О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 1 августа 2018 года № 187. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 сентября 2018 года № 8022
В соответствии со статьей 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата:
от 16 ноября 2016 года № 60 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Камыстинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6717, опубликовано 9 декабря 2016 года в районной газете "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости");
от 29 марта 2017 года № 81 "О внесении изменения в решение маслихата от 16 ноября 2016 года № 60 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Камыстинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7020, опубликовано 12 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Испамбетов
Секретарь
Камыстинского районного маслихата
С. Кстаубаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта
и автомобильных
дорог акимата
Камыстинского района"
______________ Ж. Баймурзин

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2018 жылғы 1 тамыздағы № 187 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 қыркүйекте № 8022 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
2016 жылғы 16 қарашадағы № 60 "Қамысты ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6717 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 желтоқсанда "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости" аудандық газетінде жарияланған);
2017 жылғы 29 наурыздағы № 81 "Мәслихаттың 2016 жылғы 16 қарашадағы № 60 "Қамысты ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7020 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Испамбетов
Қамысты
аудандық мәслихатының хатшысы
С. Кстаубаева
КЕЛІСІЛДІ
"Қамысты ауданы әкімдігінің
тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Ж. Баймурзин