Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Костаная
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 8 января 2018 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 февраля 2018 года № 7498. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 23 октября 2020 года № 1721
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 23.10.2020 № 1721 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 приказа исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Костаная, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства акимата города Костаная" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Костаная Б. Жакупов
СОГЛАСОВАНО
Начальник Государственного
учреждения "Управление внутренних
дел города Костаная Департамента
внутренних дел Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
_____________________ М. Базарбаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Республиканского
Государственного учреждения
"Управление по защите прав потребителей
города Костаная Департамента
по защите прав потребителей
Костанайской области комитета
по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан"
_______________________ Р. Абдыкалыков
Приложение
к постановлению акимата
от 8 января 2018 года № 70
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Костаная

Қостанай қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 70 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 ақпанда № 7498 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 1721 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 23.10.2020 № 1721 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанн күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағынын 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығының 50-1-тармағына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанн күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласының әкімі Б. Жақыпов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
Ішкі істер департаменті Қостанай
қаласының Ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ М. Базарбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігінің
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитеті Қостанай облысы
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің Қостанай
қаласының тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Р. Абдыкалыков
Әкімдіктің
2018 жылғы 8 қаңтардағы
№ 70 қаулысына қосымша
Қостанай қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары

1. Улица Г. Каирбекова, возле дома № 347.
2. Улица Г. Каирбекова, возле дома № 379.
3. Улица Г. Каирбекова, возле дома № 387.
4. Улица Карбышева, возле дома № 55.
5. Улица Курганская, возле дома № 4.
6. Улица Курганская, возле дома № 411.
7. Улица Чернышевского, возле дома № 68.
8. Улица В.Чкалова, возле дома № 7.
9. Улица В.Чкалова, возле дома № 9.
10. 5 микрорайон, возле дома № 9.
11. 7 микрорайон, возле дома № 15
12. 8 микрорайон, возле дома № 18.
13. 9 микрорайон, возле дома № 15.
14. Улица Гвардейская, возле дома № 15.
15. Улица С. Кубеева, возле дома 2/1.
16. Улица Гоголя, возле дома № 85.
17. Улица Гоголя, возле дома № 110.
18. Проспект Кобыланды Батыра, возле дома № 36.
19. Проспект Аль-Фараби, возле дома № 38.
20. Проспект Аль-Фараби, возле дома № 88.
21. Проспект Аль-Фараби, возле дома № 100.
22. Проспект Аль-Фараби, возле дома № 121.
23. Проспект Аль-Фараби, возле дома № 123.
24. Проспект Аль-Фараби, возле дома № 142.
25. Проспект Аль-Фараби, возле дома № 145.
26. Улица И. Алтынсарина, возле дома № 28.
27. Улица С. Баймагамбетова, возле дома № 8.
28. Улица С. Баймагамбетова, возле дома № 147/1.
29. Улица Быковского, возле дома № 3.
30. Улица А. Бородина, возле дома № 182.
31. Улица Ворошилова, возле дома № 54.
32. Улица Волынова, возле дома № 13.
33. Улица Воинов Интернационалистов, возле дома № 12.
34. Улица М. Сералина, возле дома № 42.
35. Улица Строительная, возле дома № 4/1.
36. Улица Текстильщиков, возле дома № 18.
37. Улица С. Мауленова, возле дома № 18.
38. Улица Б. Майлина, возле дома № 18.
39. Улица Генерал Арстанбекова, в границах улиц Воинов Интернационалистов и В. Чкалова, четная сторона.
40. Улица Омара Дощанова, возле дома № 135.
41. Улица Лермонтова, возле дома № 12.
42. Проспект Аль-Фараби, в границах улиц И. Алтынсарина и С. Баймагамбетова.
43. Улица Текстильщиков, в границах улицы Г. Каирбекова и проспекта Кобыланды Батыра.
44. Улица М. Дулатова, в границах улиц Победы и Амангельды.

1. Ғ. Қайырбеков көшесі, №347 үйдің жанында.
2. Ғ. Қайырбеков көшесі, № 379 үйдің жанында.
3. Ғ. Қайырбеков көшесі, № 387 үйдің жанында.
4. Карбышев көшесі, № 55 үйдің жанында.
5. Курганская көшесі, № 4 үйдің жанында.
6. Курганская көшесі, № 411 үйдің жанында.
7. Чернышевский көшесі, № 68 үйдің жанында.
8. В. Чкалов көшесі, № 7 үйдің жанында.
9. В. Чкалов көшесі, № 9 үйдің жанында.
10. 5 шағын ауданы, № 9 үйдің жанында.
11. 7 шағын ауданы, № 15 үйдің жанында.
12. 8 шағын ауданы, № 18 үйдің жанында.
13. 9 шағын ауданы, № 15 үйдің жанында.
14. Гвардейская көшесі, № 15 үйдің жанында.
15. С. Кубеев көшесі, № 2/1 үйдің жанында.
16. Гоголь көшесі, № 85 жанында.
17. Гоголь көшесі, № 110 жанында.
18. Қобыланды Батыр даңғылы, № 36 жанында.
19. Әл-Фараби даңғылы, № 38 үйдің жанында.
20. Әл-Фараби даңғылы, № 88 үйдің жанында.
21. Әл-Фараби даңғылы, № 100 үйдің жанында.
22. Әл-Фараби даңғылы, № 121 үйдің жанында.
23. Әл-Фараби даңғылы, № 123 үйдің жанында.
24. Әл-Фараби даңғылы, № 142 үйдің жанында.
25. Әл-Фараби даңғылы, № 145 үйдің жанында.
26. Ы. Алтынсарин көшесі, № 28 үйдің жанында.
27. С. Баймагамбетов көшесі, № 8 үйдің жанында.
28. С. Баймагамбетов көшесі, № 147/1 үйдің жанында.
29. Быковский көшесі, № 3 үйдің жанында.
30. А. Бородин көшесі, № 182 үйдің жанында.
31. Ворошилов көшесі, № 54 үйдің жанында.
32. Волынов көшесі, № 13 үйдің жанында.
33. Воинов Интернационалистов көшесі, № 12 үйдің жанында.
34. М. Сералин көшесі, № 42 үйдің жанында.
35. Строительная көшесі, № 4/1 үйдің жанында.
36. Текстильщиктер көшесі, № 18 үйдің жанында.
37. С.Мауленов көшесі, № 18 үйдің жанында.
38. Б. Майлин көшесі, № 18 үйдің жанында.
39. Генерал Арыстанбеков көшесі, Воинов Интернационалистов және В. Чкалов көшелерінің шекарасында, тақ жағы.
40. Омар Досжанов көшесі, № 135 үйдің жанында.
41. Лермонтов көшесі, № 12 үйдің жанында.
42. Әл-Фараби даңғылы, Ы. Алтынсарин және С. Баймагамбетов көшелерінің шекараларында.
43. Текстильщиктер көшесі, Ғ. Қайырбеков көшесі және Қобыланды Батыр даңғылы шекараларында.
44. М. Дулатов көшесі, Победа және Амангелді көшелерінің шекараларында.