О бюджете сел, сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 3 января 2018 года № 18/233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 января 2018 года № 3525.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №17/220 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3508), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2018 год согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 в следующих объемах:
1) доходы – 2 915 518,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 138 410,7 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20 655,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 2 756 452,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2 915 518,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 14.12.2018 № 33/357 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете сел, сельских округов на 2018 год из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов предусмотрены субвенции и текущие целевые трансферты в сумме 2 756 452,6 тысяч тенге, в том числе:
cельский округ Атамекен – 397 243,0 тысяч тенге;
cельский округ Баскудык - 502 719,0 тысяч тенге;
cельский округ Батыр – 335 233,0 тысяч тенге;
cело Баянды – 206 052,0 тысяч тенге;
cельский округ Даулет – 234 961,0 тысяч тенге;
cельский округ Кызылтобе – 409 817,6 тысяч тенге;
cело Мангистау – 670 427,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 14.12.2018 № 33/357 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Предоставить право:
3.1. Социальная помощь в размере 12 100 тенге на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, за счет бюджетных средств.

2018-2020 жылдарға арналған ауыл, ауылдық округтер бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 қаңтардағы № 18/233 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қаңтарда № 3525 болып тіркелді.
ғы 15 қыркүйек 26
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №17/220 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3508 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 жылға арналған ауыл, ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 915 518,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 138 410,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20 655,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша–0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 756 452,6 мың теңге;
2) шығындар – 2 915 518,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 14.12.2018 № 33/357 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған ауыл, ауылдық округ бюджеттерінде аудандық бюджеттен ауыл, ауылдық округ бюджеттеріне 2 756 452,6 мың теңге көлемінде субвенция мен ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 397 243,0 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 502 719,0 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 335 233,0 мың теңге;
Баянды ауылына – 206 052,0 мың теңге;
Даулет ауылдық округіне – 234 961,0 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 409 817,6 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 670 427,0 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 14.12.2018 № 33/357 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Құқық беруге:
3.1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға бюджет қаражаты есебінен 12 100 теңге көлемінде әлеуметтік көмек.

3.2. Гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии Б.Сулейменов).
5. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А. Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
6. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2018 года.
Председатель сессии К.Ильясов
Секретарь районного маслихата Б.Назар
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов"
__________________ Ш. Сұңғат
"03" января 2018 год
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного
маслихата от 03 января 2018 года №18/233
Бюджет сельского округа Атамекен на 2018 год

3.2. Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметкерлеріне, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгіленбесе, бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Б. Сүлейменов).
5. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
6. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К.Ильясов
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Назар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Ш. Сұңғат
"03" қаңтар 2018 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 03 қаңтардағы
№18/233 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті