Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 20 марта 2018 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 апреля 2018 года № 4104. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 18 сентября 2020 года № 530 (вводится в действие с 01.01.2020)
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 18.09.2020 № 530 (вводится в действие с 01.01.2020).

Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 204 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 сәуірде № 4104 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 18 қыркүйектегі 2020 жылғы № 530 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 18.09.2020 № 530 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога согласно приложению к настоящему решению.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 546 бабы 3 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, экологии, природопользования (А. Семгалиев).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Атырауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXI сессии А. Зайдуллин
Секретарь городского маслихата К. Азмуханов

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Семгалиев) жүктелсін.
3. Осы шешім Атырау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХХІ сессия төрағасы Ә. Зайдуллин
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Әзмұханов

Приложение к решению Атырауского городского маслихата от 20 марта 2018 года № 204
Ставки фиксированного налога
Сноска. Приложение с изменением, внесенным решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28.08.2018 № 260; от 24.04.2019 № 361 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование объекта налогообложения
Размеры единых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
5
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
5
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
4
4
Игровая дорожка
19
5
Карт
7
6
Бильярдный стол
7
7
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в городе Атырау
50

Атырау қалалық мәслихатының 20 наурыздағы 2018 жылғы № 204 шешіміне қосымша
Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 28.08.2018 № 260 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен; орыс тіліндегі қосымшаға өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады - Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 24.04.2019 № 361 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Тіркелген салықтың мөлшерлемелері
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
1
2
3
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
5
2
Біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
5
3
Ойын өткізу үшін пайдаланатын дербес компьютер
4
4
Ойын жолы
19
5
Карт
7
6
Бильярд үстелі
7
7
Атырау қаласында орналасқан уәкілетті ұйымның айырбастау пункті
50