О признании утратившим силу решения маслихата от 28 сентября 2016 года № 57 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Аулиекольскому району"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14 мая 2018 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 мая 2018 года № 7773
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата от 28 сентября 2016 года № 57 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Аулиекольскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6659, опубликовано 27 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог акимата
Аулиекольского района"
_________________ Куанышбаев Б.А.
"14" мая 2018 года

Мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 57 "Әулиекөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 мамырдағы № 203 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 мамырда № 7773 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2- тармағына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 57 "Әулиекөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6659 тіркелген, 2016 жылғы 27 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_____________________ Қуанышбаев Б.А.
2018 жылғы "14" мамыр