О признании утратившими силу некоторых решений Макатского районного маслихата
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 30 января 2018 года № 154-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 февраля 2018 года № 4065
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Макатского районного маслихата:
1) Решение Макатского районного маслихата от 20 февраля 2009 года № 107-ІV "О базовых ставках земельного налога по Макатскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-7-96, опубликовано в районной газете "Мақат тынысы" от 26 марта 2009 года);
2) Решение Макатского районного маслихата от 21 июля 2011 года № 304-ІV "Об утверждении ставок земельного налога на территориях, выделенных под автостоянки" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-7-132, опубликовано в районной газете "Мақат тынысы" от 1 сентября 2011 года).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Макатского районного маслихата" (А. Амиров).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной ХХІІ
сессии районного маслихата
А. Кабдолов
Секретарь районного маслихата К. Исмагулов

Мақат аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 154-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 ақпанда № 4065 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақат аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Мақат аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 ақпандағы № 107-ІV "Мақат ауданы бойынша жер салығының базалық ставкалары туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4-7-96 болып тіркелген, аудандық 2009 жылғы 26 наурызда аудандық "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Мақат аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 шілдедегі № 304-ІV "Автотұрақ үшін бөлінген жер учаскелеріне жер салық ставкаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4-7-132 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 қыркүйекте аудандық "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Мақат аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (А. Әміров).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХІІ сессиясының төрағасы
А. Қабдолов
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Исмагулов