О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14 февраля 2018 года № 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 марта 2018 года № 7568
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
от 7 июля 2010 года № 189 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Аулиекольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-7-121, опубликовано 12 августа 2010 года в газете "Әулиекөл");
от 29 ноября 2016 года № 70 "О корректировке базовых ставок земельного налога по Аулиекольскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6761, опубликовано 29 декабря 2016 года в газете "Әулиекөл").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии Ю. Волков
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель управления
государственных доходов
по Аулиекольскому району
_________ Нурахметова Г.К.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата
Аулиекольского района"
___________ Бекмурзин А.Т.

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 175 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 наурызда № 7568 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың келесі:
2010 жылғы 7 шілдедегі № 189 "Қызметін Әулиекөл ауданының аумағында жүзеге асыратын салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-7-121 тіркелген, 2010 жылғы 12 тамызда "Әулиекөл" газетінде жарияланған);
2016 жылғы 29 қарашадағы № 70 "Әулиекөл ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6761 тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсанда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Ю. Волков
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
КЕЛІСІЛДІ
Әулиекөл ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасының басшысы
__________ Нұрахметова Г.К.
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Бекмурзин А.Т.