О ставках фиксированного налога
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2018 года № 20-6-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 апреля 2018 года № 5614. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2020 года № 47-10-VI.
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.03.2020 № 47-10-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 20-6-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 сәуірде № 5614 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 47-10-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 31.03.2020 № 47-10-VI шешімімен ( 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Бородулихинского района, на единицу налогообложения в месяц согласно приложению.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 546-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1- тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бородулиха ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілерге, салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай айлық мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Признать утратившими силу:
1) решение Бородулихинского районного маслихата от 9 февраля 2009 года № 16-5-IV "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-79, опубликовано в районной газете "Пульс района" 20 февраля 2009 года);
2) подпункт 1) пункта 1 решения Бородулихинского районного маслихата от 7 июня 2016 года № 3-3-VI "О внесении изменений в некоторые решения Бородулихинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4587, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 июля 2016 года, в районных газетах "Пульс района", "Аудан тынысы" 22 июля 2016 года).

2. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Белгіленген салық ставкалары туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2009 жылғы 9 ақпандағы № 16-5-IV шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 5-8-79 нөмірімен тіркелген, "Пульс района" аудандық газетінде 2009 жылғы 20 ақпанда жарияланған);
2) "Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 маусымдағы № 3-3-VI шешімінің 1 тармағының 1) тармақшасы (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 4587 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2016 жылғы 15 шілдеде, "Пульс района", "Аудан тынысы" аудандық газеттерінде 2016 жылғы 22 шілдеде жарияланған).