ 121 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Күйкен жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Ұлы Жібек жолы көшесінің №56-130 үйлері, Меңдіқұл батыр атындағы көшесінің № 56-130 үйлері, Әділ атындағы көшесінің № 28-135 үйлері, Тастемір атындағы көшесінің № 30-135 үйлері, Тасастау, Көлтабан, Жиделі, Рақ батыр атындағы, Аманжол шебер атындағы, Бердібай Сарбалаев атындағы, Сүйінқара батыр атындағы, Аманбай ата атындағы, Ш. Шыңғысов атындағы, А. Өтеуов атындағы, Шиланды, Қайдақ, Ақшағыл, Матай, Серкебай көшелерінің үйлері.
№ 122 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Сам жалпы білім беретін мекетеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Амантұрлы Батыр атындағы көшесінің № 1-127 үйлері, Асау Батыр атындағы көшесінің № 1-127 үйлері, Қ. Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 1-114 үйлері, Балуанияз атындағы көшесінің № 1-117 үйлері, Қалнияз ақын атындағы көшесінің үйлері.
№ 123 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Бейнеу лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Досан Тәжіұлы атындағы, Ж. Мыңбаев атындағы, Қ. Сыдықов атындағы, Ізтұрған Меңдіқұлов атындағы, И. Тайманов атындағы, М. Мәметова атындағы, Махамбет атындағы, Т. Әлниязұлы атындағы көшелерінің үйлері.
№ 124 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Бейнеу жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: дома № 180-280 улицы имени Балуанияз, дома № 180-280 улицы имени К. Токсанбайулы, дома № 180-280 улицы имени Амантурлы Батыра, дома № 180-280 улицы имени Асау Батыра, дома улиц Айракты, Дагар, Жайылган, Манашы, имени Мурын жырау, Уали, Сайкудык, Опорная села Бейнеу.
Избирательный участок № 125
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Опорный" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома участков 2, 6 и 7 села Боранкул.
Избирательный участок № 126
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Каракум" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома участков 3 и 5 села Боранкул.
Избирательный участок № 127
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Боранкул" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома участков 1 и 4 села Боранкул.
Избирательный участок № 128
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени М. Бегенова" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 1-128 села Акжигит.
Избирательный участок № 129
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Акжигит" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: двухэтажные дома № 1, № 2 железнодорожной станции Акжигит, дома № 129-242 села Акжигит.
Избирательный участок № 130
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Есет" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Есет.
Избирательный участок № 131
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Школа-интернат "Бейнеу" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Сарга.
Избирательный участок № 132
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Турыш" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Турыш.
Избирательный участок № 133
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Сынгырлау" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Сынгырлау.
Избирательный участок № 134
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Сам" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Сам.
Избирательный участок № 135
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад имени А. Махутова" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Толеп.
Избирательный участок № 136
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Сам" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Ногайты.
Избирательный участок № 137
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Тажен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Тажен.
Избирательный участок № 138
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Атамекен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома улиц имени Жамбыла, имени Абая, имени Т. Токтарова, имени Ж. Аймауытова, имени Курмангазы, имени Саттигул, имени С. Килыбайулы села Бейнеу.
Избирательный участок № 139
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Куйкен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: Бейнеу ауылының Балуанияз атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Қ. Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Амантұрлы Батыр атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Асау Батыр атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Айрақты, Дағар, Жайылған, Манашы, Мұрын жырау атындағы, Уәлі, Сайқұдық, Опорная көшелерінің үйлері.
№ 125 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Опорный жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боранқұл ауылының 2, 6 және 7 учаскелерінің үйлері.
№ 126 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Қарақұм жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боранқұл ауылының 3 және 5 учаскелерінің үйлері.
№ 127 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Боранқұл жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боранқұл ауылының 1 және 4 учаскелерінің үйлері.
№ 128 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "М. Бегенов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжігіт ауылының № 1-128 үйлері.
№ 129 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақжігіт жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжігіт теміржол стансасының № 1, № 2 екі қабатты үйлері, Ақжігіт ауылының № 129-242 үйлері.
№ 130 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Есет" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекарасы: Есет ауылының үйлері.
№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Бейнеу мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сарға ауылының үйлері.
№ 132 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Тұрыш" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тұрыш ауылының үйлері.
№ 133 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Сыңғырлау" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сыңғырлау ауылының үйлері.
№ 134 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Сам" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сам ауылының үйлері.
№ 135 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Ә. Махутов атындағы "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Төлеп ауылының үйлері.
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Сам" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ноғайты ауылының үйлері.
№ 137 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Тәжен" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тәжен ауылының үйлері.
№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Атамекен" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Жамбыл атындағы, Абай атындағы, Т. Тоқтаров атындағы, Ж. Аймауытов атындағы, Құрманғазы атындағы, Сәттіғұл атындағы, С. Қилыбайұлы атындағы көшелерінің үйлері.
№ 139 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Күйкен" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Граница: дома № 21-135 улицы имени Ахтан Керейулы, дома № 27-135 улицы имени Ерменбет Би, дома № 28-135 улицы имени Турманбет Батыра, дома № 30-135 улицы имени Турсына, дома улиц Шагырлы, имени Т. Косжанулы села Бейнеу.
Избирательный участок № 140
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Манашы" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 87-146 улицы имени К. Сатбаева, дома № 81-241 улицы имени Т. Рыскулова, дома № 128-179 улицы имени Асау Батыра, дома № 128-179 улицы имени Амантурлы Батыра, дома № 115-179 улицы имени К. Токсанбайулы, дома №118-179 улицы имени Балуанияз, дома улицы имени Сугир Бегендикулы села Бейнеу.
Избирательный участок № 141
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Атамекен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома улиц Аспантай, имени Уайса Кайралапова, имени Абдибека Жаманбаева, Бирлик, Билеули, Белдеули, Жезди, Достык, Ынтымак, имени Рзаевых села Бейнеу.
Избирательный участок № 142
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Бейнеу" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома улиц имени Абылай хана, Алатау, имени Абилхайыр хана, имени Балхаш, имени Бопай ханума, Есенказак, Жайык, Жетису, Каспий, Куйкен, Кусшы, имени Лабак Батыра, Мугалжар, Нарынкол, Сарыарка, Теректи, Улытау, имени Хасан хазирета, Шаршы, Шункилдек, имени Калмурата Сабырбаева, Шеркала, Желтау, Карабулак, Уланак села Бейнеу.

Шекарасы: Бейнеу ауылының Ақтан Керейұлы атындағы көшесінің № 21-135 үйлері, Ерменбет Би атындағы көшесінің № 27-135 үйлері, Тұрманбет Батыр атындағы көшесінің № 28-135 үйлері, Тұрсын атындағы көшесінің № 30-135 үйлері, Шағырлы, Т. Қосжанұлы атындағы көшелерінің үйлері.
№ 140 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Манашы" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Қ. Сәтбаев атындағы көшесінің № 87-146 үйлері, Т. Рысқұлов атындағы көшесінің № 81-241 үйлері, Асау Батыр атындағы көшесінің № 128-179 үйлері, Амантұрлы Батыр атындағы көшесінің № 128 – 179 үйлері, Қ. Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 115-179 үйлері, Балуанияз атындағы көшесінің № 118-179 үйлері, Сүгір Бегендікұлы атындағы көшесінің үйлері.
№ 141 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Атамекен жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Аспантай, Уәйіс Қайралапов атындағы, Әбдібек Жаманбаев атындағы, Бірлік, Білеулі, Белдеулі, Жезді, Достық, Ынтымақ, Рзаевтар атындағы көшелерінің үйлері.
№ 142 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Бейнеу жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Абылай хан атындағы, Алатау, Әбілхайыр хан атындағы, Балқаш атындағы, Бопай ханым атындағы, Есенқазақ, Жайық, Жетісу, Каспий, Күйкен, Құсшы, Лабақ Батыр атындағы, Мұғалжар, Нарынқол, Сарыарқа, Теректі, Ұлытау, Хасан хазірет атындағы, Шаршы, Шүңкілдек, Қалмұрат Сабырбаев атындағы, Шерқала, Желтау, Қарабұлақ, Ұланақ көшелерінің үйлері.