О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 22-1 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 апреля 2018 года № 26-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 мая 2018 года № 5194. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 февраля 2019 года № 37-6
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15.02.2019 № 37-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 28 декабря 2017 года №22-1 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5037, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 19 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жымпитинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 387 тысяч тенге:
налоговые поступления – 29 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 380 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 16 007 тысяч тенге;
2) затраты – 45 387 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Булдуртинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 589 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

Сырым аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 22-1 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 26-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 мамырда № 5194 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 37-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 15.02.2019 № 37-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 22-1 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтық құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5037 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 387 мың теңге:
салықтық түсімдер – 29 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 380 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 16 007 мың теңге;
2) шығындар – 45 387 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.";
2 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 21 589 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

поступления трансфертов – 17 439 тысяч тенге;
2) затраты – 21 589 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Предусмотреть в бюджете сельских округов на 2018 год поступления субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 31206 тысяч тенге, в том числе:
Жымпитинский сельский округ – 14 887 тысяч тенге;
Булдуртинский сельский округ – 16 319 тысяч тенге.
Предусмотреть в бюджете сельских округов на 2018 год поступления целевых трансфертов, передаваемой из районного бюджета в сумме 2 240 тысяч тенге, в том числе:
Жымпитинский сельский округ – 1 120 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение программы "Е-Халық" – 890 тысяч тенге;
на приобретение персонального компьютера для портала "Е-gov" - 230 тысяч тенге.
Булдуртинский сельский округ – 1 120 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение программы "Е-Халық" – 890 тысяч тенге;
на приобретение персонального компьютера для портала "Е-gov" - 230 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

трансферттер түсімі – 17 439 мың теңге;
2) шығындар – 21 589 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.";
4 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция түсімдерінің жалпы сомасы 31206 мың теңге көлемінде көзделсін, оның ішінде:
Жымпиты ауылдық округі – 14 887 мың теңге;
Бұлдырты ауылдық округі – 16 319 мың теңге.
2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдерінің жалпы сомасы 2 240 мың теңге көлемінде көзделсін, оның ішінде:
Жымпиты ауылдық округі – 1 120 мың теңге, соның ішінде:
"Е-халық" бағдарламалық жүйесін қамтамасыз етуге – 890 мың теңге;
"Е-gov" порталына дербес комьютер сатып алуға – 230 мың теңге.
Бұлдырты ауылдық округі – 1 120 мың теңге, соның ішінде:
"Е-халық" бағдарламалық жүйесін қамтамасыз етуге – 890 мың теңге;
"Е-gov" порталына дербес комьютер сатып алуға – 230 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.