Об утверждении формы, предназначенной для сбора административных данных, представляемой местными исполнительными органами по проведению паспортизации (инвентаризации) и адаптации объектов социальной и транспортной инфраструктуры
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 4 июля 2019 года № 355. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2019 года № 18994.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике", подпунктом 3) пункта 15 Положения о Министерстве труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2017 года № 81, ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 30.09.2022 № 400 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения о работе местных исполнительных органов по проведению паспортизации (инвентаризации) и адаптации объектов социальной и транспортной инфраструктуры" согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету труда, социальной защиты и миграции Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан после его официального опубликования;
4) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа предоставление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Жакупову С.К.

Жергілікті атқарушы органдар ұсынған әлеуметтік және көлік инфрақұрылымы объектілеріне паспорттау (түгендеу) және бейімдеу жүргізу бойынша әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2019 жылғы 4 шілдедегі № 355 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 9 шілдеде № 18994 болып тіркелді.
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 18 ақпандағы № 81 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі туралы ереженің 15-тармағының 3) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 30.09.2022 № 400 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. "Жергілікті атқарушы органдардың әлеуметтік және көлік инфрақұрылымы объектілеріне паспорттау (түгендеу) және бейімдеу жүргізу бойынша жұмысы туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысаны осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмесін қағаз және электрондық түрде "Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жіберуді;
3) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтер ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі С.Қ. Жақыповаға жүктелсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Комитет по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение
к приказу Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 4 июля 2019 года № 355
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения о работе местных исполнительных органов по проведению паспортизации (инвентаризации) и адаптации объектов социальной и транспортной инфраструктуры
Сноска. Приложение - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 30.09.2022 № 400 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Представляется: Комитет труда, социальной защиты Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/lspm/documents/1?lang=ru
Наименование формы административных данных: Сведения о работе местных исполнительных органов по проведению паспортизации (инвентаризации) и адаптации объектов социальной и транспортной инфраструктуры
Индекс формы административных данных (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): 1-ПАСТИ
Периодичность: ежеквартальная
Отчетный период: ________ квартал 20___ года
Круг лиц, представляющих информацию: уполномоченный орган в области социальной защиты населения областей, городов республиканского значения и столицы.
Срок представления формы административных данных ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом
Наименование региона
Всего с 1 января 2012 года по __ ________20___ года с нарастанием
Всего
Код местонахождения по КАТО (классификатор административно-территориальных объектов)
Общее количество объектов социальной и транспортной инфраструктуры
паспортизация (инвентаризация)
адаптация

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігінің
Статистика комитеті
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2019 жылғы 4 шілдедегі
№ 355 бұйрығына қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысан
Жергілікті атқарушы органдардың әлеуметтік және көлік инфрақұрылымы объектілеріне паспорттау (түгендеу) және бейімдеу жүргізу бойынша жұмысы туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 30.09.2022 № 400 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Мәліметтер қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Еңбек және әлеуметтік қорғау комитеті
Әкімшілік деректер нысаны
https://www.gov.kz/memleket/entities/lspm/documents/1?lang=ru интернет-ресурсында орналасқан
Әкімшілік деректер нысанының атауы: Жергілікті атқарушы органдардың әлеуметтік және көлік инфрақұрылымы объектілеріне паспорттау (түгендеу) және бейімдеу жүргізу бойынша жұмысы туралы мәліметтер
Әкімшілік деректер нысанының индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-цифрлық көрінісі): 1-ПАСТИ
Кезеңділік: тоқсан сайын
Есепті кезең: 20__ жылғы ______ тоқсан
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстар, республикалық маңызы бар қалалар мен астананың халықты әлеуметтік қорғау саласындағы уәкілетті органы.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне қарай
Өңірдің атауы
2012 жылғы 1 қаңтардан бастап 20___ жылғы ___ __________ дейін барлығы өсу ретімен
Барлығы
ӘАОЖ (Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші) бойынша орналасқан жерінің коды
Әлеуметтік және көлік инфрақұрылымы объектілерінің жалпы саны
паспорттау (түгендеу)
бейімдеу

1. Настоящее пояснение содержит единые рекомендации по заполнению формы отчета о работе местных исполнительных органов по проведению паспортизации (инвентаризации) и адаптации объектов социальной и транспортной инфраструктуры (далее – Форма).
2. Основной задачей ведения данной формы отчета является осуществление мониторинга работы местных исполнительных органов по проведению паспортизации (инвентаризации) и адаптации объектов социальной и транспортной инфраструктуры.
3. Форма отчета, предназначенная для сбора административных данных "Сведения о работе местных исполнительных органов по проведению паспортизации (инвентаризации) и адаптации объектов социальной и транспортной инфраструктуры" заполняется и представляется уполномоченным органом в области социальной защиты населения областей, городов республиканского значения и столицы (далее – облуправления, горуправления) в Комитет труда, социальной защиты Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом.
4. Форма составляется на основании административных данных, по состоянию на первое число месяца следующего за отчетным периодом.
5. Форма подписывается первым руководителем облуправления, горуправления, а в случае его отсутствия – лицом, исполняющим его обязанности.
6. В графе 1 Формы указывается наименование региона.
7. В графе 2 Формы указывается код местонахождения по КАТО (классификатор административно-территориальных объектов).
8. В графе 3 Формы указывается общее количество объектов социальной и транспортной инфраструктуры.
9. В графе 4 Формы указывается общее количество объектов, подлежащих паспортизации (инвентаризации).
10. В графе 5 Формы указывается общее количество объектов, в которых проведена паспортизация (инвентаризация).
11. В графе 6 Формы указывается общее количество объектов, подлежащих адаптации.
12. В графе 7 Формы указывается общее количество объектов, в которых проведена адаптация.
13. В графе 8 Формы указывается Доля объектов, обеспеченных доступностью для лиц с инвалидностью из общего количества паспортизированных объектов социальной и транспортной инфраструктуры, % ((графа 5-графа 6) + графа7) / графу5*100.
14. В графе 9 Формы указывается количество объектов, подлежащих паспортизации (инвентаризации) в сфере государственного управления.
15. В графе 10 Формы указывается количество объектов, в которых проведена паспортизация (инвентаризация) в сфере государственного управления.
16. В графе 11 Формы указывается количество объектов, подлежащих адаптации в сфере государственного управления.

1. Осы түсіндірме жергілікті атқарушы органдардың әлеуметтік және көлік инфрақұрылымы объектілеріне паспорттау (түгендеу) және бейімдеу жүргізу бойынша жұмысы туралы есептің нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай ұсынымды қамтиды.
2. Осы нысанды жүргізудің негізгі міндеті жергілікті атқарушы органдардың әлеуметтік және көлік инфрақұрылымы объектілеріне паспорттау (түгендеу) және бейімдеу жүргізу бойынша жұмысына мониторингті жүзеге асыру болып табылады.
3. "Жергілікті атқарушы органдардың әлеуметтік және көлік инфрақұрылымы объектілеріне паспорттау (түгендеу) және бейімдеу жүргізу бойынша жұмысы бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалар мен астананың халықты әлеуметтік қорғау саласындағы уәкілетті органы (бұдан әрі – облыстық басқарма, қалалық басқарма) толтырады және тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне қарай Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетіне ұсынады.
4. Нысан есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша деректер негізінде жасалады.
5. Нысанға облыстық басқарманың, қалалық басқарманың бірінші басшысы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
6. Нысанның 1-бағанында өңірдің атауы көрсетіледі.
7. Нысанның 2-бағанында ӘАОЖ (Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші) бойынша орналасқан жерінің коды.
8. Нысанның 3-бағанында әлеуметтік және көлік инфрақұрылымы объектілерінің жалпы саны көрсетіледі.
9. Нысанның 4-бағанында паспорттауға (түгендеуге) жататын объектілердің жалпы саны көрсетіледі.
10. Нысанның 5-бағанында паспорттау (түгендеу) жүргізілген объектілердің жалпы саны көрсетіледі.
11. Нысанның 6-бағанында бейімдеуге жататын объектілердің жалпы саны көрсетіледі.
12. Нысанның 7-бағанында бейімдеу жүргізілген объектілердің жалпы саны көрсетіледі.
13. Нысанның 8-бағанында әлеуметтік және көлік инфрақұрылымының паспортталған объектілерінің жалпы санынан мүгедектігі бар адамдар үшін қолжетімділік қамтамасыз етілген объектілердің үлесі көрсетіледі, % (5-баған – 6-баған)+7-баған) /5-бағанға*100.
14. Нысанның 9-бағанында мемлекеттік басқару саласындағы паспорттауға (түгендеуге) жататын объектілердің саны көрсетіледі.
15. Нысанның 10-бағанында мемлекеттік басқару саласындағы паспорттау (түгендеу) жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
16. Нысанның 11-бағанында мемлекеттік басқару саласындағы бейімдеуге жататын объектілердің саны көрсетіледі.

17. В графе 12 Формы указывается количество объектов, в которых проведена адаптация в сфере государственного управления.
18. В графе 13 Формы указывается количество объектов, подлежащих паспортизации (инвентаризации) в сфере здравоохранения.
19. В графе 14 Формы указывается количество объектов, в которых проведена паспортизация (инвентаризация) в сфере здравоохранения.
20. В графе 15 Формы указывается количество объектов, подлежащих адаптации в сфере здравоохранения.
21. В графе 16 Формы указывается количество объектов, в которых проведена адаптация в сфере здравоохранения.
22. В графе 17 Формы указывается количество объектов, подлежащих паспортизации (инвентаризации) в сфере социальной защиты населения.
23. В графе 18 Формы указывается количество объектов, в которых проведена паспортизация (инвентаризация) в сфере социальной защиты населения.
24. В графе 19 Формы указывается количество объектов, подлежащих адаптации в сфере социальной защиты населения.
25. В графе 20 Формы указывается количество объектов, в которых проведена адаптация в сфере социальной защиты населения.
26. В графе 21 Формы указывается количество объектов, подлежащих паспортизации (инвентаризации) в сфере образования.
27. В графе 22 Формы указывается количество объектов, в которых проведена паспортизация (инвентаризация) в сфере образования.
28. В графе 23 Формы указывается количество объектов, подлежащих адаптации в сфере образования.
29. В графе 24 Формы указывается количество объектов, в которых проведена адаптация в сфере образования.
30. В графе 25 Формы указывается количество объектов, подлежащих паспортизации (инвентаризации) в сфере избирательных участков.
31. В графе 26 Формы указывается количество объектов, в которых проведена паспортизация (инвентаризация) в сфере избирательных участков.
32. В графе 27 Формы указывается количество объектов, подлежащих адаптации в сфере избирательных участков.
33. В графе 28 Формы указывается количество объектов, в которых проведена адаптация в сфере избирательных участков.
34. В графе 29 Формы указывается количество объектов, подлежащих паспортизации (инвентаризации) в сфере культуры.
35. В графе 30 Формы указывается количество объектов, в которых проведена паспортизация (инвентаризация) в сфере культуры.
36. В графе 31 Формы указывается количество объектов, подлежащих адаптации в сфере культуры.
37. В графе 32 Формы указывается количество объектов, в которых проведена адаптация в сфере культуры.
38. В графе 33 Формы указывается количество объектов, подлежащих паспортизации (инвентаризации) в сфере физической культуры и спорта.

17. Нысанның 12-бағанында мемлекеттік басқару саласындағы бейімдеу жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
18. Нысанның 13-бағанында денсаулық сақтау саласындағы паспорттауға (түгендеуге) жататын объектілердің саны көрсетіледі.
19. Нысанның 14-бағанында денсаулық сақтау саласындағы паспорттау (түгендеу) жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
20. Нысанның 15-бағанында денсаулық сақтау саласындағы бейімдеуге жататын объектілердің саны көрсетіледі.
21. Нысанның 16-бағанында денсаулық сақтау саласындағы бейімдеу жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
22. Нысанның 17-бағанында халықты әлеуметтік қорғау саласындағы паспорттауға (түгендеуге) жататын объектілердің саны көрсетіледі.
23. Нысанның 18-бағанында халықты әлеуметтік қорғау саласындағы паспорттау (түгендеу) жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
24. Нысанның 19-бағанында халықты әлеуметтік қорғау саласындағы бейімдеуге жататын объектілердің саны көрсетіледі.
25. Нысанның 20-бағанында халықты әлеуметтік қорғау саласындағы бейімдеу жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
26. Нысанның 21-бағанында білім беру саласындағы паспорттауға (түгендеуге) жататын объектілердің саны көрсетіледі.
27. Нысанның 22-бағанында білім беру саласындағы паспорттау (түгендеу) жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
28. Нысанның 23-бағанында білім беру саласындағы бейімдеуге жататын объектілердің саны көрсетіледі.
29. Нысанның 24-бағанында білім беру саласындағы бейімдеу жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
30. Нысанның 25-бағанында сайлау учаскелері саласындағы паспорттауға (түгендеуге) жататын объектілердің саны көрсетіледі.
31. Нысанның 26-бағанында сайлау учаскелері саласындағы паспорттау (түгендеу) жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
32. Нысанның 27-бағанында сайлау учаскелері саласындағы бейімдеуге жататын объектілердің саны көрсетіледі.
33. Нысанның 28-бағанында сайлау учаскелері саласындағы бейімдеу жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
34. Нысанның 29-бағанында мәдениет саласындағы паспорттауға (түгендеуге) жататын объектілердің саны көрсетіледі.
35. Нысанның 30-бағанында мәдениет саласындағы паспорттау (түгендеу) жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
36. Нысанның 31-бағанында мәдениет саласындағы бейімдеуге жататын объектілердің саны көрсетіледі.
37. Нысанның 32-бағанында мәдениет саласындағы бейімдеу жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
38. Нысанның 33-бағанында дене шынықтыру және спорт саласындағы паспорттауға (түгендеуге) жататын объектілердің саны көрсетіледі.

39. В графе 34 Формы указывается количество объектов, в которых проведена паспортизация (инвентаризация) в сфере физической культуры и спорта.
40. В графе 35 Формы указывается количество объектов, подлежащих адаптации в сфере физической культуры и спорта.
41. В графе 36 Формы указывается количество объектов, в которых проведена адаптация в сфере физической культуры и спорта.
42. В графе 37 Формы указывается количество объектов, подлежащих паспортизации (инвентаризации) в сфере транспортного обслуживания.
43. В графе 38 Формы указывается количество объектов, в которых проведена паспортизация (инвентаризация) в сфере транспортного обслуживания.
44. В графе 39 Формы указывается количество объектов, подлежащих адаптации в сфере транспортного обслуживания.
45. В графе 40 Формы указывается количество объектов, в которых проведена адаптация в сфере транспортного обслуживания.
46. В графе 41 Формы указывается количество объектов, подлежащих паспортизации (инвентаризации) в прочих сферах.
47. В графе 42 Формы указывается количество объектов, в которых проведена паспортизация (инвентаризация) в прочих сферах.
48. В графе 43 Формы указываются количество объектов, подлежащих адаптации в прочих сферах.
49. В графе 44 Формы указывается количество объектов, в которых проведена адаптация в прочих сферах.
50. В графах 45-55 Формы указывается общее количество объектов, в которых запланирована паспортизация (инвентаризация) и адаптация в текущем году.
51. В графе 45 Формы указывается количество объектов, подлежащих паспортизации (инвентаризации).
52. В графе 46 Формы указывается количество объектов, в которых проведена паспортизация (инвентаризация).
53. В графе 47 Формы указывается количество объектов, подлежащих адаптации по программе развития продуктивной занятости и массового предпринимательства.
54. В графе 48 Формы указывается количество объектов, подлежащих адаптации в рамках местного бюджета.
55. В графе 49 Формы указывается количество объектов, подлежащих адаптации за счет субъекта.
56. В графе 50 Формы указывается общее количество объектов, подлежащих адаптации.
57. В графе 51 Формы указывается количество объектов, в которых проведена адаптация по программе развития занятости и массового предпринимательства.
58. В графе 52 Формы указывается количество объектов, в которых проведена адаптация в рамках местного бюджета.
59. В графе 53 Формы указывается количество объектов, в которых проведена адаптация за счет субъекта.
60. В графе 54 Формы указывается общее количество объектов, в которых проведена адаптация.

39. Нысанның 34-бағанында дене шынықтыру және спорт саласындағы паспорттау (түгендеу) жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
40. Нысанның 35-бағанында дене шынықтыру және спорт саласындағы бейімдеуге жататын объектілердің саны көрсетіледі.
41. Нысанның 36-бағанында дене шынықтыру және спорт саласындағы бейімдеу жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
42. Нысанның 37-бағанында көліктік қызмет көрсету саласындағы паспорттауға (түгендеуге) жататын объектілердің саны көрсетіледі.
43. Нысанның 38-бағанында көліктік қызмет көрсету саласындағы паспорттау (түгендеу) жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
44. Нысанның 39-бағанында көліктік қызмет көрсету саласындағы бейімдеуге жататын объектілердің саны көрсетіледі.
45. Нысанның 40-бағанында көліктік қызмет көрсету саласындағы бейімдеу жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
46. Нысанның 41-бағанында басқа да салалардағы паспорттауға (түгендеуге) жататын объектілердің саны көрсетіледі.
47. Нысанның 42-бағанында басқа да салалардағы паспорттау (түгендеу) жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
48. Нысанның 43-бағанында басқа да салалардағы бейімдеуге жататын объектілердің саны көрсетіледі.
49. Нысанның 44-бағанында басқа да салалардағы бейімдеу жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
50. Нысанның 45-55-бағандарында ағымдағы жылға паспорттау (түгендеу) мен бейімдеуге жоспарланған объектілердің саны көрсетіледі.
51. Нысанның 45-бағанында паспорттауға (түгендеуге) жататын объектілердің саны көрсетіледі.
52. Нысанның 46-бағанында паспорттау (түгендеу) жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
53. Нысанның 47-бағанында нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы бойынша бейімдеуге жататын объектілердің саны көрсетіледі.
54. Нысанның 48-бағанында жергілікті бюджет есебінен бейімдеуге жататын объектілердің саны көрсетіледі.
55. Нысанның 49-бағанында субъектінің есебінен бейімдеуге жататын объектілердің саны көрсетіледі.
56. Нысанның 50-бағанында бейімдеуге жататын объектілердің жалпы саны көрсетіледі.
57. Нысанның 51-бағанында жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы бойынша бейімдеу жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
58. Нысанның 52-бағанында жергілікті бюджет есебінен бейімдеу жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
59. Нысанның 53-бағанында субъектінің есебінен бейімдеу жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі.
60. Нысанның 54-бағанында бейімдеу жүргізілген объектілердің жалпы саны көрсетіледі.

61. В графе 55 Формы указывается доля адаптированных объектов из запланированных к адаптации на указанный период, % графа 54/графа 50*100.

61. Нысанның 55-бағанында көрсетілген кезеңде бейімдеуге жоспарлаған объектілердің ішінен бейімделгендерінің үлесі көрсетіледі, %, 54-баған/50-баған*100.