О ставках фиксированного налога
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2018 года № 25/6-VІ. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 9 июля 2018 года № 5-5-154. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 марта 2020 года № 44/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.03.2020 № 44/3-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

Тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 25/6-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 9 шілдеде № 5-5-154 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 44/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 11.03.2020 № 44/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Абайского района на единицу налогообложения в месяц согласно приложению.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы (Салық кодексі) Кодексінің 546-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 22/12 -VI "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-142, опубликовано в газете "Абай елі" от 16-30 апреля 2018 года);
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Оразбаев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение к решению
Абайского районного маслихата
от 22 июня 2018 года № 25/6-VІ
Ставки фиксированного налога
Наименование объекта налогообложения
Размеры базовых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
3
7
Обменный пункт уполномоченной организации
10

2. "Тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 22/12 - VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-142 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 - 30 сәуірдегі "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы Б. Оразбаев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 22 маусымдағы
№ 25/6 -VІ шешіміне қосымша
Тіркелген салықтың мөлшерлемелері
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың мөлшерлемелері (айлық есептік көрсеткіштермен)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
2
Біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
3
7
Уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
10