Об образовании избирательных участков на территории города Кентау
Решение акима города Кентау Туркестанской области от 23 ноября 2018 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 26 ноября 2018 года № 4808. Утратило силу решением акима города Кентау Туркестанской области от 25 февраля 2020 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима города Кентау Туркестанской области от 25.02.2020 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в целях создания максимального удобства для избирателей с учетом местных и иных условий, аким города Кентау РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории города Кентау согласно приложению № 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторых решений акима города Кентау согласно приложению № 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Кентау" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Кентау;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Кентау после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняюшего обязанности руководителя аппарата акима города Кентау С.Дауылбаеву.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау А.Макулбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии города Кентау
____________________Б.Садуов
22 ноября 2018 года
Приложение № 1
к решению акима города
Кентау от 23 ноября 2018 года № 9
Избирательные участки для организации и проведения выборов на территории города Кентау
Избирательный участок № 35

Кентау қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкімінің 2018 жылғы 23 қарашадағы № 9 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қарашада № 4808 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкімінің 2020 жылғы 25 ақпандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркiстан облысы Кентау қаласы әкiмiнiң 25.02.2020 № 4 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күніне кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына сәйкес сайлаушыларға барынша қолайлық туғызу мақсатында, жергілікті және өзге де жағдаяттар ескеріле отырып Кентау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қаласының аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің № 2 қосымшасына сәйкес Кентау қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Кентау қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Кентау қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы С.Дауылбаевқа жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ә.Мақұлбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Кентау қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
____________________Б.Садуов
22 қараша 2018 жыл
Кентау қаласы әкімінің
23 қараша 2018 жылғы
№ 9 шешіміне № 1 қосымша
Кентау қаласының аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері
№ 35 сайлау учаскесі

Центр: город Кентау, улица Алтынсарина № 16, здание общей средней школы № 23 имени А.Бокейханова.
Границы: перекресток Ромаха дома № 27-35 (нечетный), улица Ходжанова дома № 65-85 (нечетный), № 52-60 (четный), улица Муратбаева дома № 60-86 (четный), дома № 179-215 (нечетный), улица Аль-Фараби (Али Бекенова) дома № 1-11 (нечетный), дома № 21, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 52, 60-68, улица Рыскулова дома № 104-178, перекресток Наурыз дома № 3-25 (нечетный), дома № 4-36 (четный), улица Бокейхана дома № 70-96 (четный), дома № 59-83 (нечетный), улица Шакарима дома № 62-86, перекресток Кажымукана дома № 1-65 (нечетный), дома № 4-52 (четный), улица Р.Кудайбергенова, улица И.Тайманова, улица М.Утемисулы, улица Н.Камалова, улица С.Рахимова.
Избирательный участок № 36
Центр: город Кентау, улица Ромаха № 48, здание общей средней школы № 10.
Границы: улица Бала-Бургем дома № 1-440, перекресток Бала-Бургем дома № 2-22, улица Уалиханова дома № 1/1-1/11, № 32-40, улица Молда Муса дома № 1-213, улица Коктобе дома № 1-70, улица К.Азербаева дома № 1-10.
Избирательный участок № 37
Центр: город Кентау, улица Алтынсарина № 15, здание общей средней школы № 24 имени Т.Рыскулова.
Границы: улица Рыскулова дома № 59, 63 (нечетный), улица Уалиханова дома № 44-62 (четный), проспект Абая дома № 10, 12, 14, улица Аль-Фараби дома № 51-59 (нечетный), улица Алтынсарина дома № 22, 24, 26, дома квартала "Болашак".
Избирательный участок № 38
Центр: город Кентау, улица Бала-Бургем № 1В, здание ясли-детского сада "Гаухартас".
Границы: улица М.Жумабаева, улица М.Макатаева, перекресток Желтоксана, улица Шанырак, улица Суюнбай, перекресток Карасайский, улица Спатаева, улица Т.Айбергенова, улица Сельский, улица Металлургов, улица Майлина, улица С.Кожамкулова, улица И.Есенберлина, улица Т.Бокина, улица С.Муканова, улица А.Байтурсынова, улица Сералиева, улица Алимкулова, улица Жансугурова.
Избирательный участок № 39
Центр: город Кентау, улица С.Байтерекова № 2Б, здание дворца культуры имени Ш.Калдаякова.
Границы: проспект Яссави дома № 24-26, 30-32, 40-86 (четный), дома № 25-47, 49-51в, 53-79 (нечетный), улица Озерная дома № 1-27, улица Сугир дома № 1-37, улица Кулыншак дома № 2-44, 1-41, улица Ардакты-ана дома № 3-46, перекресток Строительный дома № 3-28, улица Байсейтова дома № 2-53, перекресток Алпамыс батыр дома № 4-35 (перекресток Аль-Фараби), улица Нурпеисова дома № 3-62, перекресток Ромаха дома № 1-28, улица Ходжанова дома № 2-48, 23-61, перекресток Ертаргын дома № 3-20 (Заводской), улица Шакарима дома № 6-23, 24-58, 35-59, перекресток Акансери дома № 1-50, улица Аль-Фараби дома № 20-58 (четный), 55, улица Иманбаева дома № 3-27, 33-57 (нечетный), 4-42, 48-86 (четный), улица Спивакова дома № 1-16, перекресток Алаш (Октябрский) дома № 2-30, 1-23, улица Дулатова дома № 50-68 (четный), улица Тажимбетова дома № 3-11, перекресток Балхаш, улица Каленова дома № 1-9 (нечетный), 26, улица Алтынсарина дома № 1, 3, 4, улица Гагарина дома № 2-20 (четный), улица Байтерекова дома № 3, 9, 11, 13, 15, улица Пролетарская дома № 11-17 (нечетный), улица Муратбаева дома № 95-177 (нечетный) незапланированные дома, улица Молдагулова дома № 3-52, перекресток Тынышбаева дома № 3-50, проспект Яссави дома № 11, 14-20, 19.
Избирательный участок № 40

Орталығы: Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі № 16, Ә.Бөкейханов атындағы № 23 жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Ромах қиылысы № 27-35 (тақ) үйлер, Ходжанов көшесі № 65-85 (тақ), 52-60 (жұп) үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесі № 60-86 (жұп), 179-215 (тақ) үйлер, Әл-Фараби көшесі (Әли Бекенов) № 1-11 (тақ), № 21, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 52, 60-68 үйлер, Рысқұлов көшесі № 104-178 үйлер, Наурыз қиылысы № 3-25 (тақ), 4-36 (жұп) үйлер, Бөкейхан көшесі № 70-96 (жұп), 59-83 (тақ) үйлер, Шәкәрім көшесі № 62-86 үйлер, Қажымұкан қиылысы № 1-65 (тақ), 4-52 (жұп) үйлер, Р.Құдайбергенов көшесі, И.Тайманов көшесі, М.Утемисулы көшесі, Н.Камалов көшесі, С.Рахимов көшесі.
№ 36 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Ромах көшесі № 48, № 10 орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Бала-Бургем көшесі № 1-440 үйлер, Бала-Бүргем қиылысы № 2-22 үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 1/1-1/11, 32-40 үйлер, Молда Мұса көшесі № 1-213 үйлер, Көктөбе көшесі № 1-70 үйлер, К.Әзірбаев көшесі № 1-10 үйлер.
№ 37 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі № 15, Т.Рысқұлов атындағы № 24 жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Рысқұлов көшесі № 59, 63 (тақ) үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 44-62 (жұп) үйлер, Абай даңғылы № 10, 12, 14 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 51-59 (тақ) үйлер, Алтынсарин көшесі № 22, 24, 26 үйлер, "Болашақ" орамдағы үйлер.
№ 38 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Бала-бүргем көшесі № 1В, "Гаухартас" балабақша ғимараты.
Шекарасы: М.Жұмабаев көшесі, М.Мақатаев көшесі, Желтоқсан қиылысы, Шаңырақ көшесі, Сүйінбай көшесі, Қарасай қиылысы, Спатаев көшесі, Т.Айбергенов көшесі, Сельский көшесі, Металлургов көшесі, Б.Майлин көшесі, С.Қожамқұлов көшесі, И.Есенберлин көшесі, Т.Бокин көшесі, С.Мұқанов көшесі, А.Байтұрсынов көшесі, Сералиев көшесі, Әлімқұлов көшесі, Жансүгіров көшесі.
№ 39 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, С.Бәйтереков көшесі № 2Б, Ш.Қалдаяқов атындағы мәдениет сарайы ғимараты.
Шекарасы: Яссауи даңғылы № 24-26, 30-32, 40-86 (жұп), 25-47, 49-51в, 53-79 (тақ) үйлер, Озерная көшесі № 1-27 үйлер, Сүгір көшесі № 1-37 үйлер, Құлыншақ көшесі № 2-44, 1-41 үйлер, Ардакты-ана көшесі № 3-46 үйлер, Строительный қиылысы № 3-28 үйлер, Байсейтова көшесі № 2-53 үйлер, Алпамыс батыр қиылысы № 4-35 (Әл-Фараби қиылысы) үйлер, Нұрпеисов көшесі № 3-62 үйлер, Ромах қиылысы № 1-28 үйлер, Ходжанов көшесі № 2-48, 23-61 үйлер, Ер тарғын қиылысы № 3-20 (Заводской) үйлер, Шәкәрім көшесі № 6-23, 24-58, 35-59 үйлер, Ақансері қиылысы № 1-50 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 20-58 (жұп), 55 үйлер, Иманбаев көшесі № 3-27, 33-57 (тақ), 4-42, 48-86 (жұп) үйлер, Спиваков көшесі № 1-16 үйлер, Алаш қиылысы (Октябрский) № 2-30, 1-23 үйлер, Дулатов көшесі № 50-68 (жұп) үйлер, Тәжімбетов көшесі № 3-11 үйлер, Балхаш қиылысындағы үйлер, Каленов көшесі № 1-9 (тақ), 26 үйлер, Алтынсарин көшесі № 1, 3, 4 үйлер, Гагарин көшесі № 2-20 (жұп) үйлер, Байтереков көшесі № 3, 9, 11, 13, 15 үйлер, Пролетарская көшесі № 11-17 (тақ) үйлер, Мұратбаев көшесі № 95-177 (тақ) жоспарсыз үйлер, Молдағұлова көшесі № 3-52 үйлер, Тынышбаев қиылысы № 3-50 үйлер, Яссауи даңғылы № 11, 14-20, 19 үйлер.
№ 40 сайлау учаскесі

Центр: город Кентау, улица Гагарина № 28, здание школы-гимназии № 3 имени 30 лет Казахстана.
Границы: проспект Кунаева дома № 17, 19, 23-31 (нечетный), улица Толеби дома № 52, 54, 56, улица Аблайхана дома № 32-38 (четный), дома № 37, 39, 43-49 (нечетный), улица Гагарина дома № 28-42 (четный), улица Байтерекова дом № 17, улица Жамбыла дома № 25, 27, 29, 31, 33, 44-54 (четный).
Избирательный участок № 41
Центр: город Кентау, улица Аль-Фараби № 90, здание школы-гимназии № 1 имени Ы.Алтынсарина.
Границы: проспект Абая дома № 15В, 17, 19, 23, 25, 25А, улица Толеби дома № 59, 59А, 59Б, 86, 88, 92, 94, улица Уалиханов дома № 66, 68, 72, 74, улица Аль-Фараби дома № 61, 63, 65А, 65Б, 65В, 69, 86, 88, 94, 96, 98.
Избирательный участок № 42
Центр: город Кентау, улица Момышулы № 64, здание школы-гимназии № 22 имени М.Ауезова.
Границы: проспект Кунаев дома № 4-14 (четный), проспект Абая дома № 1-11 (нечетный), № 5А, 7А, проспект Яссави дома № 96, 98, улица Толеби дома № 62-68 (четный), № 45-53 (нечетный), № 47А, 47Б, 47В, 53А, улица Момышулы дома № 56-62 (четный), 62А, проспект Яссави дома № 91, 93, 95, 97.
Избирательный участок № 43
Центр: город Кентау, улица Момышулы № 65, здание Международного казахско-турецкого университета имени Х.А.Яссави Кентауского института.
Границы: улица Толеби дома № 61, 78, 80, улица Аль-Фараби дома № 83, 85, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, улица Куралбаева дома № 91-109, 157, 114, 116, 118, улица Момышулы дома № 65А, 68, 70, 71-81, улица А.Умирбекова дома № 1-16, дома 65 квартала, 66 квартала, 67 квартала, 68 квартала, 69 квартала, квартала "Жулдыз".
Избирательный участок № 44
Центр: город Кентау, улица Сейфуллина № 168, здание школы-лицея № 19 имени А.Молдагуловой.
Границы: улица Кожанова дома № 1-23, улица Жунусова дома № 63-118, улица Ондасынова дома № 1-23, улица Байтурсынова дома № 1-19, улица Кыпшакбаева дома № 1-19, улица Калауова дома № 1, 3, 4, 142, улица Ниязова дома № 3, 5, 7, улица Суйиндикова дома № 1-15, улица Аманжолова дома № 3-14, улица Момышулы дома № 3-63.
Избирательный участок № 45
Центр: город Кентау, село Карнак, населенный пункт Кусшыата, улица Сатпаева № 2, здание общей средней школы Торткуль Тобе.
Границы: улица А.Жубанова дома № 1-33, улица Кентау дома № 1-39, улица Кусшыата дома № 1-18, улица Сатпаева дома № 1-53, улица Суйилиш батыр дома № 1-61, улица Ынтымак дома № 1-9, улица Ырысты дома № 1-69.
Избирательный участок № 46
Центр: город Кентау, улица Аблайхана № 15, здание средней школы-лицейі № 4 имени Ататюрка.

Орталығы: Кентау қаласы, Гагарин көшесі № 28, Қазақстанға 30 жыл атындағы № 3 мектеп-гимназиясы ғимараты.
Шекарасы: Қонаев даңғылы № 17, 19, 23-31 (тақ) үйлер, Төле би көшесі № 52, 54, 56 үйлер, Аблайхан көшесі № 32-38 (жұп), 37, 39, 43-49 (тақ) үйлер, Гагарин көшесі № 28-42 (жұп) үйлер, Байтереков көшесі № 17үй, Жамбыл көшесі № 25, 27, 29, 31, 33, 44-54 (жұп) үйлер.
№ 41 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Әл-Фараби көшесі № 90, Ы.Алтынсарин атындағы № 1 мектеп-гимназиясы ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылы № 15В, 17, 19, 23, 25, 25А үйлер, Төле би көшесі № 59, 59А, 59Б, 86, 88, 92, 94 үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 66, 68, 72, 74 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 61, 63, 65А, 65Б, 65В, 69, 86, 88, 94, 96, 98 үйлер.
№ 42 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Момышұлы көшесі № 64, М.Әуезов атындағы № 22 мектеп-гимназиясы ғимараты.
Шекарасы: Қонаев даңғылы № 4-14 (жұп) үйлер, Абай даңғылы № 1-11 (тақ), 5А, 7А үйлер, Яссауи даңғылы № 96, 98 үйлер, Төле би көшесі № 62-68 (жұп), 45-53 (тақ), 47А, 47Б, 47В, 53А үйлер, Момышұлы көшесі № 56-62 (жұп), 62А үйлер, Яссауи даңғылы № 91, 93, 95, 97 үйлер.
№ 43 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Момышұлы көшесі № 65, Қ.А.Яссауи атындағы халықаралық қазақ-түрік университетінің Кентау институты ғимараты.
Шекарасы: Төле би көшесі № 61, 78, 80 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 83, 85, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114 үйлер, Құралбаев көшесі № 91-109, 157, 114, 116, 118 үйлер, Момышұлы көшесі № 65А, 68, 70, 71-81 үйлер, А.Өмірбеков көшесі № 1-16 үйлер, № 65 орам, № 66 орам, № 67 орам, № 68 орам, № 69 орам, "Жұлдыз" орамдағы үйлер.
№ 44 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Сейфуллин көшесі № 168, Ә.Молдағұлова атындағы № 19 мектеп-лицейі ғимараты.
Шекарасы: Қожанов көшесі № 1-23 үйлер, Жүнісов көшесі № 63-118 үйлер, Оңдасынов көшесі № 1-23 үйлер, Байтұрсынов көшесі № 1-19 үйлер, Қыпшақбаев көшесі № 1-19 үйлер, Қалауова көшесі № 1, 3, 4, 142 үйлер, Ниязов көшесі № 3, 5, 7 үйлер, Сүйіндіков көшесі № 1-15 үйлер, Аманжолов көшесі № 3-14 үйлер, Момышұлы көшесі № 3-63 үйлер.
№ 45 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Сатпаев көшесі № 2, Қарнақ ауылы, Құсшыта елді мекені, Төрткүл-төбе жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: А.Жұбанов көшесі № 1-33 үйлер, Кентау көшесі № 1-39 үйлер, Құсшыата көшесі № 1-18 үйлер, Сатпаев көшесі № 1-53 үйлер, Сүйіліш батыр көшесі № 1-61 үйлер, Ынтымақ көшесі № 1-9 үйлер, Ырысты көшесі № 1-69 үйлер.
№ 46 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Абылайхан көшесі № 15, Ататүрік атындағы № 4 орта мектеп-лицейі ғимараты.

Границы: улица Толеби дома № 4-16 (четный), № 22-42 (четный), № 46-50, улица Гагарина дома № 3-19 (нечетный), дома № 25-43 (нечетный), улица Тохтарова дома № 3-17, 23-45 (нечетный), дома № 4-56 (четный), переулок Мынжылкы дома № 1-9 (нечетный), дома № 10, переулок Физкультурный дома № 3-9 (нечетный), № 2-18 (четный), переулок Чайкина дома № 1-18, улица Ауезова дома № 2-28 (четный), 34, 36, 38, №3-25 (нечетный), улица Жамбыла дома №2-42 (четный), 3-23 (нечетный), улица Пушкина дома №1-46, улица Логинова дома № 4-18 (четный), № 3-29 (нечетный), № 24А, №28-34 (четный), № 42, 44, улица Береговая дома № 2, 3, 5, 7, улица Ерназарова дома № 1-15 (нечетный), № 4-26 (четный), улица Ататюрка дома № 4-14 (четный), №7-13 (нечетный), улица Жамбыла, улица Ататюрка дома № 7А, 9А, 9Б, 8А, 11А, 11Б, улица Курмангазы дома № 16-24 (четный), улица Дулатова дома № 7-43 (нечетный), улица Аблайхана дома № 3-13, 19-33 (нечетный), № 14-26 (четный).
Избирательный участок № 47
Центр: город Кентау, улица Аблайхана № 10, здание государственного коммунального учреждения "Центр молодежных ресурсов".
Границы: улица К.Сыпатаева дома № 1-23 (Базарная), улица Торайгырова, улица Бейбитшилик (Степная), улица Гаражная, улица Дулатова дома № 2-44 (четный), улица Стахановская дома № 2-60 (четный), № 3-61 (нечетный), незапланированные дома, улица Муратбаева дома № 1-93 (нечетный), улица Шахтерская.
Избирательный участок № 48
Центр: город Кентау, село Баялдыр, улица Чехова № 19, здание общей средней школы № 9 имени С.Кожанова.
Границы: улица Байылдырская дома № 1-63, улица Абая дома № 1-19, улица Биресик дома № 5-39, улица Жангельдина дома № 1-40, улица Чехова дома № 1-20, улица Кутузова дома № 1-42, улица Алтынсарина дома № 1-58, улица Маметова дома № 3-90, улица Володарского дома № 1-31, улица Аманкул Датка (Красноармейский) дома № 2-38, улица Новостройка дома № 14, 15, 17, переулок Байылдырский дома № 1, 3, 5, 7, переулок Байылдырский № 2, переулок Байылдырский № 3 дома № 4, 64, 65, переулок Байылдырский № 4 дома № 4–97.
Избирательный участок № 49
Центр: город Кентау, улица Панфилова № 29, здание предприятие Кентауских электрических сетей.
Границы: проспект Кунаева дома № 61-69 (нечетный), улица Сейфуллина дома № 24-48, 52, 58-88 (четный), улица Панфилова дома № 5, 11-19 (нечетный), дома № 2-18 (четный), дома № 22, 20, 28, 32, улица Логинова дома № 48-56, 62-98 (четный), № 41-61 (нечетный), улица Толеби дома №5-25 (нечетный), улица Амангельды дома №2-42 (четный), №3-39 (нечетный), улица Ататюрка дома № 18-42 (четный), № 52, 15-35, 39-49 (нечетный), улица Ерназарова дома № 30-46, 46А, 64-78 (четный), № 50, 50А, 17-39 (нечетный), № 43, 45, 45В, 49, переулок Миргалимсайский дома № 4-12 (четный), 1-15 (нечетный), улица Ауэзова дома № 39-70, улица Момышулы дома № 2, 4, 6, 14-20 (четный), № 20а, 22-28 (четный), № 1-47 (нечетный), улица Маметова дома № 2-20 (четный), № 9, 15, улица Космодемьянская дома № 1-19, переулок Фисатиди дома № 4-14 (четный), улица Кашаубаева дома № 2-14 (четный), № 3-13 (нечетный), улица Кобыланды батыр дома № 3-15 (Маяковского), переулок Ордабасы (Морозова), дома № 1-10, переулок Бейбарыс Султан (Фурманова), дома № 1-10, переулок Островский дома № 2-10, переулок Нуртас Ондасынова (Толстого), дома № 4-16, 3-13, улица Коркытата дома № 2-38, 5-25, улица Джанарыстанова дома № 1-20, улица Шокая дома № 4-6, 18-85, переулок Нахимова дома № 3-25 (нечетный), № 4-42 (четный), улица Датулы дома № 1-38, улица Сегиз сери (Пархоменко), дома № 4-20 (четный), № 3-25 (нечетный), улица Жибек жолы (Мичурина) дома № 3-20, 30, 19-39, 41 (нечетный), улица Жиренше шешен (Северная) дома № 1-11, 84, 86, 86А, переулок Кондабаров дома № 2-12, больница Тубдиспансер, Кожвендиспансер.
Избирательный участок № 50

Шекарасы: Төле би көшесі № 4-16 (жұп), 22-42 (жұп), 46-50 үйлер, Гагарин көшесі № 3-19 (тақ), 25-43 (тақ) үйлер, Тоқтаров көшесі № 3-17, 23-45 (тақ), 4-56 (жұп) үйлер, Мыңжылқы мүйісі № 1-9 (тақ), 10 үйлер, Физкультурный мүйісі № 3-9 (тақ), 2-18 (жұп) үйлер, Чайкина мүйісі № 1-18 үйлер, Әуезов көшесі № 2-28 (жұп), 34, 36, 38, 3-25 (тақ) үйлер, Жамбыл көшесі № 2-42 (жұп), 3-23 (тақ) үйлер, Пушкин көшесі № 1-46 үйлер, Логинов көшесі № 4-18 (жұп), 3-29 (тақ), 24А, 28-34 (жұп), 42, 44 үйлер, Береговая көшесі № 2, 3, 5, 7 үйлер, Ерназаров көшесі № 1-15 (тақ), 4-26 (жұп) үйлер, Ататүрік көшесі № 4-14 (жұп), 7-13 (тақ) үйлер, Жамбыл көшесіндегі үйлер, Ататүрік көшесі № 7А, 9А, 9Б, 8А, 11А, 11Б үйлер, Құрманғазы көшесі № 16-24 (жұп) үйлер, Дулатов көшесі № 7-43 (тақ) үйлер, Абылайхан көшесі № 3-13, 19-33 (тақ), 14-26 (жұп) үйлер.
№ 47 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Абылайхан көшесі № 10, қалалық "Жастар ресурстық орталығы" мекемесі ғимараты.
Шекарасы: К.Сыпатаев көшесі № 1-23 (Базарная) үйлер, Торайғыров көшесіндегі үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі үйлер (Степная), Гаражная көшесіндегі үйлер, Дулатов көшесі № 2-44 (жұп) үйлер, Стахановская көшесі № 2-60 (жұп), 3-61 (тақ), жоспарсыз үйлер, Мұратбаев көшесі № 1-93 (тақ) үйлер, Шахтерская көшесіндегі үйлер.
№ 48 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Байылдыр ауылы, Чехов көшесі № 19, С.Қожанов атындағы № 9 жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Байылдыр көшесі № 1-63 үйлер, Абай көшесі № 1-19 үйлер, Біресік көшесі № 5-39 үйлер, Жангелдин көшесі № 1-40 үйлер, Чехов көшесі № 1-20 үйлер, Кутузов көшесі № 1-42 үйлер, Алтынсарин көшесі № 1-58 үйлер, Маметов көшесі № 3-90 үйлер, Володар көшесі № 1-31 үйлер, Аманқұл Датқа көшесі (Красноармейский) № 2-38 үйлер, Новостройка көшесі № 14, 15, 17 үйлер, Байылдыр мүйісі-1 № 3, № 5, № 7 үйлер, Байылдыр мүйісі-2, Байылдыр мүйісі-3 № 4, № 64, № 65 үйлер, Байылдыр мүйісі-4 № 4–97 үйлер.
№ 49 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Панфилов көшесі № 29, Кентау электр желілері мекемесі ғимараты.
Шекарасы: Қонаев даңғылы № 61-69 (тақ) үйлер, Сейфуллин көшесі № 24-48, 52, 58-88 (жұп) үйлер, Панфилов көшесі № 5, 11-19 (тақ), 2-18 (жұп), 22, 20, 28, 32 үйлер, Логинов көшесі № 48-56, 62-98 (жұп), 41-61 (тақ) үйлер, Төле би көшесі № 5-25 (тақ) үйлер, Амангелді көшесі № 2-42 (жұп), 3-39 (тақ) үйлер, Ататүрік көшесі № 18-42 (жұп), 52, 15-35, 39-49 (тақ) үйлер, Ерназаров көшесі № 30-46, 46А, 64-78 (жұп), 50, 50А, 17-39 (тақ), № 43, 45, 45В, 49 үйлер, Мырғалымсай мүйісі № 4-12 (жұп), 1-15 (тақ) үйлер, Әуезов көшесі № 39-70 үйлер, Момышұлы көшесі № 2, 4, 6, 14-20 (жұп), 20а, 22-28 (жұп), 1-47 (тақ) үйлер, Маметов көшесі № 2-20 (жұп), № 9, 15 үйлер, Космодемьянская көшесі № 1-19 үйлер, Фисатиди мүйісі № 4-14 (жұп) үйлер, Қашаубаев көшесі № 2-14 (жұп), 3-13 (тақ) үйлер, Қобыланды батыр (Маяковского) көшесі № 3-15 үйлер, Ордабасы мүйісі (Морозова) № 1-10 үйлер, Бейбарыс Сұлтан мүйісі (Фурманова) № 1-10 үйлер, Островский мүйісі № 2-10 үйлер, Нұртас Оңдасынов мүйісі (Толстого) № 4-16, 3-13 үйлер, Қорқытата көшесі № 2-38, 5-25 үйлер, Жанарыстанов көшесі № 1-20 үйлер, Шоқай көшесі № 4-6, 18-85 үйлер, Нахимов мүйісі № 3-25 (тақ), 4-42 (жұп) үйлер, Датұлы көшесі № 1-38 үйлер, Сегіз сері көшесі (Пархоменко) № 4-20 (жұп), 3-25 (тақ) үйлер, Жібек жолы көшесі (Мичурина) № 3-20, 30, 19-39, 41 (тақ) үйлер, Жиренше шешен көшесі (Северная) № 1-11, 84, 86, 86А үйлер, Қондабаров мүйісі № 2-12 үйлер, ауруханалар Тубдиспансер, Кожвендиспансер.
№ 50 сайлау учаскесі

Центр: город Кентау, проспект Кунаева № 39, здание общей средней школы № 12 имени Б.Момышулы.
Границы: проспект Яссави дома № 108, 108А, улица Панфилова дома № 21, 23, 25, 27, 48, 52, улица Момышулы дома № 49, 51, 53, 53А, 55, 59, 38-50 (четный), улица Мукшаева дома № 1-10, проспект Кунаева дома № 16, 20, 22, 24, 33, 37, улица Толеби дома № 27, 29, 31, 35-39 (нечетный), улица Гагарина дома № 44-50 (четный), № 47-53 (нечетный), улица Логинова дома № 46, 46А, 46Б, 46В, инфекционная больница, переулок Момышулы № 1.
Избирательный участок № 51
Центр: город Кентау, проспект Кунаева № 26, здание городской центральной больницы.
Границы: Закрытый участок.
Избирательный участок № 52
Центр: город Кентау, улица Панфилова № 50, здание школы-лицея № 16 имени Ю.Гагарина.
Границы: улица Панфилова дома № 35, 37, проспект Яссави дома № 110, 110А, 112, 114, проспект Кунаева дома № 28-32 (четный), № 41-59, переулок Майлы кожа (Садовый) дом № 10, улица С.Сейфуллина дома № 92-100 (четный), улица Коркыт ата дома № 40-56 (четный).
Избирательный участок № 53
Центр: город Кентау, улица Куралбаева № 83, здание школы-гимназии № 14 имени Аль-Фараби.
Границы: дома № 60 квартала, № 61 квартала, улица Уалиханова дома № 130-140, проспект Кунаева дома № 34-60 (четный), улица С.Сейфуллина дома № 93-107 (нечетный), улица С.Сейфуллина дома № 104, 106, 110, 110а, 112, 114, 116, 118, улица Куралбаева дома № 79, 81, 92, 94.
Избирательный участок № 54
Центр: город Кентау, улица Ерубаева №15, здание колледжа № 7.
Границы: проспект Кунаева дома № 46-60 (четный), дома № 79-99 (нечетный), улица Ерубаева дома №2-63, улица Богенбай Батыра дома №1-41 (нечетный), №2-36 (четный), улица Куралбаева дома № 1-77 (нечетный), № 2-10, 14, 18-40 (четный), № 58-78 (четный), переулок Печенюк дома № 2-9, улица Кенесары Касымулы дома № 3-68, переулок З.Калауова дома № 1-21, 2-16, переулок Ерубаева дома № 2-14 (четный), № 1-19 (нечетный), улица Кабанбай Батыра дома № 1-10, 16-28 (четный), № 82-86, переулок Туркестанский дома № 1-23 (нечетный), № 2-20 (четный), улица Ж.Нурмугаммедулы (Автомобильный), переулок Мергали Калдыбекова (Энергетиков) дома № 1-22, улица Баян батыра (Фруктовая) дома № 1-22, переулок Астана дома № 2-22 (Конечный), переулок Майлы кожа (Садовый) дома № 1-25, улица Южная-Сауран (Кожабаева) дома № 5-15, улица Мельничная.
Избирательный участок № 55
Центр: город Кентау, улица Шокая № 12, здание общей средней школы № 2 имени Ш.Канайулы.
Границы: улица Сейфуллина дома № 1-85 (нечетный), № 6-22 (четный), переулок Сейфуллина дома № 1-29 (нечетный), № 2-18 (четный), переулок Енбекши (Машиностроителей) дома № 1-17 (нечетный), № 2-16 (четный), улица Шокая дома № 7-17, улица Навои дома № 43-48, переулок Келиншектау дома № 3-18, переулок Фисатиди дома № 3-13 (нечетный), переулок Рахимова (Колхозная – Сауран) дома № 1-12, улица Кобыланды батыр (Маяковского) дома № 19, 21, 27-65 (нечетный), № 26-52 (четный), улица Молдагалиева дома № 17-36, 43, 43А, 45.
Избирательный участок № 56

Орталығы: Кентау қаласы, Қонаев даңғылы № 39, Б.Момышұлы атындағы № 12 жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Яссауи даңғылы № 108, 108А үйлер, Панфилов көшесі № 21, 23, 25, 27, 48, 52 үйлер, Момышұлы көшесі № 49, 51, 53, 53А, 55, 59, 38-50 (жұп) үйлер, Мұқшаев көшесі № 1-10 үйлер, Қонаев даңғылы № 16, 20, 22, 24, 33, 37 үйлер, Төле би көшесі № 27, 29, 31, 35-39 (тақ) үйлер, Гагарин көшесі № 44-50 (жұп), 47-53 (тақ) үйлер, Логинов көшесі № 46, 46А, 46Б, 46В үйлер, жұқпалы аурухана, Момышұлы мүйісі-№ 1 үй.
№ 51 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қонаев даңғылы № 26, қалалық орталық аурухана ғимараты.
Шекарасы: Жабық учаске.
№ 52 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Панфилов көшесі № 50, Ю.Гагарин атындағы № 16 мектеп-лицейі ғимараты.
Шекарасы: Панфилов көшесі № 35, 37 үйлер, Яссауи даңғылы № 110, 110А, 112, 114 үйлер, Қонаев даңғылы № 28-32 (жұп), 41-59 үйлер, Майлы қожа мүйісі (Садовый) № 10 үй, Сейфуллин көшесі № 92-100 (жұп) үйлер, Қорқыт ата көшесі № 40-56 (жұп) үйлер.
№ 53 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Құралбаев көшесі № 83, Әл-Фараби атындағы № 14 мектеп-гимназиясы ғимараты.
Шекарасы: 60 орам, 61 орамдағы үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 130-140 үйлер, Қонаев даңғылы № 34-60 (жұп) үйлер, С.Сейфуллин көшесі № 93-107 (тақ) үйлер, С.Сейфуллин көшесі № 104, 106, 110, 110а, 112, 114, 116, 118 үйлер, Құралбаев көшесі № 79, 81, 92, 94 үйлер.
№ 54 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Ерубаев көшесі № 15, №7 колледж ғимараты.
Шекарасы: Қонаев даңғылы № 46-60 (жұп), 79-99 (тақ) үйлер, Ерубаев көшесі № 2-63 үйлер, Бөгенбай батыр көшесі № 1-41 (тақ), 2-36 (жұп) үйлер, Құралбаев көшесі № 1-77 (тақ), 2-10, 14, 18-40 (жұп), 58-78 (жұп) үйлер, Печенюк мүйісі № 2-9 үйлер, Кенесары Қасымұлы көшесі № 3-68 үйлер, З.Қалауова мүйісі № 1-21, №2-16 үйлер, Ерубаев мүйісі № 2-14 (жұп), 1-19 (тақ) үйлер, Қабанбай батыр көшесі № 1-10, 16-28 (жұп), 82-86 үйлер, Түркістан мүйісі № 1-23 (тақ), № 2-20 (жұп) үйлер, Ж.Нұрмұғаммедұлы көшесіндегі (Автомобильный) үйлер, Мерғали Қалдыбеков мүйісі (Энергетиков) № 1-22 үйлер, Баян батыр көшесі (Фруктовая) № 1-22 үйлер, Астана мүйісі (Конечный) № 2-22 үйлер, Майлы қожа мүйісі (Садовый) № 1-25 үйлер, Оңтүстік Сауран көшесі (Қожабаев) № 5-15 үйлер, Мельничная көшесіндегі үйлер.
№ 55 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Шоқай көшесі № 12, Ш.Қанайұлы атындағы № 2 жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: С.Сейфуллин көшесі № 1-85 (тақ), №6-22 (жұп) үйлер, С.Сейфуллин мүйісі № 1-29 (тақ), №2-18 (жұп) үйлер, Еңбекші мүйісі (Машиностроителей) № 1-17 (тақ), № 2-16 (жұп) үйлер, Шоқай көшесі № 7-17 үйлер, Навои көшесі № 43-48 үйлер, Келіншектау мүйісі № 3-18 үйлер, Фисатиди мүйісі № 3-13 (тақ) үйлер, Рахимов мүйісі (Колхозная – Сауран) № 1-12 үйлер, Қобыланды батыр көшесі (Маяковского) № 19, 21, 27-65 (тақ), № 26-52 (жұп) үйлер, Молдағалиев көшесі № 17-36, 43, 43А, 45 үйлер.
№ 56 сайлау учаскесі

Центр: город Кентау, улица Алтынсарина № 6, здание общей средней школы № 17 имени А.Навои.
Границы: улица Каленова дома № 11, 27, 31, 31а, 33, 35, 34, 36, 37, 39, улица Рыскулова дома № 2-54 (четный), № 3-11, 15-19, 25-53 (нечетный), № 56-74, 78-84, 90-100 (четный), № 55, 57, улица Алтынсарина дома № 8, 10, 14, 18, 20, 14/1, 14/2, 14/3, улица Аль-Фараби дома № 4-12 (четный), 47, 49, улица Али Бекенова дома № 2А, 4А, 18, 47А, 53, 53А, 58, 63, 65, 67 (нечетный), улица Шулембаева дома № 2-10, проспект Яссави дома № 1-9, 13-17, 2-12, переулок Таттимбета дома № 1-15, переулок Досжанова дома № 2-51, переулок Асанова дома № 1-54, улица Муратбаева дома № 2-58 (четный), улица Бокейхана дома № 2-26, 30-68 (четный), № 25-57 (нечетный).
Избирательный участок № 57
Центр: город Кентау, улица Алтынсарина № 14, здание городской центральной библиотеки.
Границы: проспект Яссави дома № 89, 89А, 103, улица Алтынсарина дома № 5, 7, 9, 9А, 9Б, 11, 11Б, проспект Абая дома № 4, 4А, 6, 6А, улица Аль-Фараби дома № 84.
Избирательный участок № 58
Центр: город Кентау, село Карнак, улица Ш.Канайулы № 1, здание школы-лицея имени Кашгари.
Границы: улица М.Хайдар Дулати (ул.Карасу) дома № 5-18, улица Шаштобе дома № 1-50, улица Тойметова (правая сторана), улица Атбаши, улица Панфилова дома № 37-40, улица Байтерекова (Ш.Алиев), улица Амир Темир (Асамов, К.Маркс), улица Кос дирмен (Коштегирман) дома № 2, 4, улица Омаров дома № 1-9, улица Енбеккер (Юнус Парпи) дома № 2-16, улица Рахметов дома № 1-15, улица Табигат (Байметов) дома № 1-26, улица Нышан какпа (Толешов) дома № 1-14, улица Береке (Фуркат) дома № 1, 7, 10, улица Бабатай какпа (Янгишахар) дома № 2-30, улица Айбек дома № 2-12, улица Наурыз (Мукуми) дома № 1-9, улица Абылгазы (Колбаши) дома № 1-12, улица Абдуллаев дома № 1-34, улица Алма бак (Алмазар) дома № 1-24, улица Жел дирмен (Елтегирман) дома № 1-48, улица Есимхан Шагайулы (Шокорик), улица Хан тобе (Хантепа) дома № 1-34, улица Солнечная дома № 1-36, улица Туркестан дома № 99-126, улица Гартебе дома № 1-9, улица Шортанбай дома № 1-14, улица Ялгыз тол дома № 1-3, улица Халиков.
Избирательный участок № 59
Центр: город Кентау, село Карнак, улица Шаштобе № 107, здание общей средней школы имени Шаштобе.
Границы: улица З.Тойметов дома № 1-34, улица Карагаш дома № 1-16, улица Шаштобе дома № 51-148, улица Сахил дома № 1-24, улица Б.Коган дома № 1-11, улица М.Кашгари дома № 1-12, переулок Кашгари дома № 1-22, улица М.Хайдар Дулати (Қарасу) дома № 1-15, дома улицы Тиршилик (Уста Юсуп), улицы Кунгей (Подгорная), улицы Жана бак (Янгибаг, Багабад), улица Колбасы дома № 1-11, улица Кызыл арык дома № 1-6, дома улицы Жусип Баласагун (Гулабад), улицы Кахраман, улицы Бумын каган (Сахил), улицы Махмут Кашкари (Интернационал), улицы Карагаш, дома улицы Тойметова (правая сторана).
Избирательный участок № 60

Орталығы: Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі № 6, А.Навои атындағы № 17 жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Каленов көшесі № 11, 27, 31, 31а, 33, 35, 34, 36, 37, 39 үйлер, Рысқұлов көшесі № 2-54 (жұп), №3-11, 15-19, 25-53 (тақ), №56-74, 78-84, 90-100 (жұп), № 55, 57 үйлер, Алтынсарин көшесі № 8, 10, 14, 18, 20, 14/1, 14/2, 14/3 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 4-12 (жұп), № 47, 49 үйлер, Әли Бекенов көшесі № 2А, 4А, 18, 47А, 53, 53А, 58, 63, 65, 67 (тақ) үйлер, Шүлембаев көшесі № 2-10 үйлер, Яссауи даңғылы № 1-9, 13-17, 2-12 үйлер, Тәттімбет мүйісі № 1-15 үйлер, Досжанова мүйісі № 2-51 үйлер, Асанова мүйісі № 1-54 үйлер, Мұратбаев көшесі № 2-58 (жұп) үйлер, Бөкейхан көшесі № 2-26, 30-68 (жұп), № 25-57 (тақ) үйлер.
№ 57 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі № 14, қалалық орталық кітапхана ғимараты.
Шекарасы: Яссауи даңғылы № 89, 89А, 103 үйлер, Алтынсарин көшесі № 5, 7, 9, 9А, 9Б, 11, 11Б үйлер, Абай даңғылы № 4, 4А, 6, 6А үйлер, Әл-Фараби көшесі № 84 үй.
№ 58 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Ш.Қанайұлы көшесі № 1, Қарнақ ауылы, Қашғари атындағы мектеп-лицей ғимараты.
Шекарасы: М.Хайдар Дулати (Қарасу) көшесі № 5-18 үйлер, Шаштөбе көшесі № 1-50 үйлер, Тойметов көшесіндегі (оң жақ) үйлер, Атбасы көшесіндегі үйлер, Панфилов көшесі № 37-40 үйлер, Байтереков (Ш.Алиев) көшесіндегі үйлер, Әмір Темір көшесіндегі (Асамов, К.Маркс көшесі) үйлер, Қос диірмен көшесі (Коштегирман көшесі) № 2, 4 үйлер, Омаров көшесі № 1-9 үйлер, Енбеккер (Юнус Парпи) көшесі № 2-16 үйлер, Рахметов көшесі № 1-15 үйлер, Табиғат (Байметов) көшесі № 1-26 үйлер, Нышан қақпа көшесі (Төлешов көшесі) № 1-14 үйлер, Береке көшесі (Фуркат көшесі) № 1, 7, 10 үйлер, Бабатай қақпа көшесі (Янгишахар көшесі) № 2-30 үйлер, Айбек көшесі № 2-12 үйлер, Наурыз көшесі (Мукуми көшесі) № 1-9 үйлер, Абылғазы көшесі (Колбаши көшесі) № 1-12 үйлер, Абдуллаев көшесі № 1-34 үйлер, Алма бақ көшесі (Алмазар көшесі) № 1-24 үйлер, Жел диірмені көшесі (Елтегирман көшесі) № 1-48 үйлер, Есімхан Шағайұлы көшесіндегі (Шокорик көшесі) үйлер, Хантөбе көшесі (Хантепа көшесі) № 1-34 үйлер, Солнечная көшесі № 1-36 үйлер, Түркістан көшесі № 99-126 үйлер, Гартебе көшесі № 1-9 үйлер, Шортанбай көшесі № 1-14 үйлер, Ялгыз тол көшесі № 1-3 үйлер, Халиков көшесіндегі үйлер.
№ 59 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Шаштөбе көшесі № 107, Қарнақ ауылы, Шаштөбе жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: З.Тойметов көшесі № 1-34 үйлер, Қарағаш көшесі № 1-16 үйлер, Шаштөбе көшесі № 51-148 үйлер, Сахил көшесі № 1-24 үйлер, Б.Қоған көшесі № 1-11 үйлер, М.Қашғари көшесі № 1-12 үйлер, Қашғари мүйісі № 1-22 үйлер, М.Хайдар Дулати (Қарасу) көшесі № 1-15 үйлер, Тіршілік (Уста Юсуп) көшесі, Күнгей көшесі (Подгорная көшесі), Жаңа бақ көшесіндегі (Янгибаг көшесі, Багабад көшесі) үйлер, Көлбасы көшесі № 1-11 үйлер, Қызыл арық көшесі № 1-6 үйлер, Жүсіп Баласағұн (Гулабад) көшесі, Кахраман көшесі, Бумын қаған көшесі (Сахил көшесі), Махмут Қашғари көшесі (Интернационал көшесі), Қарағаш көшесіндегі үйлер, Тойметов көшесіндегі (оң жақ) үйлер.
№ 60 сайлау учаскесі

Центр: город Кентау, село Кантаги, улица Рыскулбекова № 3, здание общей средней школы № 6 имени А.С.Пушкина.
Границы: улица Кантагинская дома № 3-440, улица Иманова дома № 1-119, улица Усенбаева № 1, № 2 (Тастак 1, 2) дома № 2-55, улица Тукенова дома № 1-426, улица Токсанбаева (Фабричная) дома № 1-89.
Избирательный участок № 61
Центр: город Кентау, село Кантаги, улица Ильича № 15А, здание ясли-детского сада "Кулыншак".
Границы: улица Каратауская дома № 1-96, улица Еспенбетова (Вахрушева-1) дома № 1-96, улица Назарова (Вахрушева-2) дома № 1-56, улица Торланская дома № 3-42, улица К.Рыскулбекова (Чкалов) дома № 1-109.
Избирательный участок № 62
Центр: город Кентау, село Кантаги, улица Ильича №15, здание общей средней школы № 5 имени Абая.
Границы: улица Торекулова (Советская) дома № 1-100, улица Бирлик (Серафимовича) дома № 1-42, 103, улица Ильича дома № 1-47, улица Достык (Горный) дома № 1-163, улица Токаева дома № 2-204, улица Ачисайская дома № 1-29, улица Тараз дома № 1-34 (30 лет Казахстана), улица Калдаякова дома № 1-34, улица Торайгырова дома № 2-25, улица Мусрепова дома № 3-39, улица Аманжолова дома № 1-36, улица Ермукан Бекмаханова (Чапаева) дома № 3-24, улица Курмангазы дома № 26-58, 60, 60А, 62, 64, 66-72, 76-86 (четный), переулок Курмангазы дома № 3-20, улица Навои дома № 4-35.
Избирательный участок № 63
Центр: город Кентау, село Ащысай, улица Джангельдина № 44, здание общей средней школы № 8 имени М.Горького.
Границы: улица Ортанды (Ленин) дома № 1-31, улица Момышулы (Советская) дома № 1-57, улица Жабакова (Шахтерская) дома № 3-74, улица Досжанова (К.Маркса) дома № 3-32, улица Абая дома № 3-19, улица Шиналиева (Жданова) дома № 5-16, улица Рыскулова (Горького) дома № 1-37, улица Аккожаева (Кирова) дома № 4-44, улица Нышанбаева (Чапаева) дома № 1-16, улица Амангельды дома № 2-53, улица Джангельдина дома № 33-46.
Избирательный участок № 64
Центр: город Кентау, село Ащысай, улица Кулымбетова № 45, здание общей средней школы № 7 имени Ж.Жабаева.
Границы: улица Жамбула дома № 1-55, улица Муканова дома № 1-41, улица З.Калауова дома № 1-29, улица Торланская дома № 1-55, улица Кулумбетова (Акжар) дома № 1-27, улица Желеуакын (Титова) дома № 22-35.
Избирательный участок № 65
Центр: город Кентау, село Карнак, улица Туркестанская № 65, здание общей средней школы имени Карнак.
Границы: улица Кизилкия дома № 7, 9, улица Тайказан (Ленина) дома № 2-66, улица Туркестанская дома № 1-98, улица Аз Жанибек (Тельман) дома № 2-76, улица Рахимова дома № 1-16, улица Баитова дома № 1-20, улица Ташкентская дома № 1-51, улица Тахир Алима дома № 1-70, улица Нур дома № 1-12, улица Асан Кайгы (Гагарина) дома № 2-11, 73, 90, улица Еркиндик (Розакул, Чиган) дома № 4-80, улица Айметова дома № 2-24, улица Жамбыл дома № 1-79, улица Сай кура дома № 4-12, улица Яссы дома № 6, 16, улица Улугбек дома № 1-10, 50, дома улицы Х.Сайтмуратова, улица Укиша ата (70 лет Октября) дома № 1-11, дома улицы Кызылжол, улица Карнак дома № 3-77.
Избирательный участок № 66

Орталығы: Кентау қаласы, Рысқұлбеков көшесі № 3, Хантағы ауылы, А.С.Пушкин атындағы № 6 жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Хантағы көшесі № 3-440 үйлер, Иманов көшесі № 1-119 үйлер, Үсенбаев көшесі 1, 2 (Тастақ 1, 2 көшесі) № 2-55 үйлер, Төкенов көшесі № 1-426 үйлер, Тоқсанбаев көшесі (Фабричная көшесі) № 1-89 үйлер.
№ 61 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Ильич көшесі № 15А, "Құлыншақ" бөбекжай-балабақша ғимараты.
Шекарасы: Қаратау көшесі № 1-96 үйлер, Еспенбетов көшесі (Вахрушева-1 көшесі) № 1-96 үйлер, Назаров көшесі (Вахрушева-2 көшесі) № 1-56 үйлер, Торлан көшесі № 3-42 үйлер, Қ.Рысқұлбеков көшесі (Чкалов көшесі) № 1-109 үйлер.
№ 62 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Ильич көшесі № 15, Абай атындағы № 5 орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Төреқұлов көшесі (Советская) № 1-100 үйлер, Бірлік (Серафимовича) көшесі № 1-42, 103 үйлер, Ильич көшесі № 1-47 үйлер, Достык көшесі (Горный) № 1-163 үйлер, Тоқаев көшесі № 2-204 үйлер, Ащысай көшесі № 1-29 үйлер, Тараз көшесі (30 лет Казахстана) № 1-34 үйлер, Қалдаяқов көшесі № 1-34 үйлер, Торайғыров көшесі № 2-25 үйлер, Мүсірепов көшесі № 3-39 үйлер, Аманжолов көшесі № 1-36 үйлер, Ермұхан Бекмаханов көшесі (Чапаева) № 3-24 үйлер, Құрманғазы көшесі № 26-58 (жұп), 60, 60А, 62, 64, 66-72, 76-86 (жұп) үйлер, Құрманғазы мүйісі № 3-20 үйлер, Навои көшесі № 4-35 үйлер.
№ 63 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Жангелдин көшесі № 44, Ащысай ауылы, М.Горький атындағы № 8 жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Ортанды (Ленин) көшесі № 1-31 үйлер, Момышұлы көшесі (Советская) № 1-57 үйлер, Жабақов көшесі (Шахтерская) № 3-74 үйлер, Досжанова көшесі (К.Маркса) № 3-32 үйлер, Абай көшесі № 3-19 үйлер, Шыналиев көшесі (Жданова) № 5-16 үйлер, Рысқұлов көшесі (Горького) № 1-37 үйлер, Аққожаев көшесі (Кирова) № 4-44 үйлер, Нышанбаев көшесі (Чапаева) № 1-16 үйлер, Аманкелді көшесі № 2-53 үйлер, Жангелдин көшесі № 33-46 үйлер.
№ 64 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Құлымбетов көшесі № 45, Ащысай ауылы, Ж.Жабаев атындағы № 7 жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Жамбыл көшесі № 1-55 үйлер, Мұқанов көшесі № 1-41 үйлер, З.Қалауова көшесі № 1-29 үйлер, Торлан көшесі № 1-55 үйлер, Құлымбетов көшесі (Акжар) № 1-27 үйлер, Желеуақын көшесі (Титова) № 22-35 үйлер.
№ 65 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Түркістан көшесі № 65, Қарнақ жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Қызылқия көшесі № 7, 9 үйлер, Тайқазан көшесі (Ленина) № 2-66 үйлер, Түркістан көшесі № 1-98 үйлер, Әз Жәнібек көшесі (Тельман) № 2-76 үйлер, Рахимов көшесі № 1-16 үйлер, Баитов көшесі № 1-20 үйлер, Ташкент көшесі № 1-51 үйлер, Тахир Алим көшесі № 1-70 үйлер, Нұр көшесі № 2-12 үйлер, Асан Қайғы көшесі (Гагарина) № 2-11, 73, 90 үйлер, Еркіндік (Розакул) көшесі № 4-80 үйлер, Айметов көшесі № 2-24 үйлер, Жамбыл көшесі № 1-79 үйлер, Сайкура көшесі № 4-12 үйлер, Яссы көшесі № 6, 16 үйлер, Ұлықбек көшесі № 1-10, 50 үйлер, Чиган көшесі, Х.Сайтмуратов көшесіндегі үйлер, Укашата көшесі (70 лет Октября) № 1-11 үйлер, Қызылжол көшесіндегі үйлер, Қарнақ көшесі № 3-77 үйлер.
№ 66 сайлау учаскесі

Центр: город Кентау, село Карнак, улица Э.Хабибова № 42, здание общей средней школы № 11 имени Ахын – Тума.
Границы: улица Хабибова (Гулистан) дома № 1-30, улица Мауели бак (Абдраимов) дома № 2-37, 105, улица Женис (Галаба) дома № 1-18, улица Хамза дома № 1-25, улица Салкам Жангир (Хожаабад) дома № 9-14, улица Янги Абад дома № 4, 7, улица Кыргыз какпа (Мехнат) дома № 1-8, улица Навои дома № 6-45, улица Аль-Фараби дома № 1-20, улица Уштобе (Учтепа) дома № 7-37, дома улицы Ахунтума, улицы Уйрек ата (Аччи-1), улицы Ахмет Жугинеки (Аччи-2), дома дачи, дома улицы Дуюм тума (подстанция)-безномера, улица Амангельды дом № 20, дома улицы Бабур, улицы Дюмтума, улицы Жастар (Яшлик), улицы Мусилла какпа (Пушкин).
Избирательный участок № 67
Центр: город Кентау, сельский округ Шорнак, улица Алтынсарина № 20, здание общей средней школы Шорнак.
Границы: населенный пункт Шорнак - улица А.Бегпенбетова дома № 1-23, улица А.Сулейменова дома № 1-34, улица А.Тойметова дома № 1-18, улица Р.Шерханова дома № 1-38, улица Б.Жиенбаева дома № 1-20, улица Б.Майлина дома № 1-36, улица Бабайкорган дома № 1-74, улица Б.Момышулы дома № 1-17, улица Богенбай батыр дома № 2-22, улица Досметова дома № 1-18, улица Жусип Уста дома № 1-25.
Избирательный участок № 68
Центр: город Кентау, сельский округ Шорнак, населенный пункт Космезгил, улица Ж.Шаяхметова № 168, здание общей средней школы имени Кызыл аскер.
Границы: населенный пункт Космезгил - улица А.Жумадуллаева дома № 1-106, улица А.Навой дома № 1-45, улица А.Кунанбаева дома № 1-46, улица Актобе дома № 1-17, улица Алимова дома № 1-63, улица Аллакул Нурметова дома № 1-11, улица Аль-Фараби дома № 1-55, улица Д.Конаева дома № 1-135, улица Ж.Жабаева дома № 1-12, улица Ж.Шаяхметова дома № 1-189, улица Кентогай дома № 1-79, улица К.Жиеналиева дома № 1-14, улица А.Абдуалиева дома № 1-75, улица Р.Атабаева дома № 1-63, улица Сунак дома № 1, 3, 7, 8, 9, 11, улица Т.Утенова дома № 1-55, улица Туркестан дома № 1-39, улица Х.Жумадуллаева дома № 1-62, улица Ш.Уалиханова дома № 1-160, улица Шауким ата дома № 1-76.
Населенный пункт 32 разъезд - улица Темиржолшы дома № 1-13.
Избирательный участок № 69
Центр: город Кентау, сельский округ Шорнак, населенный пункт Аша, улица Байтурсынова № 3, здание общей средней школы имени Т.Айтжанова.
Границы: населенный пункт Аша - улица А.Баймуратова дома №№ 2-17. улица А.Байтурсынова дома № 1-75, улица А.Исмайлова дома № 1-11, улица Ә.Молдагулова дома № 1-61, улица Аша дома № 1-42, улица Б.Тойтак дома № 1-55, улица Г.Муратбаева дома № 1-18, улица Достык дома № 1-30, улица Б.Шораев дома № 1-44, улица Ижанулы Ауес дома № 1-19, улица К.Рыспекова дома № 1-62, улица К.Сатпаева дома № 1-10, улица Каракум дома № 1-78, улица Кырыккепе дома № 5, 7, 20, 26, 31, улица М.Ауезова дома № 1-49, улица М.Габдуллина дома № 1-17, улица М.Маметова дома № 1-22, улица М.Жумабаева дома № 1-9, улица С.Кошербаева дома № 1-47, улица С.Тажиков дома № 1-14, улица Темиржол дом № 3А.
Избирательный участок № 70
Центр: город Кентау, сельский округ Ушкайык, населенный пункт Теке, улица Д.Кунаева № 45, здание общей средней школы имени А.Үсенова.

Орталығы: Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Э.Хабибов көшесі № 42, №11 Ахын-Тума атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Хабибов (Гулистан) көшесі № 1-30 үйлер, Мәуелі бақ (Абдраимов) көшесі № 2-37, 105 үйлер, Женіс көшесі (Галаба) № 1-18 үйлер, Хамза көшесі № 1-25 үйлер, Салқам Жәңгір (Хожаабад) көшесі № 9-14 үйлер, Янги Абад көшесі № 4, 7 үйлер, Қырғыз қақпа (Мехнат) көшесі № 1-8 үйлер, Навои көшесі № 6-45 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 1-20 үйлер, Үштөбе (Учтепа) көшесі № 7-37 үйлер, Ахунтума көшесі, Үйрек ата (Аччи-1) көшесі, Ахмет Жугинеки (Аччи-2) көшесіндегі үйлер, саяжайдағы үйлер, Дуюм тума (подстанция) көшесіндегі нөмірсіз үйлер, Амангелді көшесі № 20 үй, Бабур көшесі, Дюмтума көшесі, Жастар (Яшлик) көшесі, Мусилла қақпа (Пушкин) көшесіндегі үйлер.
№ 67 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Шорнақ ауылдық округі, Алтынсарин көшесі № 20, Шорнақ жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Шорнақ елді мекен - А.Бегпенбетов көшесі № 1-23 үйлер, А.Сүлейменов көшесі № 1-34 үйлер, А.Тойметов көшесі № 1-18 үйлер, Р.Шерханов көшесі № 1-38 үйлер, Б.Жиенбаев көшесі № 1-20 үйлер, Б.Майлин көшесі № 1-36 үйлер, Бабайқорған көшесі № 1-74 үйлер, Б.Момышұлы көшесі № 1-17 үйлер, Бөгенбай батыр көшесі № 2-22 үйлер, Досметова көшесі № 1-18 үйлер, Жүсіп Ұста көшесі № 1-25 үйлер.
№ 68 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Шорнақ ауылдық округі, Қосмезгіл елді мекені, Ж.Шаяқметов көшесі № 168, Қызыл әскер атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Қосмезгіл елді мекені - А.Жұмадуллаев көшесі № 1-106 үйлер, А.Навой көшесі № 1-45 үйлер, А.Құнанбаев көшесі № 1-46 үйлер, Ақтөбе көшесі № 1-17 үйлер, Алимов көшесі № 1-63 үйлер, Аллакул Нурметов көшесі № 1-11 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 1-55 үйлер, Д.Қонаев көшесі № 1-135 үйлер, Ж.Жабаев көшесі № 1-12 үйлер, Ж.Шаяхметов көшесі № 1-189 үйлер, Кентоғай көшесі № 1-79 үйлер, Қ.Жиенәлиев көшесі № 1-14 үйлер, А.Абдуалиева көшесі № 1-75 үйлер, Р.Атабаев көшесі № 1-63 үйлер, Сунақ көшесі № 1, 3, 7, 8, 9, 11 үйлер, Т.Утенов көшесі № 1-55 үйлер, Түркістан көшесі № 1-39 үйлер, Х.Жумадуллаев көшесі № 1-62 үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 1-160 үйлер, Шәукім ата көшесі № 1-76 үйлер.
32 разъезд елді мекені - Теміржолшы көшесі № 1-13 үйлер.
№ 69 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Шорнақ ауылдық округі, Аша елді мекені, Байтұрсынов көшесі № 3, Т.Айтжанов атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Аша елді мекені: А.Баймұратов көшесі № 2-17 үйлер. А.Байтұрсынов көшесі № 1-75 үйлер, А.Исмайлов көшесі № 1-11 үйлер, Ә.Молдағұлова көшесі № 1-61 үйлер, Аша көшесі № 1-42 үйлер, Б.Тойтақ көшесі № 1-55 үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесі № 1-18 үйлер, Достық көшесі № 1-30 үйлер, Б.Шораев көшесі № 1-44 үйлер, Ижанұлы Әуес көшесі № 1-19 үйлер, К.Рыспеков көшесі № 1-62 үйлер, К.Сатпаев көшесі № 1-10 үйлер, Қарақұм көшесі № 1-78 үйлер, Қырықкепе көшесі № 5, 7, 20, 26, 31 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1-49 үйлер, М.Габдуллин көшесі № 1-17 үйлер, М.Маметова көшесі № 1-22 үйлер, М.Жұмабаев көшесі № 1-9 үйлер, С.Көшербаев көшесі № 1-47 үйлер, С.Тажиков көшесі № 1-14 үйлер, Теміржол көшесі № 3А үй.
№ 70 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Үшқайық ауылдық округі, Теке елді мекені, Д.Қонаев көшесі № 45, А.Үсенов атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.

Границы: населенный пункт Теке - улица А.Молдагулова дома № 1-74, улица А.Усенова дома № 1-107, улица Бейбитшилик дома № 1-145, улица Д.Кунаева дома № 1-56, улица Достык дома № 1-39, улица Жана курылыс дом № 19, улица Жастар дома № 1-64, удица М.Маметова дома № 1-35, улица Улугбек дома № 1-30.
Населенный пункт Жалантос - улица Е.Асылбекова дома № 1-53.
Избирательный участок № 71
Центр: город Кентау, сельский округ Ушкайык, населенный пункт Нуртас, улица Алтынсарина № 5, здание общей средней школы имени Аманкелди.
Границы: населенный пункт Нуртас - улица А.Мамраимова дома № 1-18, улица А.Нуршатаева дома № 1-62, улица Аль-Фараби дома № 1-77, улица Б.Момышулы дома № 1-51, улица А.Божбанбаева, улица Н.Ондасынова дома № 1-41, улица Н.Сейдуалиева дома № 1-24, улица Ы.Алтынсарина дома № 1-38.
Избирательный участок № 72
Центр: город Кентау, сельский округ Ушкайык, населенный пункт С.Кожанова, улица Абая № 23, здание общей средней школы имени С.Кожанова.
Границы: населенный пункт С.Кожанов - улица А.Колжанова дома № 2-31, улица А.Молдагулова дома № 1-18, улица Абая дома № 1-29, улица С.Кожанова дома № 1-32, улица С.Рахимова дома № 1-36, улица С.Сейфуллина дома № 1-25.
Населенный пункт Кара тобе - улица Шайых дома № 1-33.
Избирательный участок № 73
Центр: город Кентау, сельский округ Карашык, улица С.Жамалова № 182, здание общей средней школы имени Туран.
Границы: улица Карнак дома № 1-75, улица Казахстан 2030 дома № 58-60, 51-91, улица Тутарык дома № 48-52, 37-63, улица А.Навои дома № 36-80, 35-81, улица С.Жамалова дома № 6-136, 37-135, улица Карашык дома № 152-310, 25-109, улица И.Худайкулова дома № 49-111, 48-74, улица Б.Юсубалиева дома № 2-48, улица Тыныштык дома № 2-40, улица Аль-Фараби дома № 1-108, улица Ш.Уалиханова дома № 1-20, улица Миртемир дома № 1-46, улица Туркестан дома № 1-96, улица Хамза дома № 2-12, улица З.Мухитова дома № 1-54, улица С.Умарова дома № 1-120, улица Астана дома № 1-46, улица С.Абдуалиева дома № 1-10, улица Мараим кары дома № 2-26, улица Н.Усманова дома № 1-10, улица Женис дома № 1-18, улица К.Якупова дома № 1-15.
Избирательный участок № 74
Центр: город Кентау, сельский округ Карашык, улица Мараим кары № 1, здание общей средней школы имени Карашык.
Границы: улица Ибнсино дома № 1-61, улица Казыбек би дома № 3-65, улица Айтеке би дома № 1-32, улица Толеби дома № 1-45, улица Казахстан 2030 дома № 1-49, 2-56, улица Тутарык дома № 1-55, 2-46, улица А.Навой дома № 2-34, 36-80, улица С.Жамалова дома № 1-33, улица Карашык дома № 1-23, 2-152, улица И.Худайкулова дома № 1-47, 2-44, улица Б.Юсубалиева дома № 1-7, улица С.Рахимова дома № 1-28, улица М.Мажитова дома № 2-86, улица Шыпан жол дома № 1-63, улица К.Нышанова дома № 2-25, улица Байжораш дома № 1-20, улица С.Сейфуллина дома № 1-14, улица А.Молдагулова дома № 1-30, улица Т.Рыскулова дома № 3-27, улица И.Атажанова дома № 1-22, улица Мараим кары дома № 3-17.
Избирательный участок № 75
Центр: город Кентау, сельский округ Жуйнек, улица Туркестан № 102, здание общей средней школы имени А.Югнаки.

Шекарасы: Теке елді мекені - А.Молдағұлова көшесі № 1-74 үйлер, А.Усенов көшесі № 1-107 үйлер, Бейбітшілік көшесі № 1-145 үйлер, Д.Қонаев көшесі № 1-56 үйлер, Достық көшесі № 1-39 үйлер, Жаңа құрылыс көшесі № 19 үй, Жастар көшесі № 1-64 үйлер, М.Маметова көшесі № 1-35 үйлер, Улугбек көшесі № 1-30 үйлер.
Жалантөс елді мекені - Е.Асылбеков көшесі № 1-53 үйлер.
№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Үшқайық ауылдық округі, Нұртас елді мекені, Алтынсарин көшесі № 2, Аманкелді атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Нұртас елді мекені - А.Мамраимов көшесі № 1-18 үйлер, А.Нұршатаев көшесі № 1-62 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 1-77 үйлер, Б.Момышұлы көшесі № 1-51 үйлер, Божбанбаев Абдулла көшесіндегі үйлер, Н.Оңдасынов көшесі № 1-41 үйлер, Н.Сейдуалиев көшесі № 1-24 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі № 1-38 үйлер.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Үшқайық ауылдық округі, С.Қожанов елді мекені, Абай көшесі № 23, С.Қожанов жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: С.Қожанов елді мекені - А.Қолжанов көшесі № 2-31 үйлер, А.Молдағұлова көшесі № 1-18 үйлер, Абай көшесі № 1-29 үйлер, С.Қожанов көшесі № 1-32 үйлер, С.Рахимов көшесі № 1-36 үйлер, С.Сейфуллин көшесі № 1-25 үйлер.
Қара төбе елді мекені - Шайых көшесі № 1-33 үйлер.
№ 73 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қарашық ауылдық округі, С.Жамалов көшесі № 182, Тұран атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Қарнақ көшесі № 1-75 үйлер, Қазақстан 2030 көшесі № 58-60, 51-91 үйлер, Тұтарық көшесі № 48-52, 37-63 үйлер, А.Навои көшесі № 36-80, 35-81 үйлер, С.Жамалов көшесі № 6-136, 37-135 үйлер, Қарашық көшесі № 152-310, 25-109 үйлер, И.Худайкулов көшесі № 49-111, 48-74 үйлер, Б.Юсубалиев көшесі № 2-48 үйлер, Тыныштық көшесі № 2-40 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 1-108 үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 1-20 үйлер, Миртемір көшесі № 1-46 үйлер, Түркістан көшесі № 1-96 үйлер, Хамза көшесі № 2-12 үйлер, З.Мухитов көшесі № 1-54 үйлер, С.Умаров көшесі № 1-120 үйлер, Астана көшесі № 1-46 үйлер, С.Абдуалиев көшесі № 1-10 үйлер, Мараим қары көшесі № 2-26 үйлер, Н.Усманов көшесі № 1-10 үйлер, Жеңіс көшесі № 1-18 үйлер, К.Якупов көшесі № 1-15 үйлер.
№ 74 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қарашық ауылдық округі, Мараим қары көшесі № 1, Қарашық жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Ибнсино көшесі № 1-61 үйлер, Қазыбек би көшесі № 3-65 үйлер, Әйтеке би көшесі № 1-32 үйлер, Төле би көшесі № 1-45 үйлер, Қазақстан 2030 көшесі № 1-49, 2-56 үйлер, Тұтарық көшесі № 1-55, 2-46 үйлер, А.Навой көшесі № 2-34, 36-80 үйлер, С.Жамалов көшесі № 1-33 үйлер, Қарашық көшесі № 1-23, 2-152 үйлер, И.Худайкулов көшесі № 1-47, 2-44 үйлер, Б.Юсубалиев көшесі № 1-7 үйлер, С.Рахимов көшесі № 1-28 үйлер, М.Мажитов көшесі № 2-86 үйлер, Шыпан жол көшесі № 1-63 үйлер, К.Нышанов көшесі № 2-25 үйлер, Байжораш көшесі № 1-20 үйлер, С.Сейфуллин көшесі № 1-14 үйлер, Ә.Молдағұлова көшесі № 1-30 үйлер, Т.Рысқұлов көшесі № 3-27 үйлер, И.Атажанов көшесі № 1-22 үйлер, Мараим қары көшесі № 3-17 үйлер.
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Түркістан көшесі № 102, А.Югнаки атынрдағы жалпы орта мектеп ғимараты.

Границы: населенный пункт Жуйнек -улица А.Калмурзаева дома № 1-60, улица А.Кунанбаева дома № 1-62, улица Амир Темир дома № 1-34, улица Астана дома № 1-34, улица Байтерек дома № 1-47, улица Бортобе дома № 1-98, улица Достар дома № 1-90, улица Жуйнек дома № 2-80, улица Атажанова дома № 1-88, улица И.Усманова дома № 1-145, улица Карсакты дома № 1-64, улица Коктерек дома № 1-31, улица Куаныш дома № 1-82, улица М.Айткожаева дома № 1-128, улица Тауелсиздик дома № 1-29, улица Туркестан дома № 1-262, улица Халаш дома № 2-81, улица Яссауи дома № 1-60.
Избирательный участок № 76
Центр: город Кентау, сельский округ Жуйнек, населенный пункт Шыпан, улица Майлыкожа № 53, здание общей средней школы имени Шыпан.
: населенный пункт Шыпан - улица А.Навои дома № 1-43, улица Аль-Фараби дома № 2-40, улица Бабыр дома № 1-50, улица Байконыр дома № 1-66, улица Бакдаулет дома № 1-48, улица Гасыр дома № 1-38, улица М.Ауезова дома № 1-31, улица Онтустик дома № 1-7, улица Ордабасы дома № 1-20, улица Парасат дома № 1-36, улица Сарыарка дома № 1-68, улица Туркестан дома № 1-190.
Избирательный участок № 77
Центр: город Кентау, сельский округ Жуйнек, населенный пункт Шекербулак, улица Алтынсарина № 2, здание общей средней школы имени Кызыл жол.
Границы: населенный пункт Шекербулак - улица А.Байтурсынова дома № 1-20, улица Аблайхан дома № 2-42, улица Алпамыс дома № 1-11, улица Балантас дома № 1-41, улица Г.Муратбаева дома № 1-74, улица Ж.Момбекова дома № 1-52, улица Корпеш дома № 1-27, улица С.Ерубаева дома № 1-69, улица Туркестан дома № 1-188, улица Ы.Алтынсарина дома № 1-20.
Избирательный участок № 78
Центр: город Кентау, сельский округ Карашык, населенный пункт Кумтуйин, улица А.Айтуган № 35, здание общей средней школы имени Кумтуйин.
Границы: населенный пункт Кумтуйин - улица А.Актамбаева дома № 1-53, улица А.Усетулы дома № 2-10, улица Абая дом № 6, улица Бозбутак дома № 1-21, улица Жамбыла дома № 2-45, улица Кумтуйин дома № 1-47, улица Махамбет Утемисулы дома № 1-22, улица Н.Исатаева дома № 1-69, улица Н.Халжанова дома № 1-22, улица П.Рахимжанова дома № 1-33, улица С.Ажибекова дома № 1-37, улица Т.Азизбекова дома № 1-37, улица Т.Шукирбаева дома № 2-34, улица Туркестан дома № 1-19А, улица Ш.Кожахметова дома № 1-30.
Избирательный участок № 79
Центр: город Кентау, сельский округ Бабайкорган, населенный пункт Кумайлыкас, улица С.Рахымова № 35, здание общей средней школы имени Серт.
Границы: населенный пункт Кумайлыкас -улица Аль-Фараби дома № 1-80, улица С.Рахимова дома № 1-86.
Избирательный участок № 80
Центр: город Кентау, сельский округ Бабайкорган, населенный пункт Улгили, улица А.Жангельдина № 19, здание общей средней школы имени М.Балакаева.

Шекарасы: Жүйнек елді мекені - А.Қалмұрзаев көшесі № 1-60 үйлер, А.Құнанбаев көшесі № 1-62 үйлер, Әмір Темір көшесі № 1-34 үйлер, Астана көшесі № 1-34 үйлер, Бәйтерек көшесі № 1-47 үйлер, Бортөбе көшесі № 1-98 үйлер, Достар көшесі № 1-90 үйлер, Жүйнек көшесі № 2-80 үйлер, Атажанов көшесі № 1-88 үйлер, И.Усманов көшесі № 1-145 үйлер, Қарсақты көшесі № 1-64 үйлер, Көктерек көшесі № 1-31 үйлер, Қуаныш көшесі № 1-82 үйлер, М.Айтқожаев көшесі № 1-128 үйлер, Тәуелсіздік көшесі № 1-29 үйлер, Түркістан көшесі № 1-262 үйлер, Халаш көшесі № 2-81 үйлер, Яссауи көшесі № 1-60 үйлер.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Шыпан елді мекені, Майлықожа көшесі № 53, Шыпан атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Шыпан елді мекені - А.Навои көшесі № 1-43 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 2-40 үйлер, Бабыр көшесі № 1-50 үйлер, Байқоңыр көшесі № 1-66 үйлер, Бақдәулет көшесі № 1-48 үйлер, Ғасыр көшесі № 1-38 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1-31 үйлер, Оңтүстік көшесі № 1-7 үйлер, Ордабасы көшесі № 1-20 үйлер, Парасат көшесі № 1-36 үйлер, Сарыарқа көшесі № 1-68 үйлер, Түркістан көшесі № 1-190 үйлер.
№ 77 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Шекербұлақ елдімекені, Алтынсарин көшесі № 2, Қызыл жол жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Шекербұлақ елді мекені - А.Байтұрсынов көшесі № 1-20 үйлер, Аблайхан көшесі № 2-42 үйлер, Алпамыс көшесі № 1-11 үйлер, Балантас көшесі № 1-41 үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесі № 1-74 үйлер, Ж.Момбеков көшесі № 1-52 үйлер, Көрпеш көшесі № 1-27 үйлер, С.Ерубаев көшесі № 1-69 үйлер, Түркістан көшесі № 1-188 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі № 1-20 үйлер.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қарашық ауылдық округі, Құмтүйін елді мекені, А.Айтуған көшесі № 35, Құмтүйін жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Құмтүйін елді мекені - А.Ақтамбаев көшесі № 1-53 үйлер, А.Усетұлы көшесі № 2-10 үйлер, Абай көшесі № 6 үй, Бозбұтақ көшесі № 1-21 үйлер, Жамбыл көшесі № 2-45 үйлер, Құмтүйін көшесі № 1-47 үйлер, Махамбет Өтемісұлы көшесі № 1-22 үйлер, Н.Исатаев көшесі № 1-69 үйлер, Н.Халжанов көшесі № 1-22 үйлер, П.Рахимжанов көшесі № 1-33 үйлер, С.Ажибеков көшесі № 1-37 үйлер, Т.Азизбеков көшесі № 1-37 үйлер, Т.Шукирбаев көшесі № 2-34 үйлер, Түркістан көшесі № 1-19А үйлер, Ш.Қожахметов көшесі № 1-30 үйлер.
№ 79 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Құмайлықас елді мекені, С.Рахымов көшесі № 35, Серт атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Құмайлықас елді мекені - Әл-Фараби көшесі № 1-80 үйлер, С.Рахимов көшесі № 1-86 үйлер.
№ 80 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Үлгілі елді мекені, А.Жангелдин көшесі № 19, М.Балақаев атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.

Границы: населенный пункт Улгили -улица А.Жангельдина дома № 1-55, улица Б.Майлина дома № 1-69.
Избирательный участок № 81
Центр: город Кентау, сельский округ Бабайкорган, населенный пункт Абай, улица Абая № 68, здание общей средней школы имени Абая.
Границы: населенный пункт Абай - улица А.Иманова дома № 1-49, улица Абая дома № 1-106, улица Актобе дома № 1-50, улица Коксарай дома № 1-68, улица Курисхан ата дома № 1-42.
Избирательный участок № 82
Центр: город Кентау, сельский округ Бабайкорган, улица Бабай батыр № 46, здание общей средней школы имени Бабай-Корган
: населенный пункт Бабайкорган - улица Бабай батыр дома № 1-166, улица Д.Конаева дома № 1-69, улица Ж.Жабаева дома № 1-109, улица К.Сатпаева дома № 1-68, улица С.Кожанова дома № 1-162, улица Ш.Калдаякова дома № 1-106.
Избирательный участок № 83
Центр: город Кентау, сельский округ Майдантал, улица Д.Конаева № 42, здание общей средней школы имени Майдантал.
Границы: населенный пункт Ынталы - улица Жангельдина дома № 2-76, улица А.Имакова дома № 1-21, улица Абая дома № 1-58, улица Б.Момышулы дома № 4-18, улица Д.Конаева дома № 1-51, улица И.Жансугирова дома № 1-49, улица Казыбек би дома № 1-61, улица Сейфуллина дома № 1-88, улица Сарыарка дома № 1-44, улица Т.Рыскулова дома № 1-19, улица Шакарима дома № 1-46.
Населенный пункт Егизкара - улица Коскурен дома № 1-13.
Избирательный участок № 84
Центр: город Кентау, сельский округ Майдантал, населенный пункт Каражон, улица Торткул № 17, здание общей средней школы имени Каражон.
Границы: населенный пункт Каражон - улица Аксай дома № 1-43, улица Аксарай дома № 1-21, улица Кусшы ата дома № 1-25, улица Торткул дома № 1-174, улица Шашты ана дома № 1-40.
Избирательный участок № 85
Центр: город Кентау, сельский округ Жибек жолы, населенный пункт № 30 разъезд, улица Асубаева № 11, здание общей средней школы имени Ы.Алтынсарина.
Границы: населенный пункт № 30 разьезд - улица Жарылкасымова дома № 1-15, улица Асубаева дома № 1-22, улица М.Момбекова дома № 1-16, улица Жусипова дома № 1-26, улица Еринбетова дома № 1-32, улица Исабекова дома № 1-16, улица Алдиярова дома № 1-19.
Избирательный участок № 86
Центр: город Кентау, сельский округ Жибек жолы, населенный пункт Сауран, улица Алтаева № 16, здание общей средней школы имени Сауран.
Границы: населенный пункт Сауран - улица Оразбаева дома № 1-23, улица Конысова дома № 1-40, улица Жалпак сай дома № 1-18, улица Жибек жолы дома № 2-34, улица Байтулакова дома № 1-31, улица О.Алтаева дома № 1-44, улица Дуйсенбаева дома № 1-33, улица Сауран дома № 1-35, улица Сауранбаева дома № 1-27, улица Шорнак тобе дома № 1-15.
Избирательный участок № 87
Центр: город Кентау, сельский округ Иассы, населенный пункт Енбекши Дихан, улица Шобанак № 30, здание общей средней школы имени Шобанак.

Шекарасы: Үлгілі елді мекені - А.Жангелдин көшесі № 1-55 үйлер, Б.Майлин көшесі № 1-69 үйлер.
№ 81 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Абай елді мекені, Абай көшесі № 68, Абай атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Абай елді мекені - А.Иманов көшесі № 1-49 үйлер, Абай көшесі № 1-106 үйлер, Ақтөбе көшесі № 1-50 үйлер, Көксарай көшесі № 1-68 үйлер, Курисхан ата көшесі № 1-42 үйлер.
№ 82 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Бабай батыр көшесі № 46, Бабай – Қорған атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Бабайқорған елді мекені - Бабай батыр көшесі № 1-166 үйлер, Д.Қонаев көшесі № 1-69 үйлер, Ж.Жабаев көшесі № 1-109 үйлер, Қ.Сәтпаев көшесі № 1-68 үйлер, С.Қожанов көшесі № 1-162 үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесі № 1-106 үйлер.
№ 83 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Майдантал ауылдық округі, Д.Қонаев көшесі № 42, Майдантал атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Ынталы елді мекені - Жангелдин көшесі № 2-76 үйлер, А.Имаков көшесі № 1-21 үйлер, Абай көшесі № 1-58 үйлер, Б.Момышұлы көшесі № 4-18 үйлер, Д.Қонаев көшесі № 1-51 үйлер, І.Жансүгіров көшесі № 1-49 үйлер, Қазыбек би көшесі № 1-61 үйлер, Сейфуллин көшесі № 1-88 үйлер, Сарыарқа көшесі № 1-44 үйлер, Т.Рысқұлов көшесі № 1-19 үйлер, Шәкәрім көшесі № 1-46 үйлер.
Егізқара елді мекені - Қоскүрең көшесі № 1-13 үйлер.
№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Майдантал ауылдық округі, Қаражон елді мекені, Төрткүл көшесі № 17, Қаражон атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Қаражон елді мекені - Ақсай көшесі № 1-43 үйлер, Ақсарай көшесі № 1-21 үйлер, Құсшы ата көшесі № 1-25 үйлер, Төрткүл көшесі № 1-174 үйлер, Шашты ана көшесі № 1-40 үйлер.
№ 85 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Жібек жолы ауылдық округі, № 30 разъезд елді мекені, Асубаев көшесі № 11, Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: № 30 разьезд елді мекені - Жарылқасымов көшесі № 1-15 үйлер, Асубаев көшесі № 1-22 үйлер, М.Момбеков көшесі № 1-16 үйлер, Жүсіпов көшесі № 1-26 үйлер, Ерінбетов көшесі № 1-32 үйлер, Исабеков көшесі № 1-16 үйлер, Алдияров көшесі № 1-19 үйлер.
№ 86 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Жібек жолы ауылдық округі, Сауран елді мекені, Алтаев көшесі № 16, Сауран атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Сауран елді мекені - Оразбаев көшесі № 1-23 үйлер, Қонысов көшесі № 1-40 үйлер, Жалпақ сай көшесі № 1-18 үйлер, Жібек жолы көшесі № 2-34 үйлер, Байтулақов көшесі № 1-31 үйлер, О.Алтаев көшесі № 1-44 үйлер, Дүйсенбаев көшесі № 1-33 үйлер, Сауран көшесі № 1-35 үйлер, Сауранбаев көшесі № 1-27 үйлер, Шорнақ төбе көшесі № 1-15 үйлер.
№ 87 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Иассы ауылдық округі, Еңбекші Дихан елді мекені, Шобанақ көшесі № 30, Шобанақ атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.

Границы: населенный пункт Енбекши Дихан - дома 1-ой улицы, 2-ая улица дом №3, 3-ая улица дома № 1, 10, 16, 21, 4-ая улица дома № 4-29, 5-ая улица дома № 7, 9, 17, 6-ая улица дома № 2, 3, 8, 13, 17, 7-ая улица дома № 1, 3, 17, улица А.Искакова дома № 11-19, улица А.Тажибаева дома № 1-34, 1-ый переулок, 2-ой переулок дом № 6, 3-и проезд дом № 3, 4-ый проезд, улица Абая дома № 1-90, улица Алаш ата дома № 1-61, улица Ж.Абдураимова дома № 1-45, 1-ый проезд дома № 2, 42, 90, 98, 2-ой проезд дома № 14, 66, 3-и проезд дома № 14, 45, 4-ый проезд дома № 21, 44, 5-ый проезд дома № 17, 29, улица Коктонды дома № 1-34, улица М.Айметова дома № 1-94, улица М.Камалова дома № 1-50, улица М.Массаитова дома № 1-15, улица М.Саркулова дома № 1-12, улица М.Тобагабылова дома № 1-30, улица Наршабай ата дома № 1-96, улица Оспан ата дома № 1-31, улица Шобанак дома № 1-113, 1-ый переулок, 2-ой переулок, 3-и проезд дом № 3, 4-ый проезд.
Избирательный участок № 88
Центр: город Кентау, сельский округ Шага, улица Мектеп № 6, здание общей средней школы имени Вахидова.
Границы: населенный пункт Шага - улица Кумбулак дома № 1-74, улица Мектеп дома № 2-66, улица Туркестан дома № 1-99.
Населенный пункт Шоктас - улица Касымбек кары дома № 1-29.
Избирательный участок № 89
Центр: город Кентау, сельский округ Шага, населенный пункт 30 лет Казахстана, улица Ш.Калдаякова № 2, здание общей средней школы имени Молда Муса.
Границы: населенный пункт 30 лет Казахстана - улица Молда Муса дома № 2-57, улица Ш.Калдаякова дома № 1-48, улица У.Оспанова дома № 1-87, улица С.Сейфуллина дома № 1-46, улица Курмангазы дома № 1-58, улица Ж.Жабаева дома № 1-72, улица Ы.Алтынсарина дома № 1-96, улица Абая дома № 1-93, улица Б.Майлина дома № 1-51, улица Биржан сал дома № 1-56, улица Ахансери дома № 1-67, улица С.Муканова дома № 1-89, улица Д.Конаева дома № 1-87, улица С.Кожанова дома № 1-146, улица Г.Мусирепова дома № 1-32, улица А.Молдагулова дома № 1-48, улица Г.Мустафина дома № 1-25.
Избирательный участок № 90
Центр: город Кентау, сельский округ Шага, населенный пункт 30 лет Казахстана, улица Рыскулова № 14, здание филиала общей средней школы имени Молда Муса для начальных классов.
Границы: населенный пункт 30 лет Казахстана - улица Шымкент дома № 1-97, улица Аманкелди дома № 1-104, улица А.Навой дома № 1-51, улица Майлы кожа дома № 1-30, улица Абдималик ата дома № 1-47, улица Ынтымак дома № 1-34, улица Бершин дома № 2-43, улица Темиркорган дома № 1-75, улица С.Шакирова дома № 1-61, улица Фуркат дома № 1-25, улица Баянбатыр дома № 1-43, улица Т.Рыскулова дома № 1-55, улица Казыбек би дома № 1-61, улица М.Балакаева дома № 1-86, улица М.Ауезова дома № 1-30.
Избирательный участок № 91
Центр: город Кентау, сельский округ Иассы, населенный пункт Шойтобе, улица Астана № 1, здание общей средней школы имени Шойтобе.

Шекарасы: Еңбекші Дихан елді мекені - 1-ші көшедегі үйлер, 2-ші көше № 3 үй, 3-ші көше № 1,10,16,21 үйлер, 4-ші көше № 4-29 үйлер, 5-ші көше № 7, 9, 17 үйлер, 6-шы көше № 2, 3, 8, 13, 17 үйлер, 7-ші көше № 1, 3, 17 үйлер, А.Искаков көшесі № 11-19 үйлер, А.Тажибаев көшесі № 1-34 үйлер, 1-ші мүйіс, 2-ші мүйіс № 6 үй, 3-ші проезд № 3 үй, 4-ші проезд, Абай көшесі № 1-90 үйлер, Алаш ата көшесі № 1-61 үйлер, Ж.Абдураимов көшесі № 1-45 үйлер, 1-ші проезд № 2, 42, 90, 98 үйлер, 2-ші проезд № 14, 66 үйлер, 3-ші проезд № 14, 45 үйлер, 4-ші проезд № 21, 44 үйлер, 5-ші проезд № 17, 29 үйлер, Көктоңды көшесі № 1-34 үйлер, М.Айметов көшесі № 1-94 үйлер, М.Камалов көшесі № 1-50 үйлер, М.Массаитов көшесі № 1-15 үйлер, М.Саркулов көшесі № 1-12 үйлер, М.Тобағабылов көшесі № 1-30 үйлер, Наршабай ата көшесі № 1-96 үйлер, Оспан ата көшесі № 1-31 үйлер, Шобанақ көшесі № 1-113 үйлер, 1-ші мүйіс, 2-ші мүйіс, 3-ші проезд № 3 үй, 4-ші проезд.
№ 88 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Шаға ауылдық округі, Мектеп көшесі №6, Вахидов атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Шаға елді мекені - Құмбұлақ көшесі № 1-74 үйлер, Мектеп көшесі № 2-66 үйлер, Түркістан көшесі № 1-99 үйлер.
Шоқтас елді мекені - Қасымбек қары көшесі № 1-29 үйлер.
№ 89 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Шаға ауылдық округі, Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені, Ш.Қалдаяқов көшесі № 2, Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені - Молда Мұса көшесі № 2-57 үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесі № 1-48 үйлер, У.Оспанов көшесі № 1-87 үйлер, С.Сейфуллин көшесі № 1-46 үйлер, Құрманғазы көшесі № 1-58 үйлер, Ж.Жабаев көшесі № 1-72 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі № 1-96 үйлер, Абай көшесі № 1-93 үйлер, Б.Майлин көшесі № 1-51 үйлер, Біржан сал көшесі № 1-56 үйлер, Ахансері көшесі № 1-67 үйлер, С.Мұқанов көшесі № 1-89 үйлер, Д.Қонаев көшесі № 1-87 үйлер, С.Қожанов көшесі № 1-146, Ғ.Мүсірепов көшесі № 1-32 үйлер, А.Молдағұлова көшесі № 1-48 үйлер, Г.Мустафин көшесі № 1-25 үйлер.
№ 90 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Шаға ауылдық округі, Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені, Рысқұлов көшесі № 14, Молда Мұса атындағы жалпы орта мектебінің бастауыш сынып филиалы ғимараты.
Шекарасы: Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені: Шымкент көшесі № 1-97 үйлер, Амангелді көшесі № 1-104 үйлер, А.Навой көшесі № 1-51 үйлер, Майлы қожа көшесі № 1-30 үйлер, Әбдімәлік ата көшесі № 1-47 үйлер, Ынтымақ көшесі № 1-34 үйлер, Бершін көшесі № 2-43 үйлер, Темірқорған көшесі № 1-75 үйлер, С.Шакиров көшесі № 1-61 үйлер, Фуркат көшесі № 1-25 үйлер, Баянбатыр көшесі № 1-43 үйлер, Т.Рысқұлов көшесі № 1-55 үйлер, Қазыбек би көшесі № 1-61 үйлер, М.Балақаев көшесі № 1-86 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1-30 үйлер.
№ 91 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Иассы ауылдық округі, Шойтөбе елді мекені, Астана көшесі №1, Шойтөбе атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.

Границы: населенный пункт Шойтобе - улица Астана дома № 1-55, улица Достык дома № 1-8, улица Жастар дома № 2-32, улица Шойтобе дома № 1-60.
Избирательный участок № 92
Центр: город Кентау, сельский округ Орангай, улица Мектеп № 4, здание общей средней школы имени М.Ауезова.
Границы: населенный пункт Орангай - улица А.Жусипова дома № 1-185, улица Аланбулак дома № 1-20, улица Бейбитшилик дома № 1-45, улица Г.Байметова дома № 1-60, улица Д.Конаева дома № 1-33, улица Есимхан дома № 11-149, улица Ж.Жабаева дома № 1-113, улица Жугы дома № 4-47, улица Казыбек би дома № 1-19, 29-39, улица Кос Диирмен дома № 2-57, улица М.Ауезова дома № 1-17, улица Мектеп дома № 1-156, улица Озен дома № 1-55, улица Таракты дома № 1-35, улица Тастак дома № 1-112, улица Тауке хан дома № 42-160, улица Темирлан дома № 134-139, улица Теректи дома № 2-36, улица Толеби дома № 1-47, улица Туркестан дома № 1-131, улица Шымкорган дома № 1-12, улица Яссави дома № 2-62.
Избирательный участок № 93
Центр: город Кентау, сельский округ Орангай, населенный пункт Коскорган, улица Орангай № 29, здание общей средней школы имени Коскорган.
Границы: населенный пункт Коскорган - улица Баскорган дома № 1-19, улица Достык дома № 1-63, улица Орангай дома № 1-79, улица Халдар булак дома № 1-53, улица Шабандык дома № 1-16, улица Шага дома № 1-54, улица Шекер булак дома № 1-43.
Избирательный участок № 94
Центр: город Кентау, сельский округ Орангай, населенный пункт Бостандык, улица М.Казыбекова № 76, здание общей средней школы имени М.Казыбекова.
Границы: населенный пункт Бостандык - улица И.Айткожаева дома № 1-60, улица Котыр булак дома № 1-32, улица М.Казыбекова дома № 1-114, 1 переулок, 2 переулок, 3 переулок, улица Мешит дома № 1-62, улица Тоган дома № 1-21, улица Кусшы ата дома № 1-17.
Населенный пункт Орангай - улица Казыбек би дома № 21-27А.
Избирательный участок № 95
Центр: город Кентау, сельский округ Шага, населенный пункт Бершин тобе, улица Акан тоган № 37А здание общей средней школы имени Ташанак.
Границы: населенный пункт Бершин тобе - улица Акан тоган дома № 1-72, улица Бершин тобе дома № 1-55, улица Жастар дома № 1-72, улица Шага дома № 1-68.
Избирательный участок № 96
Центр: город Кентау, сельский округ Ески Икан, улица Ески Икан № 44, здание общей средней школы имени А.Ясcауи.
Границы: улица Казыбек би дома № 1-17, улица Мамашарип Палуан дома № 1-8, улица Ибрахим Ата дома № 1-15, улица А.Тажиханова дома № 1-18, улица Таукехана дома № 1-15, улица Абылайхана дома № 1-13, улица А.Каххар дома № 1-30, улица Ш.Рашидова дома № 1-31, улица Ш.Бурханова дома № 1-20, улица Б.Рустемова дома № 1-42, улица И.Нарметова дома № 1-13, улица М.Юлдашева дома № 1-26, улица Д.Маннатова дома № 1-27, улица Туркестан дома № 1-40, улица Х.Алишерова дома № 1-17, улица Женис дома № 1-33, улица Ш.Уалиханова дома № 1-17, улица А.Темир дома № 1-30, улица К.Рузакулова дома № 1-20, улица А.Яссави дома № 1-29, улица Беруний дома № 1-30, улица У.Сайдакберова дома № 1-19, улица Г.Гулам дома № 1-20, К.Шадибекова дома № 1-28, улица Э.Маннатова дома № 1-35, улица Т.Мамадалиева дома № 1-21, улица Кенбайтак дома № 1-38, улица Б.Ташбаева дома № 1-23, тупик, улица Уринтай ата дома № 1-25, улица Н.Юлдашева дома № 1-21, улица М.Тажи дома № 1-85, улица П.Айтметова дома № 1-29, улица Ходжанова дома № 1-32, улица Таншолпан дома № 1-30, улица Навои дома № 1-24, улица Ески Икан дома № 1-24.
Избирательный участок № 97

Шекарасы: Шойтөбе елді мекені - Астана көшесі № 1-55 үйлер, Достық көшесі № 1-8 үйлер, Жастар көшесі № 2-32 үйлер, Шойтөбе көшесі № 1-60 үйлер.
№ 92 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Оранғай ауылдық округі, Мектеп көшесі № 4, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Оранғай елді мекені - А.Жусипов көшесі № 1-185 үйлер, Аланбұлақ көшесі № 1-20 үйлер, Бейбітшілік көшесі № 1-45 үйлер, Г.Байметов көшесі № 1-60 үйлер, Д.Қонаев көшесі № 1-33 үйлер, Есімхан көшесі № 11-149 үйлер, Ж.Жабаев көшесі № 1-113 үйлер, Жұғы көшесі № 4-47 үйлер, Қазыбек би көшесі № 1-19, 29-39 үйлер, Қос Диірмен көшесі № 2-57 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1-17 үйлер, Мектеп көшесі № 1-156 үйлер, Өзен көшесі № 1-55 үйлер, Тарақты көшесі № 1-35 үйлер, Тастақ көшесі № 1-112 үйлер, Тауке хан көшесі № 42-160 үйлер, Темірлан көшесі № 134-139 үйлер, Теректі көшесі № 2-36 үйлер, Төле би көшесі № 1-47 үйлер, Түркістан көшесі № 1-131 үйлер, Шымқорған көшесі № 1-12 үйлер, Яссауи көшесі № 2-62 үйлер.
№ 93 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Оранғай ауылдық округі, Қосқорған елді мекені, Оранғай көшесі № 29, Қосқорған атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Қосқорған елді мекені - Басқорған көшесі № 1-19 үйлер, Достық көшесі № 1-63 үйлер, Оранғай көшесі № 1-79 үйлер, Халдар бұлақ көшесі № 1-53 үйлер, Шабандық көшесі № 1-16 үйлер, Шаға көшесі № 1-54 үйлер, Шекер бұлақ көшесі № 1-43 үйлер.
№ 94 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Оранғай ауылдық округі, Бостандық елді мекені, М.Қазыбеков көшесі № 76, М.Қазыбеков атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Бостандық елді мекені - И.Айтқожаев көшесі № 1-60 үйлер, Қотыр бұлақ көшесі № 1-32 үйлер, М.Қазыбеков көшесі № 1-114 үйлер, 1 мүйіс, 2 мүйіс, 3 мүйіс, Мешіт көшесі № 1-62 үйлер, Тоған көшесі № 1-21 үйлер, Құсшы ата көшесі № 1-17 үйлер.
Оранғай елді мекені - Қазыбек би көшесі № 21-27А үйлер.
№ 95 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Шаға ауылдық округі, Бершін төбе елді мекені, Ақан тоған көшесі № 37"А", Ташанақ атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Бершін төбе елді мекені - Ақан тоған көшесі № 1-72 үйлер, Бершін төбе көшесі № 1-55 үйлер, Жастар көшесі № 1-72 үйлер, Шаға көшесі № 1-68 үйлер.
№ 96 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Ескі Иқан көшесі № 44, А.Яссауи атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Қазибек би көшесі № 1-17 үйлер, Мамашарип Палуан көшесі № 1-8 үйлер, Ибрахим Ата көшесі № 1-15 үйлер, А. Тажиханова көшесі № 1-18 үйлер, Тәуке хан көшесі № 1-15 үйлер, Абылай хан көшесі № 1-13 үйлер, А.Қаххар көшесі № 1-30 үйлер, Ш.Рашидов көшесі № 1-31 үйлер, Ш.Бурханов көшесі № 1-20 үйлер, Б.Рустемов көшесі № 1-42 үйлер, И.Нарметов көшесі № 1-13 үйлер, М.Юлдашев көшесі № 1-26 үйлер, Д.Маннатов көшесі № 1-27 үйлер, Түркістан көшесі № 1-40 үйлер, Х.Алишеров көшесі № 1-17 үйлер, Жеңіс көшесі № 1-33 үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 1-17 үйлер, Ә.Темір көшесі № 1-30 үйлер, К.Рузакулов көшесі № 1-20 үйлер, А.Яссауи көшесі № 1-29 үйлер, Беруний көшесі № 1-30 үйлер, У.Сайдакберов көшесі № 1-19 үйлер, Ғ.Ғулам көшесі № 1-20 үйлер, Қ.Шадибеков көшесі № 1-28 үйлер, Э.Маннатов көшесі № 1-35 үйлер, Т.Мамадалиев көшесі № 1-21 үйлер, Кеңбайтақ көшесі № 1-38 үйлер, Б.Ташбаев көшесі № 1-23 үйлер, тупик, Уринтай ата көшесі № 1-25 үйлер, Н.Юлдашев көшесі № 1-21 үйлер, М.Тажи көшесі № 1-85 үйлер, П.Айтметов көшесі № 1-29 үйлер, Ходжанов көшесі № 1-32 үйлер, Таңшолпан көшесі № 1-30 үйлер, Навой көшесі № 1-24 үйлер, Ескі Иқан көшесі № 1-24 үйлер.
№ 97 сайлау учаскесі

Центр: город Кентау, сельский округ Ески Икан, улица Шолпан № 3, здание средней школы № 25.
Границы: улица Миртемир дома № 1-16, улица Султанхужа ата дома № 1-36, улица Абдухаллак ата дома № 1-8, улица Т.Ахмедова дома № 1-20, улица Алихан ата дома № 1-19, улица А.Икрамова дома № 1-3, улица Аль Бухарий дома № 1-22, улица Э.Аббасова дома № 1-28, улица Абая дома № 1-45, улица М.Кашгари дома № 1-21, улица Х.Алимжана дома № 1-29, улица Фуркат дома № 1-16, улица Толеби дома № 1-19, улица Шолпан дома № 1-72, улица И.Налибайулы дома № 1-10, улица А.Сулайманова дома № 1-74, улица Кайнар булак дома № 1-32, улица М.Мамметова дома № 1-36, улица Х.Абдукаримова дома № 1-19, улица Куншуак дома № 1-38, улица Н.Торекулова дома № 1-26, улица Файзулла ата дома № 1-12, улица У.Насира дома № 1-15, улица Юсуф ата дома № 1-26, улица А.Анарбаева дома № 1-15, улица С.Рахимова дома № 1-19, улица А.Абдухаллакова дома № 1-15, улица Арыстанбаб дома № 1-32, улица Уста Намурат дома № 1-25, улица М.Расулова дома № 1-50, улица А.Кадирий дома № 1-23, улица Т.Бабаева дома № 1-34, улица К.Иканий, улица Уста Жафар ата дома № 1-63, улица М.Айметова дома № 1-66, улица Кокпар дома № 1-65, улица Икан дома № 1-37.
Избирательный участок № 98
Центр: город Кентау, сельский округ Ески Икан, населенный пункт Достык, улица Достык-4 № 19, здание общей средней школы имени Достык.
Границы: улица Достык № 1 дома № 1-28, улица Достык № 2 дома № 1-38, улица Достык № 3 дома № 1-38, улица Достык № 4 дома № 1-34, улица Достык № 5 дома № 1-28, улица Мугалимдер дома № 1-28.
Избирательный участок № 99
Центр: город Кентау, сельский округ Ески Икан, улица К.Исмаилова № 3, здание колледжа №23.
Границы: улица Д.Конаева дома № 1-33, улица Ыстык су дома № 1-49, улица Табигат дома № 1-31, улица Келешек дома № 1-25, улица Салауат дома № 1-31, улица А.Байтурсунова дома № 1-20, улица А.Молдагулова дома № 1-12, улица Ю.Саремий дома № 1-14, улица Хамза дома № 1-7, улица Абубакир ата дома № 1-21, улица А.Катиб дома № 1-19, улица К.Ярматова дома № 1-20, улица А.Алтыбаева дома № 1-25, улица Ибн Сино дома № 1-52, улица Г.Бабажанова дома № 2-18 (четные), улица К.Исмаилова дома № 1-15, улица Шарап ата дома № 1-15 (нечетные), 2-14 (четные).
Избирательный участок № 100
Центр: город Кентау, сельский округ Ески Икан, улица Бабажанова № 3, здание общей средней школы имени Икан.
Границы: улица А.Шарапова дома № 1-33, улица А.Хидралиева дома № 1-34, улица А.Исмаилова дома № 1-42, улица М.Ауезова дома № 1-35, улица А.Абдужаппарова дома № 1-46, улица Ирисбекулы Юлдаш ата дома № 1-26, улица Б.Камалова дома № 1-53, улица М.Алиева дома № 1-68, улица Ж.Икан дома № 1-177, улица Улугбек дома № 1-59, улица Х.Закирова дома № 1-11, улица Т.Субатова дома № 1-19, улица Сайыпкыран дома № 1-20, улица Сарыжайлау дома № 1-22, улица Сарыбидай дома № 1-20, улица М.Нарметова дома № 1-20, улица О.Жанибекова дома № 1-64, улица С.Болыс дома № 1-51, улица К.Исмаилова дома № 16-50, улица 9-мая дома № 1-45, улица Г.Халметова дома № 1-34, улица Шарап ата дома № 16-52 (четные), улица Г.Бабажанова дома № 1-15 (нечетные), улица Абдазим ата дома № 1-33.
Избирательный участок № 101
Центр: город Кентау, сельский округ Жана Икан, населенный пункт Ибата, улица Ибадулла ата № 10А, здание общей средней школы имени Улыкбек.

Орталығы: Кентау қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Шолпан көшесі № 3, № 25 орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Миртемир көшесі № 1-16 үйлер, Султан хужа ата көшесі № 1-36 үйлер, Абдухаллак ата көшесі № 1-8 үйлер, Т.Ахмедов көшесі № 1-20 үйлер, Алихан ата көшесі № 1-19 үйлер, А.Икрамов көшесі № 1-3 үйлер, Аль Бухарий көшесі № 1-22 үйлер, Э.Аббасов көшесі № 1-28 үйлер, Абай көшесі № 1-45 үйлер, М.Кашкарий көшесі № 1-21 үйлер, Х.Алимжан көшесі № 1-29 үйлер, Фуркат көшесі № 1-16 үйлер, Төле би көшесі № 1-19 үйлер, Шолпан көшесі № 1-72 үйлер, И.Налибайулы көшесі № 1-10 үйлер, А.Сулайманов көшесі № 1-74 үйлер, Қайнар бұлақ көшесі № 1-32 үйлер, М.Мамметова көшесі № 1-36 үйлер, Х.Абдукаримов көшесі № 1-19 үйлер, Күншуақ көшесі № 1-38 үйлер, Н.Төрекулов көшесі № 1-26 үйлер, Файзулла ата көшесі № 1-12 үйлер, У.Насир көшесі № 1-15 үйлер, Юсуф ата көшесі № 1-26 үйлер, А.Анарбаев көшесі № 1-15 үйлер, С.Рахимов көшесі № 1-19 үйлер, А.Абдухаллаков көшесі № 1-15 үйлер, Арыстан баб көшесі № 1-32 үйлер, Ұста Намурат көшесі № 1-25 үйлер, М.Расулов көшесі № 1-50 үйлер, А.Кадирий көшесі № 1-23 үйлер, Т.Бабаев көшесі № 1-34 үйлер, К.Иканий көшесі толығымен, Ұста Жафар ата көшесі № 1-63 үйлер, М.Айметов көшесі № 1-66 үйлер, Көкпар көшесі № 1-65 үйлер, Иқан көшесі № 1-37 үйлер.
№ 98 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Достық елді мекені, Достық-4 көшесі № 19, Достық атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Достық көшесі № 1 1-27 үйлер, Достық көшесі № 2 1-38 үйлер, Достық көшесі № 3 1-38 үйлер, Достық көшесі № 4 1-34 үйлер, Достық көшесі № 5 1-28 үйлер, Мұғалімдер көшесі № 1-28 үйлер.
№ 99 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Қ.Исмаилов көшесі № 3, № 23 колледж ғимараты.
Шекарасы: Д.Қонаев көшесі № 1-33 үйлер, Ыстық су көшесі № 1-49 үйлер, Табиғат көшесі № 1-31 үйлер, Келешек көшесі № 1-25 үйлер, Салауат көшесі № 1-31 үйлер, А.Байтурсунов көшесі № 1-20 үйлер, Ә.Молдағұлова көшесі № 1-12 үйлер, Ю.Саремий көшесі № 1-14 үйлер, Хамза көшесі № 1-7 үйлер, Абубакир ата көшесі № 1-21 үйлер, Ә.Катиб көшесі № 1-19 үйлер, К.Ярматов көшесі № 1-20 үйлер, А.Алтыбаев көшесі № 1-25 үйлер, Ибн Сино көшесі № 1-52 үйлер, Ғ.Бабажанов көшесі № 2-18 үйлер (жұп), К.Исмаилов көшесі № 1-15 үйлер, Шарап ата көшесі № 1-15 (тақ), 2-14 (жұп) үйлер.
№ 100 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Бабажанов көшесі № 3, Иқан атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: А.Шарапов көшесі № 1-33 үйлер, А.Хидралиев көшесі № 1-34 үйлер, А.Исмаилов көшесі № 1-42 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1-35 үйлер, А.Абдужаппаров көшесі № 1-46 үйлер, Ирисбекұлы Юлдаш ата көшесі № 1-26 үйлер, Б.Камалов көшесі № 1-53 үйлер, М.Алиев көшесі № 1-68 үйлер, Ж.Иқан көшесі № 1-177 үйлер, Улуғбек көшесі № 1-59 үйлер, Х.Закиров көшесі № 1-11 үйлер, Т.Субатов көшесі № 1-19 үйлер, Сайыпқыран көшесі № 1-20 үйлер, Сарыжайлау көшесі № 1-22 үйлер, Сарыбидай көшесі № 1-20 үйлер, М.Нарметов көшесі № 1-20 үйлер, Ө.Жанибеков көшесі № 1-64 үйлер, С.Болыс көшесі № 1-51 үйлер, К.Исмаилов көшесі № 16-50 үйлер, 9-мамыр көшесі № 1-45 үйлер, Ғ.Халметов көшесі № 1-34 үйлер, Шарап ата көшесі № 16-52 үйлер (жұп), Ғ.Бабажанов көшесі № 1-15 үйлер (тақ), Абдазим ата көшесі № 1-33 үйлер.
№ 101 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауылдық округі, Ибата елді мекені, Ибадулла ата көшесі № 10а, Ұлықбек атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.

Границы: населенный пункт Ибата - улица Икан дома № 1-58, улица Ибадулла ата дома № 1-25, улица А.Навой дома № 1-79, улица Бостандык дома № 1-51, улица Шахайдар ата дома № 1-19, улица Аль-Фараби дома № 1-69, улица Шалбаев дома № 1-113, улица Маметова дома № 1-20, улица Сейфуллина дома № 1-41, улица А.Нигматуллаева дома № 1-20, улица Жамбыл Жабаева дома № 1-16, улица Нурыш Муса дома № 1-19, улица Рахимова дома № 1-34, улица Н.Камалбекулы дома № 1-27, улица Абая Кунанбаева дома № 1-35, улица Достык дома № 1-56, улица Балдырган дома № 1-6.
Избирательный участок № 102
Центр: город Кентау, сельский округ Жана Икан, населенный пункт Ибата, улица Ибадулла ата № 7Б, здание дома культуры.
Границы: населенный пункт Ибата - улица Торахан Ахметова дома № 1-32, улица Сейтмурат болыс дома № 1-123, улица Бегалы би дома № 1-57, улица Улыкбек дома № 1-71, улица Икансу 1 дома № 1-40, улица Икансу 2 дома № 2-25, улица Достык дома № 1-56, улица Кумкент дома № 1-50.
Населенный пункт Ойык -улица О.Рысдаулетова дома № 1-34, проезд О.Рысдаулетова дома № 3-9.
Приложение № 2
к решению акима города
Кентау от 23 ноября 2018 года № 9
Перечень утративших силу некоторых решений акима города Кентау
1. Решение акима города Кентау от 3 октября 2011 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-3-117, опубликовано 19 ноября 2011 года в газете "Кентау");
2. Решение акима города Кентау от 29 сентября 2015 года № 8 "О внесении изменений в решение акима города Кентау от 3 октября 2011 № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3378, опубликовано 26 октября 2015 года в газете "Кентау");
3. Решение акима города Кентау от 19 июня 2017 года № 3 "О внесении изменений в решение акима города Кентау от 3 октября 2011 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4144, опубликовано 15 июля 2017 года в газете "Кентау");
4. Решение акима города Кентау от 2 февраля 2018 года № 1 "О внесении изменения в решение акима города Кентау от 3 октября 2011 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4458, опубликовано 3 марта 2018 года в газете "Кентау").

Шекарасы: Ибата елді мекені - Иқан көшесі № 1-58 үйлер, Ибадулла ата көшесі № 1-25 үйлер, А.Навои көшесі № 1-79 үйлер, Бостандық көшесі № 1-51 үйлер, Шахайдар ата көшесі № 1-19 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 1-69 үйлер, Шалбаев көшесі № 1-113 үйлер, Маметова көшесі № 1-20 үйлер, Сейфуллин көшесі № 1-41 үйлер, Ә.Нигматуллаев көшесі № 1-20 үйлер, Жамбыл Жабаев көшесі № 1-16 үйлер, Нұрыш Мұса көшесі № 1-19 үйлер, Рахимов көшесі № 1-34 үйлер, Н.Камалбекұлы көшесі № 1-27 үйлер, Абай Құнанбаев көшесі № 1-35 үйлер, Достық көшесі № 1-56 үйлер, Балдырған көшесі № 1-6 үйлер.
№ 102 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауылдық округі, Ибата елді мекені, Ибадулла ата көшесі № 7б, мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Ибата елді мекені - Төрахан Ахметов көшесі № 1-32 үйлер, Сейтмұратболыс көшесі № 1-123 үйлер, Бегалы би көшесі № 1-57 үйлер, Ұлықбек көшесі № 1-71 үйлер, Иқансу 1 көшесі № 1-40 үйлер, Иқансу 2 көшесі № 2-25 үйлер, Достық көшесі № 1-56 үйлер, Құмкент көшесі № 1-50 үйлер.
Ойық елді мекені - О.Рысдәулетов көшесі № 1-34 үйлер, О.Рысдәулетов проезды № 3-9 үйлер.
Кентау қаласы әкімінің
23 қараша 2018 жылғы
№ 9 шешіміне № 2 қосымша
Кентау қаласы әкімінің күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Кентау қаласы әкімінің 2011 жылғы 3 қазандағы № 9 "Кентау қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-3-117 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 19 қарашадағы "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Кентау қаласы әкімінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 8 "Кентау қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Кентау қаласы әкімінің 2011 жылғы 3 қазандағы № 9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3378 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 26 қазандағы "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Кентау қаласы әкімінің 2017 жылғы 19 маусымдағы № 3 "Кентау қаласы әкімінің 2011 жылғы 3 қазандағы № 9 "Кентау қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4144 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 15 шілдедегі "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) шешімі;
4. Кентау қаласы әкімінің 2018 жылғы 2 ақпандағы № 1 "Кентау қаласы әкімінің 2011 жылғы 3 қазандағы № 9 "Кентау қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4458 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 3 наурыздағы "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) шешімі.