"Об определении мест для осуществления выездной торговли"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 5 июня 2018 года № 2404. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 26 июня 2018 года № 5-1-189. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 18 августа 2020 года № 2780
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 18.08.2020 № 2780 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24.09.2018 № 3950 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Усть-Каменогорска;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
3. Признать утратившими силу постановления акимата города Усть-Каменогорска, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

"Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 5 маусымдағы № 2404 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 маусымда № 5-1-189 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 18 тамыздағы № 2780 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 18.08.2020 № 2780 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес анықталсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімдігінің 24.09.2018 № 3950 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) аумақтық әділет органында осы қаулыны мемлекеттік тіркеуді;
2) мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін қағаз және электрондық нұсқада қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми түрде жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкісіне енгізу үшін жіберуді;
3) мемелекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялауға Өскемен қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;
4) осы қаулы ресми түрде жарияланған соң Өскемен қаласы әкімдігінің итернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Өскемен қаласы әкімдігі қаулыларының күштері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын

Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24.09.2018 № 3950 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Усть-Каменогорска Литвинову Е.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска К. Тумабаев
Приложение 1
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімдігінің 24.09.2018 № 3950 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің орынбасары Е. А. Литвиноваға жүктелсін.
5. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Қ. Тұмабаев
Өскемен қаласы әкімдігінің

от 05 июня 2018 года
№ 2404
Перечень утративших силу постановлений акимата города Усть-Каменогорска
Сноска. Постановление дополнено приложением 2 - в соответствии с постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24.09.2018 № 3950 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно- Казахстанской области от 27 апреля 2010 года № 6857 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 мая 2010 года № 5-1-145, опубликовано в газетах "Дидар" 4 июня 2010 года, "Рудный Алтай" 8 июня 2010 года);
2. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 17 апреля 2012 года № 728 "О внесении изменений в постановление акимата от 27 апреля 2010 года № 6857 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 мая 2012 года за № 5-1-188, опубликовано 31 мая 2012 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск");
3. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 02 декабря 2015 года № 13965 "О внесении изменения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 27 апреля 2010 года № 6857 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 декабря 2015 года № 4289, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 13 января 2016 года, опубликовано 21 января 2016 года в газетах "Алдаспан", "Устинка");
4. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 14 июня 2016 года № 710 "О внесении изменения в постановление акимата от 27 апреля 2010 года № 6857 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 июля 2016 года № 4604, опубликовано в ИС "Эталонный контрольный банк НПА РК в электронном виде" 22 июля 2016 года, информационно-правовой системе "Әділет" 01 августа 2016 года, опубликовано 21 июля 2016 года в газетах "Алдаспан", "Устинка");
5. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 31 июля 2017 года № 3123 "О внесении изменения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 27 апреля 2010 года № 6857 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 августа 2017 года № 5182, опубликовано в ИС "Эталонный контрольный банк НПА РК" в электронном виде 07 сентября 2017 года, 14 сентября 2017 года в газетах "Дидар", "Рудный Алтай").

2018 жылғы 05 маусымдағы
№ 2404 қаулысына 2 қосымша
Өскемен қаласы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізімі
Ескерту. Қаулы 2-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімдігінің 24.09.2018 № 3950 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 6857 "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысы (Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2010 жылы 25 мамырда № 5-1-145 тіркелді, 2010 жылы 4 маусымда "Дидар", 2010 жылы 8 маусымда "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды);
2. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 17 сәуірдегі№ 728 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 6857 "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгертулер енгізу туралы" қаулысы (Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2012 жылы 17 мамырда № 5-1-188 тіркелді, 2012 жылы 31 мамырда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланды);
3. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 02 желтоқсандағы № 13965 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 6857 "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 желтоқсанда № 4289 болып тіркелді, 2016 жылы 13 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылы 21 қаңтарда "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде жарияланды);
4. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 710 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 6857 "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерту енгізу туралы" қаулысы (Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылы 18 шілдеде № 4604 болып тіркелді, 2016 жылы 22 шілдеде "ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі" АЖ, 2016 жылы 01 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылы 21 шілдеде "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде жарияланды);
5. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 31 шілдедегі № 3123 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 6857 "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылы 29 тамызда № 5182 болып тіркелді, 2017 жылы 07 қыркүйекте "ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі" АЖ, 2017 жылы 14 қыркүйекте "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды).