О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 29 марта 2018 года № 247/30-V "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Астаны"
Решение маслихата города Нур-Султана от 26 сентября 2019 года № 433/55-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 7 октября 2019 года № 1248. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 25 мая 2022 года № 179/25-VII.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 25.05.2022 № 179/25-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 23 марта 2019 года № 6 "О переименовании города Астаны – столицы Республики Казахстан в город Нур-Султан – столицу Республики Казахстан", маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 29 марта 2018 года № 247/30-V "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1170, опубликовано 24 апреля 2018 года в газетах "Aстана aқшамы", "Вечерняя Астана") следующие изменения:
в наименовании и по всему тексту вышеуказанного решения слово "Астаны" заменить словом "Нур-Султан";
слова "Утверждена решением маслихата города Астаны" заменить словами "Утверждена решением маслихата города Нур-Султан";
в Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Астаны: слова "Астаны" по всему тексту заменить словом "Нур-Султан".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Нур-Султан
Қ. Таукен
Секретарь маслихата
города Нур-Султан
Ж. Нурпиисов

"Астана қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 247/30-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 433/55-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 қазанда № 1248 болып тіркелді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2022 жылғы 25 мамырдағы № 179/25-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 25.05.2022 № 179/25-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының астанасы – Астана қаласын Қазақстан Республикасының астанасы - Нұр–Сұлтан қаласы деп қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 23 наурыздағы № 6 Жарлығына сәйкес, Нұр-Сұлтан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласы мәслихатының Аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 247/30-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1170 тіркелген, 2018 жылдың 24 сәуірінде "Aстана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің атауында және бүкіл мәтін бойынша "Астана" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын";
"Астана қаласы мәслихатының шешімімен бекітілді" деген сөз "Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының шешімімен бекітілді" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Астана қаласы мәслихатының Аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесіндегі: "Астана" деген сөз барлық мәтін бойынша "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы Қ. Таукен
Нұр-Сұлтан қаласы
маслихатының хатшысы Ж. Нурпейісов