О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 05 июня 2018 года № 2404 "Об определении мест для осуществления выездной торговли"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24 сентября 2018 года № 3950. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 24 октября 2018 года № 5-1-201. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 18 августа 2020 года № 2780
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 18.08.2020 № 2780 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 05 июня 2018 года № 2404 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 5-1-189, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстанв электронном виде 3 июля 2018 года, в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" 5 июля 2018 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Определить места для осуществления выездной торговли, согласно приложению 1 к настоящему постановлению";
приложение изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Признать утратившими силу постановления акимата города Усть-Каменогорска, согласно приложению 2 к настоящему постановлению";
постановление дополнить приложением 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языкахв Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Өскемен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 05 маусымдағы № 2404 "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 24 қыркүйектегі № 3950 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2018 жылғы 24 қазанда № 5-1-201 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 18 тамыздағы № 2780 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 18.08.2020 № 2780 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" 2018 жылғы 05 маусымдағы № 2404 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-1-189 нөмірімен тіркелген, 2018 жылы 3 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде, 2018 жылы 5 шілдеде "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес анықталсын";
қаулының қосымшасы жаңа редакцияда осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жазылсын;
3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. Өскемен қаласы әкімдігі қаулыларының күштері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын";
қаулы осы қаулының 2-қосымшасымен толықтырылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) аумақтық әділет органында осы қаулыны мемлекеттік тіркеуді;
2) мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық нұсқада қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу және ресми түрде жариялау үшін жіберуді;

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Усть-Каменогорска;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Усть-Каменогорска Литвинову Е.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска Ж. Омар
Приложение 1
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска

3) мемелекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялауға Өскемен қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;
4) осы қаулы ресми түрде жарияланған соң Өскемен қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің орынбасары Е. А. Литвиноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Ж. Омар
Өскемен қаласы әкімдігінің

от 24 сентября 2018 года
№ 3950
Приложение 2
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 05 июня 2018 года
№ 2404
Перечень утративших силу постановлений акимата города Усть-Каменогорска
1. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно- Казахстанской области от 27 апреля 2010 года № 6857 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 мая 2010 года № 5-1-145, опубликовано в газетах "Дидар" 4 июня 2010 года, "Рудный Алтай" 8 июня 2010 года);
2. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 17 апреля 2012 года № 728 "О внесении изменений в постановление акимата от 27 апреля 2010 года № 6857 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 мая 2012 года за № 5-1-188, опубликовано 31 мая 2012 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск");
3. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 02 декабря 2015 года № 13965 "О внесении изменения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 27 апреля 2010 года № 6857 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 декабря 2015 года № 4289, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 13 января 2016 года, опубликовано 21 января 2016 года в газетах "Алдаспан", "Устинка");
4. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 14 июня 2016 года № 710 "О внесении изменения в постановление акимата от 27 апреля 2010 года № 6857 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 июля 2016 года № 4604, опубликовано в ИС "Эталонный контрольный банк НПА РК в электронном виде" 22 июля 2016 года, информационно-правовой системе "Әділет" 01 августа 2016 года, опубликовано 21 июля 2016 года в газетах "Алдаспан", "Устинка");
5. Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 31 июля 2017 года № 3123 "О внесении изменения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 27 апреля 2010 года № 6857 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 августа 2017 года № 5182, опубликовано в ИС "Эталонный контрольный банк НПА РК" в электронном виде 07 сентября 2017 года, 14 сентября 2017 года в газетах "Дидар", "Рудный Алтай").

2018 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 3950 қаулысына
2 қосымша
Өскемен қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 05 маусымдағы
№ 2404 қаулысына
2 қосымша
Өскемен қаласы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізімі
1. Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 6857 "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысы (Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2010 жылы 25 мамырда № 5-1-145 тіркелді, 2010 жылы 4 маусымда "Дидар", 2010 жылы 8 маусымда "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды);
2. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 17 сәуірдегі№ 728 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 6857 "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгертулер енгізу туралы" қаулысы (Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2012 жылы 17 мамырда № 5-1-188 тіркелді, 2012 жылы 31 мамырда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланды);
3. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 02 желтоқсандағы № 13965 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 6857 "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 желтоқсанда № 4289 болып тіркелді, 2016 жылы 13 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылы 21 қаңтарда "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде жарияланды);
4. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 710 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 6857 "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерту енгізу туралы" қаулысы (Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылы 18 шілдеде № 4604 болып тіркелді, 2016 жылы 22 шілдеде "ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі" АЖ, 2016 жылы 01 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылы 21 шілдеде "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде жарияланды);
5. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 31 шілдедегі № 3123 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 6857 "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылы 29 тамызда № 5182 болып тіркелді, 2017 жылы 07 қыркүйекте "ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі" АЖ, 2017 жылы 14 қыркүйекте "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды).