О ставках фиксированного налога
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 апреля 2018 года № 20/185-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 2 мая 2018 года № 5-10-137. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2020 года № 43/371-VI
Сноска. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.02.2020 № 43/371-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 сәуірдегі № 20/185-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 2 мамырда № 5-10-137 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 ақпандағы № 43/371-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 24.02.2020 № 43/371-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кеиін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закон Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 546-бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Установить единые ставки фиксированного налога для налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Жарминского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 5 июня 2012 года № 3/32-V "Об утверждении ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 июня 2012 года за № 5-10-134, опубликовано в газете "Қалба тынысы" 22 июня 2012 года).

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жарма ауданында қызметін жүзеге асыру салық төлеушілерге бірыңғай тіркелген салықтың мөлшермелері белгіленсін.
2. Жарма аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 маусымдағы № 3/32-V "Тіркелген салықтың ставкаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 19 маусымда № 5-10-134 болып тіркелген, "Қалба тынысы" газетінде 2012 жылы 22 маусымда жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.