О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 15/131 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 12 декабря 2018 года № 25/207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 декабря 2018 года № 3732
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 12 ноября 2018 года №21/259 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2017 года №15/173 "Об областном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3718 ), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 27 декабря 2017 года №15/131 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3505, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 16 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 660 111,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5 058 339,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 12 249,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 106 493,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 483 030,0 тысяч тенге;
2) затраты - 5 693 164,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 20 578,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 40 317,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 19 738,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 53 631,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 53 631,3 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 40 317,0 тысяч тенге;
погашение займов - 19 738,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 33 052,6 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 15/131 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 25/207 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 3732 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 қарашадағы №21/259 "Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 13 желтоқсандағы №15/173 "2018 - 2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3718 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы №15/131 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3505 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 660 111,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 058 339,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 12 249,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 106 493,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 483 030,0 мың теңге;
2) шығындар - 5 693 164,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 20 578,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 40 317,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 19 738,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 53 631,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 53 631,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 40 317,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 19 738,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 33 052,6 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Э.Кельбетова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии К.Озгамбаев).

2. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Э.Кельбетова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы К.Озгамбаев) жүктелсін.

2. ЗАТРАТЫ
5 693 164,2
01
Государственные услуги общего характера
375 284,9
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
24 382,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
24 382,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
124 615,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
123 649,9
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
965,4
123
Аппарат акима села Кызылозен
24 272,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима села Кызылозен
24 272,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
724,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
724,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
77 632,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
73 893,1
013
Капитальные расходы государственного органа
3 739,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
44 080,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
43 284,0
015
Капитальные расходы государственного органа
796,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
29 375,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений,  архитектуры и градостроительства на местном уровне
29 375,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
19 978,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
19 978,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
30 226,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
30 226,0
02
Оборона
9 826,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 826,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 826,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 185,0

2. ШЫҒЫНДАР
5 693 164,2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
375 284,9
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
24 382,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 382,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
124 615,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123 649,9
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
965,4
123
Қызылөзен ауылы әкімінің аппараты
24 272,0
001
Қызылөзен ауылы әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 272,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) экономика және қаржы бөлімі
724,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
724,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
77 632,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 893,1
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 739,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) экономика және қаржы бөлімі
44 080,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 284,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
796,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
29 375,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 375,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
19 978,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 978,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
30 226,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 226,0
02
Қорғаныс
9 826,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
9 826,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 826,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық атқару қызметі
3 185,0