О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 9-3/278 "Об утверждении Правил аккредитации заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 октября 2019 года № 280. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 ноября 2019 года № 19547. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2021 года № 77.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 15.03.2021 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 9-3/278 "Об утверждении Правил аккредитации заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11065, опубликован 12 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
Правила аккредитации заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту производства и переработки животноводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр С. Омаров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство
национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство
цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 октября 2019 года № 280
Утверждены приказом
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 30 марта 2015 года № 9-3/278
Правила аккредитации заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила аккредитации заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 41-1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" (далее - Закон) и определяют порядок аккредитации заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса (далее - заготовительные организации).

"Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 9-3/278 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 28 қазандағы № 280 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 4 қарашада № 19547 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2021 жылғы 15 наурыздағы № 77 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 15.03.2021 № 77 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 9-3/278 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11065 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу қағидалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр С. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2019 жылғы 28 қазандағы
№ 280 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2015 жылғы 30 наурыздағы
№ 9-3/278 бұйрығымен
бекітілген
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 6-бабы 1-тармағының 41-1) тармақшасына сәйкес әзірленді және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарды (бұдан әрі – дайындаушы ұйымдар) аккредиттеу тәртібін айқындайды.

2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) управление – управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Нур-Султан, управление предпринимательства и инвестиций города Алматы, управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент или управление сельского хозяйства местного исполнительного органа областей (далее – Управление);
2) поставщик услуг – лицо, обеспечивающее доступ к информационной системе субсидирования и ее сопровождение в качестве владельца, которое определяется Управлением в соответствии с законодательством о государственных закупках;
3) заявка – электронная заявка на аккредитацию заготовительной организации;
4) информационная система субсидирования – организационно-упорядоченная совокупность информационно-коммуникационных технологий, обслуживающего персонала и технической документации, предназначенная для оказания услуг по выполнению процессов субсидирования, предоставляющая возможность взаимодействия с веб-порталом "электронного правительства", регистрации заявки на аккредитацию заготовительной организации, а также ее обработки посредством автоматической проверки заявки на соответствие условиям аккредитации;
5) веб-портал информационной системы субсидирования (далее – веб-портал) – интернет-ресурс, размещенный в сети Интернет, предоставляющий доступ к системе субсидирования;
6) веб-портал "электронного правительства" – информационная система, представляющая собой "единое окно" доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к государственным и иным услугам, оказываемым в электронной форме;
7) электронная цифровая подпись (далее – ЭЦП) – набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания;
8) уполномоченный орган – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. В настоящих Правилах для поставщиков услуг информационной системы субсидирования предусматривается принятие следующих мер:
1) поставщик услуг информационной системы субсидирования подписывает определенные уполномоченным органом ограничения в части конфиденциальности и неразглашения полученной в результате оказания услуг информации, а также осуществляет определенные уполномоченным органом меры по формированию баз данных, сформированных в процессе оказания государственных услуг в течение 10 рабочих дней после подписания основного договора на оказание услуг с Управлением;

2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) басқарма – Нұр-Сұлтан қаласының инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы, Алматы қаласының кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы, Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы немесе облыстардың жергілікті атқарушы органының ауыл шаруашылығы басқармасы (бұдан әрі – Басқарма);
2) көрсетілетін қызметтерді жеткізуші – мемлекеттік сатып алу туралы заңнамаға сәйкес Басқарма айқындайтын, субсидиялаудың ақпараттық жүйесіне қолжетімділікті және иесі ретінде оны сүйемелдеуді қамтамасыз ететін тұлға;
3) өтінім – дайындаушы ұйымды аккредиттеуге арналған электрондық өтінім;
4) субсидиялаудың ақпараттық жүйесі – субсидиялау процестерін орындау жөніндегі қызметтерді көрсетуге арналған, "электрондық үкімет" веб-порталымен өзара іс-қимыл жасауға, дайындаушы ұйымды аккредиттеуге арналған өтінімді тіркеуге, сондай-ақ өтінімді аккредиттеу шарттарына сәйкестігіне автоматты түрде тексеру арқылы оны өңдеуге мүмкіндік беретін ақпараттық-коммуникациялық технологиялардың, қызмет көрсетуші персоналдың және техникалық құжаттаманың ұйымдастырылып, ретке келтірілген жиынтығы;
5) субсидиялаудың ақпараттық жүйесінің веб-порталы (бұдан әрі – веб-портал) – Интернет желісінде орналасқан, субсидиялау жүйесіне қолжетімділік беретін интернет-ресурс;
6) "электрондық үкімет" веб-порталы – нормативтік құқықтық базаны қоса алғанда, барлық шоғырландырылған үкіметтік ақпаратқа және электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік және өзге де қызметтерге қол жеткізудің "бірыңғай терезесін" білдіретін ақпараттық жүйе;
7) электрондық цифрлық қолтаңба (бұдан әрі – ЭЦҚ) – электрондық цифрлық қолтаңба құралдарымен жасалған және электрондық құжаттың дұрыстығын, оның тиесілілігін және мазмұнының өзгермейтіндігін растайтын электрондық цифрлық символдар жиынтығы;
8) уәкілетті орган – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі.
3. Осы Қағидаларда субсидиялаудың ақпараттық жүйесінің көрсетілетін қызметтерін жеткізушілер үшін мынадай шаралар қабылдау көзделген:
1) субсидиялаудың ақпараттық жүйесінің көрсетілетін қызметтерін жеткізуші қызмет көрсету нәтижесінде алынған ақпараттың құпиялылығы мен жария етілмеуі бөлігінде уәкілетті орган айқындаған шектеулерге қол қояды, сондай-ақ Басқармамен жасалған қызмет көрсетуге арналған негізгі шартқа қол қойылғаннан кейін 10 жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызметтер көрсету процесінде қалыптастырылған дерекқорды қалыптастыру бойынша уәкілетті орган айқындалған шараларды жүзеге асырады;

2) поставщик услуг информационной системы субсидирования осуществляет обновление всех баз данных и еженедельную выгрузку баз данных на сервера уполномоченного органа, сформированных в процессе реализации государственной услуги.
Базы данных, формируемых в результате реализации мер государственной поддержки, в том числе осуществляемые через любые системы субсидирования, принадлежат государству, в лице уполномоченного органа.
4. Аккредитация заготовительных организаций осуществляется по списку сельскохозяйственной продукции, установленной пунктом 5 статьи 11 Закона.
Глава 2. Условия аккредитации заготовительных организаций
5. Аккредитация заготовительных организаций осуществляется при соблюдении следующих условий:
1) подачи заготовительной организацией заявки на аккредитацию по форме согласно приложению к настоящим Правилам в электронном виде посредством веб-портала "электронного правительства".
Информационное взаимодействие веб-портала "электронного правительства" и информационной системы субсидирования осуществляется в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
2) регистрации в системе субсидирования заявки, поданной заготовительной организацией и подписанной ЭЦП.
Глава 3. Порядок аккредитации заготовительных организаций
6. Для предоставления доступа к данным реестра через веб-портал (далее – Личный кабинет):
1) заготовительная организация самостоятельно регистрируется в информационной системе субсидирования с помощью ЭЦП;
2) Управление ежегодно направляет поставщику услуг актуализированные списки работников, обладающих ЭЦП.
7. Для регистрации в Личном кабинете заготовительной организацией указываются следующие сведения:
1) бизнес-идентификационный номер (далее – БИН), полное наименование, фамилия, имя и отчество (при наличии) и ИИН первого руководителя;
2) контактные данные (почтовый адрес, телефон, адрес электронной почты).
8. При изменении вышеуказанных данных заготовительная организация в течение одного рабочего дня изменяет данные лицевого счета, внесенные в Личный кабинет.
9. Формирование и регистрация заявки производится в Личном кабинете в следующем порядке:
1) формируется заявка с внесением в нее сведений, необходимых для проверки информационной системой субсидирования требований подпункта 1) пункта 5 настоящих Правил;
2) заявка регистрируется в информационной системе субсидирования путем ее подписания заготовительной организацией с использованием ЭЦП и становится доступной в Личном кабинете Управления. На электронный адрес Управления направляется электронное извещение о поступлении на рассмотрение заявки.
Управление в течение тридцати минут с момента регистрации заявки подтверждает ее принятие путем подписания с использованием ЭЦП соответствующего уведомления. Данное подтверждение является основанием для включения заготовительной организации в перечень заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса (далее - перечень). Уведомление становится доступным в Личном кабинете заготовительной организации в информационной системе субсидирования в случае самостоятельной регистрации.

2) субсидиялаудың ақпараттық жүйесінің көрсетілетін қызметтерін жеткізуші барлық дерекқорларды жаңартуды және мемлекеттік көрсетілетін қызметті іске асыру процесінде қалыптасқан уәкілетті органның серверлеріне дерекқорларды апта сайын енгізіп отыруды жүзеге асырады.
Мемлекеттік қолдау шараларын іске асыру нәтижесінде қалыптастырылатын, оның ішінде субсидиялаудың кез келген жүйелері арқылы жүзеге асырылатын дерекқорлар мемлекет атынан уәкілетті органға тиесілі.
4. Дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу Заңның 11-бабының 5-тармағында белгіленген ауыл шаруашылығы өнімдерінің тізімі бойынша жүзеге асырылады.
2-тарау. Дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу шарттары
5. Дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу мынадай шарттар сақталған кезде жүзеге асырылады:
1) дайындаушы ұйымның "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы электрондық түрде осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес нысан бойынша аккредиттеуге арналған өтінім беруі.
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы мен субсидиялаудың ақпараттық жүйесінің ақпараттық өзара іс-қимылы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады;
2) дайындаушы ұйым берген және ЭЦҚ қойылған өтінімнің субсидиялау жүйесінде тіркелуі.
3-тарау. Дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу тәртібі
6. Веб-портал (бұдан әрі – Жеке кабинет) арқылы тізілімнің деректеріне қолжетімділік беру үшін:
1) дайындаушы ұйым ЭЦҚ көмегімен субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде өз бетінше тіркеледі;
2) Басқарма жыл сайын көрсетілетін қызметтерді жеткізушіге ЭЦҚ-сы бар жұмыскерлердің өзектендірілген тізімдерін жолдайды.
7. Жеке кабинетте тіркелу үшін дайындаушы ұйым мынадай мәліметтерді көрсетеді:
1) бизнес-сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – БСН), толық атауы, аты, әкесінің аты (бар болса), тегі және бірінші басшының ЖСН-сы;
2) байланыс деректері (почталық мекенжайы, телефоны, электрондық почтасының мекенжайы).
8. Жоғарыда көрсетілген деректер өзгерген жағдайда, дайындаушы ұйым Жеке кабинетке енгізілген жеке шотының деректерін бір жұмыс күні ішінде өзгертеді.
9. Жеке кабинетте өтінімді қалыптастыру және тіркеу мынадай тәртіппен жүргізіледі:
1) субсидиялаудың ақпараттық жүйесінің осы Қағидалардың 5-тармағы 1) тармақшасының талаптарын тексеруі үшін қажетті мәліметтер енгізіле отырып, өтінім қалыптастырылады;
2) өтінім субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде дайындаушы ұйымның оған ЭЦҚ пайдалана отырып қол қоюы арқылы тіркеледі және Басқарманың Жеке кабинетінде қолжетімді болады. Басқарманың электрондық мекенжайына қарастыруға өтінімнің келіп түскендігі туралы электрондық хабарлама жолданады.
Басқарма өтінім тіркелген сәттен бастап отыз минут ішінде тиісті хабарламаға ЭЦҚ пайдалана отырып қол қою арқылы оны қабылдағанын растайды. Аталған растау дайындаушы ұйымды агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдардың тізбесіне (бұдан әрі – тізбе) енгізуге негіз болып табылады. Хабарлама дайындаушы ұйымның субсидиялаудың ақпараттық жүйесіндегі Жеке кабинетінде өз бетінше тіркелген жағдайда қолжетімді болады.

Управление в течение тридцати минут с момента аккредитации заготовительной организации размещает перечень в информационной системе субсидирования и на интернет-ресурсе местных исполнительных органов (акиматов) областей, городов республиканского значения, столицы в соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 марта 2015 года № 17-1/207 "Об утверждении Правил размещения на интернет-ресурсе местных исполнительных органов (акиматов) областей, городов республиканского значения, столицы перечня заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10924).
10. Отказ в аккредитации, при условии подачи заявки, не допускается.
Приложение 1 к Правилам
аккредитации заготовительных
организаций в сфере
агропромышленного комплекса
Форма
Заявка на аккредитацию
1. В __________________________________________________________ области
(город республиканского значения, столица)
от ________________________________________________________________________
2. Прошу произвести аккредитацию ___________________________________________.
(наименование организации)
3. Сведения о заявителе:
наименование______________________________________________________________
БИН______________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя_____________________________
ИИН руководителя _________________________________________________________
адрес____________________________________________________________________
номер телефона (факса)____________________________________________________.
4. Сведения о сельскохозяйственной продукции, которую реализует или планирует реализовывать организация (в соответствии с пунктом 5 статьи 11 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" (далее – Закон)) *:
Наименование сельскохозяйственной продукции
1
2
1.
2.
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законами Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также на сбор, обработку, хранение, выгрузку и использование персональных данных.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ______ 20__ года:
Данные из ЭЦП
Дата и время подписания ЭЦП
Уведомление о принятии заявки:
Принято управлением области (управлением города) в 00:00 часов "__" 20____ года:
Данные из ЭЦП
Дата и время подписания ЭЦП
Примечание:
* - изменение и (или) дополнение списка сельскохозяйственной продукции осуществляется посредством повторной аккредитации в соответствии с Законом. Сведения о предыдущей аккредитации аннулируются при актуализации по перечню товаров.
Приложение 2 к Правилам
аккредитации заготовительных
организаций в сфере
агропромышленного комплекса
форма
Уведомление
Уважаемый (-ая) ________________________________________________
(услугополучатель)
По Вашей заявке №________ от "__" _______ 20__ года оказана государственная услуга и уведомляем о включении в перечень заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса и его размещении на интернет-ресурсе услугодателя.

Басқарма дайындаушы ұйым аккредиттелген сәттен бастап отыз минут ішінде тізбені субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде және "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдар тізбесін облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының (әкімдіктердің) интернет-ресурсына орналастырудың қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 17-1/207 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10924 болып тіркелген) сәйкес облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының (әкімдіктерінің) интернет-ресурсына орналастырады.
10. Өтінім берілген жағдайда, аккредиттеуден бас тартуға жол берілмейді.
Агроөнеркәсіптік кешен
саласындағы дайындаушы
ұйымдарды аккредиттеу
қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Аккредиттеуге арналған өтінім
1.(кімге)________________________________________________________ облысының
__________________________________________________________________________
(республикалық маңызы бар қаланың, астананың)
_(кімнен)__________________________________________________________________
2. ___________________________________________ аккредиттеу жүргізуді сұраймын.
(ұйымның атауы)
3. Өтінім беруші туралы мәліметтер:
атауы _____________________________________________________________________
БСН______________________________________________________________________
басшының аты, әкесінің аты (бар болса), тегі ____________________________________
басшының ЖСН-сы _________________________________________________________
мекенжайы ________________________________________________________________
телефон (факс) нөмірі _______________________________________________________
4. Ұйым өткізуді іске асырып отырған немесе іске асыруды жоспарлап отырған ауыл шаруашылығы өнімі туралы мәліметтер ("Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 5-тармағына (бұдан әрі – Заң) сәйкес)*:
Ауыл шаруашылығы өнімінің атауы
1
2
1.
2.
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын және заңмен қорғалатын құпияны қамтитын мәліметтерді пайдалануға, сондай-ақ дербес деректерді жинауға, өңдеуге, сақтауға, шығарып алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өтінім беруші 20__ жылғы "__" ______ сағат 00:00-де қол қойып, жіберді:
ЭЦҚ-дан алынған деректер
ЭЦҚ-ның қойылған күні мен уақыты
Өтінімнің қабылданғаны туралы хабарлама:
Облыс басқармасы (қала басқармасы) 20__ жылғы "__" ______ сағат 00:00-де қабылдады:
ЭЦҚ-дан алынған деректер
ЭЦҚ-ның қойылған күні мен уақыты
Ескертпе:
* - ауыл шаруашылығы өнімінің тізімін өзгерту және (немесе) толықтыру Заңға сәйкес қайта аккредиттеу арқылы жүзеге асырылады. Алдыңғы аккредиттеу туралы мәліметтер тауарлар тізбесі бойынша өзектендірген кезде жойылады.
Агроөнеркәсіптік кешен
саласындағы дайындаушы
ұйымдарды аккредиттеу
қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Хабарлама
Құрметті __________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушы)
Сіздің 20___ жылғы "__" _________ №__________ өтініміңіз бойынша мемлекеттік қызмет көрсетілді және ол агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдар тізбесіне қосылып, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылғанын хабарлаймыз.