О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 марта 2018 года № 382 "О некоторых вопросах таможенной процедуры свободного склада"
Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 25 сентября 2019 года № 1049. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 октября 2019 года № 19429
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 марта 2018 года № 382 "О некоторых вопросах таможенной процедуры свободного склада" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16679, опубликован 10 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
в Правилах осуществления идентификации иностранных товаров, помещенных под таможенную процедуру свободного склада, в товарах, изготовленных (полученных) из иностранных товаров, помещенных под таможенную процедуру свободного склада, утвержденных согласно приложению 6 к указанному приказу:
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Первый Заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан-Министр финансов
А. Смаилов
Приложение
к приказу Первого заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 25 сентября 2019 года № 1049
Приложение 1
к Правилам осуществления
идентификации иностранных
товаров, помещенных под
таможенную процедуру
свободного склада, в товарах,
изготовленных (полученных) из
иностранных товаров,
помещенных под таможенную
процедуру свободного склада
форма
В __________________________
(наименование органа
государственных доходов)
от _________________________
(заявитель)
БИН________________________
адрес_______________________
телефон ____________________
Заявление об идентификации иностранных товаров, помещенных под
таможенную процедуру свободного склада, в продуктах переработки
№ _______ "___" ___________ 20__ года
(регистрационный номер заявления) (дата подачи заявления)
Прошу Вас разрешить провести идентификацию иностранных товаров, помещаемых (помещенных) под таможенную процедуру свободного склада, по следующим готовым продуктам переработки:

"Еркін қойма кедендік рәсімінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 16 наурыздағы № 382 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 1049 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 1 қазанда № 19429 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Еркін қойма кедендік рәсімінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 16 наурыздағы № 382 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16679 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықтың 6-қосымшасына сәйкес бекітілген, Еркін қойма кедендік рәсімімен орналастырылған шетелдік тауарларды еркін қойма кедендік рәсімімен орналастырылған шетелдік тауарлардан дайындалған (алынған) тауарларда сәйкестендіруді жүзеге асыру қағидаларында:
1-қосымша осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Бірінші Орынбасары- Қаржы министрі
А. Смаилов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2019 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 1049 бұйрығына
қосымша
Еркін қойма кедендік рәсімімен
орналастырылған шетелдік
тауарларды еркін қойма
кедендік рәсімімен
орналастырылған шетелдік
тауарлардан дайындалған
(алынған) тауарларда
сәйкестендіруді жүзеге
асыру қағидасына
1-қосымша
нысан
_________________________ не
(мемлекеттік кірістер
органының атауы)
________________________ ден
(өтініш беруші)
БСН________________________
мекен-жайы
_____________________
телефон
________________________
Еркін қойма кедендік рәсімімен орналастырылған шетелдік тауарларды қайта өңдеу өнімдерінде сәйкестендіру туралы өтініш
№ __________________                               20__ жылғы "___"______
(өтініштің тіркеу нөмірі)                               (өтініш берілген күн)
Сізден еркін қойма кедендік рәсімімен орналастырылатын (орналастырылған) шетелдік тауарларды мынадай дайын қайта өңдеу өнімдері бойынша сәйкестендіру жүргізуге рұқсат беруді сұраймын:

1) наименование товара __________________________________________;
2) код ТН ВЭД ЕАЭС (сырья материалов, комплектующих) __________;
3) способ идентификации согласно пункту 1 статьи 295 Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2017 года "О таможенном регулировании в Республике Казахстан";
4) о полном наименовании товара (продукта переработки): вид, тип, модель, марка, бренд ____________________________________________;
5) вид операций, совершенных с товаром при переработке ____________;
6) иные сведения, по которым проводится идентификация иностранных товаров, помещенных (помещаемых) под таможенную процедуру свободного склада ______________________________________________________________;
7) перечень документов, подтверждающих идентификацию иностранных товаров в продукте переработки по выбранному способу идентификации;
Настоящим подтверждаю достоверность вышеуказанных сведений и данных.
___________________________________________________ ______________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)                   Подпись
уполномоченного лица заявителя
__________________________________________________________ _____________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)                   Подпись
место печати орган государственных доходов
Примечание: расшифровка аббревиатур:
БИН – бизнес-идентификационный номер;
ЕАЭС – Евразийский экономический союз;
ТН ВЭД – товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности.

1) тауардың атауы ______________________________________________;
2) ЕАЭО СЭҚ ТН коды (шикізат материалдары, құрамдауыштар)______;
3) "Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 295-бабының 1-тармағына сәйкес сәйкестендіру тәсілі;
4) тауардың (қайта өңдеу өнімінің) толық атауы: түрі, типі, моделі, маркасы, бренді туралы _______________________________________________;
5) қайта өңдеу кезінде тауарлармен жасалған операция түрлері ________;
6) еркін қойма кедендік рәсімімен орналастырылатын (орналастырылған) шетелдік тауарларды сәйкестендіру бойынша өзге де мәліметтер ____________________________________________________________________;
7) таңдалған сәйкестендіру тәсілі бойынша қайта өңдеу өнімінде шетелдік тауарларды сәйкестендіруді растайтын құжаттар тізбесі ____________________________________________________________________;
Осымен жоғарыда көрсетілген мәліметтер мен деректердің дұрыстығын растаймын.
__________________________________________             ___________________
Өтініш берушінің уәкілетті тұлғасының тегі, аты,                   Қолы
әкесінің аты (ол болған кезде)
_________________________________________                  ___________________
Тегі, аты,әкесінің аты (ол болған кезде)                   Мемлекеттік кірістер органы
қолы мөр орны
Ескерту: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЕАЭО – Еуразиялық экономикалық одақ;
СЭҚ ТН – сыртқы экономикалық қызметтің тауар номенклатурасы.