О ставках фиксированного налога
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 мая 2018 года № 20/152-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 16 мая 2018 года № 5-3-123. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 октября 2020 года № 45/344-VI
Сноска. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.10.2020 № 45/344-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 20/152-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 16 мамырда № 5-3-123 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 14 қазандағы № 45/344-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 14.10.2020 № 45/344-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Курчатов, на единицу объекта налогообложения в месяц согласно приложению к настоящему решению.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы кодексінің 546 - бабы 3 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 – бабы 1 – тармағы 15) тармақшасына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қаласы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілерге, салық салу объектісінің бірлігіне айына тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.

2. Признать утратившим силу решение Курчатовского городского маслихата от 19 февраля 2009 года № 16/119-IV "О базовых ставках фиксированного налога", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-69, опубликовано 17 марта 2009 года в газетах "Дидар" и "Рудный Алтай").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Э. Батырбеков
Секретарь Курчатовского городского маслихата Г. Карымбаева
Приложение
к решению Курчатовского
городского маслихата

2. Курчатов қалалық мәслихатының "Тіркелген салықтың базалық ставкасы туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-3-69 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 17 наурызда "Дидар" және "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) 2009 жылғы 19 ақпандағы № 16/119-IV шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Э. Батырбеков
Курчатов қалалық мәслихатының хатшысы Г. Қарымбаева
Курчатов қалалық
мәслихатының