Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26 января 2018 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 февраля 2018 года № 4059. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 29 июня 2020 года № 443 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 209 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 ақпанда № 4059 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 443 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен

Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 29.06.2020 № 443 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 29.06.2020 № 443 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 546-бабы 3-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Установить единые ставки фиксированного налога согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законадательства, экономики и бюджета, финансов (Б. Рахметов)
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
21-сессии районного маслихата
А. Курманберлиева
Секретарь районного маслихата М. Мырзашев
Приложение к решению
Махамбетского районого
маслихата от 26 января
2018 года № 209
Ставки фиксированного налога

1. Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Рахметов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
21-сессиясының төрағасы
А. Құрманберлиева
Аудандық мәслихат хатшысы М. Мырзашев
Махамбет аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 26 қаңтардағы
№ 209 шешіміне қосымша
Тіркелген салықтың мөлшерлемелері