О признании утратившим силу решения маслихата от 22 апреля 2009 года № 153 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 5 марта 2018 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 марта 2018 года № 7606
В соответствии со статьей 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
1) от 22 апреля 2009 года № 153 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-10-121, опубликовано 15 мая 2009 года в газете "Житикаринские новости");
2) от 12 декабря 2013 года № 181 "О внесении изменения в решение маслихата от 22 апреля 2009 года № 153 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4409, опубликовано 3 февраля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Жмаева
Секретарь Житикаринского
районного маслихата
А. Кабиев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата
Житикаринского района"
___________ Н. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Житикаринскому
району Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
_____________ К. Космухамбетов

Мәслихаттың 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 153 "Бірыңғай салықтың ставкаларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 193 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 наурызда № 7606 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың мына шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 153 "Бірыңғай салықтың ставкаларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-10-121 тіркелген, 2009 жылғы 15 мамырдағы "Житикаринские новости" газетінде жарияланған);
2) 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 181 "Мәслихаттың 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 153 "Бірыңғай салықтың ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4409 тіркелген, 2014 жылғы 3 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Т. Жмаева
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Кабиев
КЕЛІСІЛДІ
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________ Н. Кушербаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Жітіқара ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ К. Космухамбетов