О признании утратившим силу решения маслихата от 13 апреля 2015 года № 273 "О повышении базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 2 февраля 2018 года № 197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 февраля 2018 года № 7520
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения маслихата:
от 13 апреля 2015 года № 273 "О повышении базовых ставок земельного налога (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5577, опубликовано 6 мая 2015 года в газете "Қарасу өңірі");
от 1 марта 2016 года № 356 "О внесении изменения в решение маслихата от 13 апреля 2015 года № 273 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6244, опубликовано 6 апреля 2016 года в газете "Қарасу өңірі").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Муканов
Секретарь Карасуского районного маслихата С. Казиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Карасускому району
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
______________ К. Рахметов
2 февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата Карасуского
района"
_____________ Д. Турсунбаева
2 февраля 2018 года

Мәслихаттың 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 273 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 2 ақпандағы № 197 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 ақпанда № 7520 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
2015 жылғы 13 сәуірдегі № 273 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5577 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 6 мамырда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған);
2016 жылғы 1 наурыздағы № 356 "Мәслихаттың 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 273 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6244 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 6 сәуірде "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Қ. Муқанов
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Қазиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қарасу ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Қ. Рахметов
2018 жылғы 2 ақпан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарасу ауданы әкімдігінің жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Д. Тұрсынбаева
2018 жылғы 2 ақпан