О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 48/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 января 2020 года № 7654.
Сноска. По всему тексту решения и в приложении слова "Жибек Жолы" заменены словами "Жибек жолы" решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 28.08.2020 № 60/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Сноска. По всему тексту решения и в приложении слово "Сарыоба" заменено словом "Сараба" на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 28.08.2020 № 60/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 341 643,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 377 918,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 166,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 242 850,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 712 708,3 тысяч тенге;
2) затраты – 9 405 906,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 116 465,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 166 580,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 50 114,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 39 331,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 39 331,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 220 059,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 220 059,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 69/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2020 год предусмотрена субвенция из областного бюджета в сумме 2 307 401,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2020 год согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.

2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 7654 болып тіркелді.
Ескерту. Барлық шешім және қосымшалар мәтіні бойынша "Жібек Жолы" сөздері "Жібек жолы" деген сөздерімен ауыстырылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 28.08.2020 № 60/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Барлық шешім және қосымшалар мәтіні бойынша қазақ тілінде "Сарыоба" сөзі "Сараба" деген сөзімен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 28.08.2020 № 60/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 341 643,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 377 918,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 166,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 242 850,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 712 708,3 мың теңге;
2) шығындар – 9 405 906,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 116 465,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 166 580,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 50 114,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 39 331,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 39 331,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 220 059,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 220 059,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 69/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы облыстық бюджеттен субвенция 2 307 401,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер қарастырылғаны 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.

4. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2020 год согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 20.04.2020 № 55/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Учесть, что в составе расходов районного бюджета предусмотрены целевые трансферты бюджетам поселка, сельских округов на 2020 год согласно приложению 6.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом по бюджетным кредитам в сумме 45 578,0 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 30 833,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2020 № 66/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с маслихатом.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 7.
10. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселка, сельских округов в сумме 189 677,0 тысяч тенге, в том числе:
поселку Аршалы – 14 617,0 тысяч тенге;
Ижевскому сельскому округу – 16 425,0 тысяч тенге;
сельскому округу Жибек Жолы – 1 478,0 тысяч тенге;
Анарскому сельскому округу – 18 444,0 тысяч тенге;
сельскому округу Арнасай – 10 579,0 тысяч тенге;
Акбулакскому сельскому округу – 14 391,0 тысяч тенге;
Берсуатскому сельскому округу – 14 979,0 тысяч тенге;
Волгодоновскому сельскому округу – 13 854,0 тысяч тенге;
Константиновскому сельскому округу – 23 528,0 тысяч тенге;
сельскому округу Турген – 14 805,0 тысяч тенге;
Булаксайскому сельскому округу – 13 721,0 тысяч тенге;
Сарабинскому сельскому округу – 13 307,0 тысяч тенге;
Михайловскому сельскому округу – 19 549,0 тысяч тенге.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Т.Тналина
Секретарь районного
маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Аршалынского района
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 48/2
Районный бюджет на 2020 год

4. 2020 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер қарастырылғаны 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 20.04.2020 № 55/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің шығындар құрамынан кент, ауылдық округтер бюджеттеріне нысаналы трансферттер қарастырылғаны 6 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 45 578,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер бойынша қарыз өтелуі ескерілсін.
7. Ауданның 2020 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 30 833,5 мың теңге сомасында бектілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 66/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес ескерілсін.
9. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын алу аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 189 677,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Аршалы кентіне – 14 617,0 мың теңге;
Ижев ауылдық округіне – 16 425,0 мың теңге;
Жібек жолы ауылдық округіне – 1 478,0 мың теңге;
Анар ауылдық округіне – 18 444,0 мың теңге;
Арнасай ауылдық округіне – 10 579,0 мың теңге;
Ақбұлақ ауылдық округіне – 14 391,0 мың теңге;
Бірсуат ауылдық округіне – 14 979,0 мың теңге;
Волгодонов ауылдық округіне – 13 854,0 мың теңге;
Константинов ауылдық округіне – 23 528,0 мың теңге;
Түрген ауылдық округіне – 14 805,0 мың теңге;
Бұлақсай ауылдық округіне - 13 721,0 мың теңге;
Сараба ауылдық округіне – 13 307,0 мың теңге;
Михайлов ауылдық округіне – 19 549,0 мың теңге.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Т.Тналина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
К.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімдігі
Аршалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 48/2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет

109847,7
003
Капитальные расходы государственного органа
13714,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
186338,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
16211,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
170126,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32874,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27255,2
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
932,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
1187,3
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3500,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
8115,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8115,8
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
9647,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
9647,5
02
Оборона
23883,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
23883,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7618,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
15215,8
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1050,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
395,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
395,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
395,0
04
Образование
4514931,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
3988584,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16389,7
003
Общеобразовательное обучение
3140314,1
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
17402,7
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

109847,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13714,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
186338,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16211,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
170126,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32874,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27255,2
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
932,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
1187,3
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3500,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
8115,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8115,8
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
9647,5
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9647,5
02
Қорғаныс
23883,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
23883,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7618,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
15215,8
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1050,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
395,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
395,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
395,0
04
Бiлiм беру
4514931,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3988584,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16389,7
003
Жалпы білім беру
3140314,1
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
17402,7
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

4183,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16382,0
006
Дополнительное образование для детей
81605,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
143,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
273219,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13962,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
260302,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
42397,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
42397,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
585405,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
585405,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
135524,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
133266,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26537,0
002
Программа занятости
17152,0
006
Оказание жилищной помощи
600,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31042,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
752,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
158,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1211,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12519,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43295,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2258,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2258,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
446860,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1500,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
1500,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
445360,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

4183,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16382,0
006
Балаларға қосымша білім беру
81605,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
143,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
273219,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13962,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
260302,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
42397,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
42397,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
585405,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
585405,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
135524,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
133266,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26537,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
17152,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
600,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31042,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
752,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
158,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1211,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
12519,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43295,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2258,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2258,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
446860,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1500,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
1500,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
445360,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

12291,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
12291,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11244,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
11244,0
13
Прочие
200,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
200,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
200,0
15
Трансферты
193112,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
193112,0
038
Субвенции
193112,0
Приложение 4 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 48/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2020 год
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 69/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
3270645,1
Целевые текущие трансферты
931320,7
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
175721,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
78607,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3926,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1364,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
77618,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3980,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
10226,0
Отдел образования района (города областного значения)
587576,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
59798,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
402501,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования

12291,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12291,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
11244,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11244,0
13
Басқалар
200,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
200,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
200,0
15
Трансферты
193112,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
193112,0
038
Субвенциялар
193112,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 48/2 шешіміне
4 қосымша
2020 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 69/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
3270645,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
931320,7
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
175721,5
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы көмекті төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
78607,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3926,0
Республикалық бюджеттен техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1364,0
Республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
77618,5
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3980,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10226,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
587576,2
Республикалық бюджеттен мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
59798,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтеріне ақы төлеуді берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
402501,2
Республикалық бюджеттен мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

125277,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
27828,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
27828,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
132805,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл -Ел бесігі"
98455,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
34350,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7390,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополлнительного образования в сфере физической культуры
7390,0
Целевые трансферты на развитие
2173213,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
1111382,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (водопроводные сети) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
114018,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линия электроснабжения) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
351422,0
Строительство физкультурно- оздоровительного комплекса в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
229302,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (строительство улично-дорожной сети) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
416640,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1061831,0
Строительство подводящего газопровода к селу Донецкое, станции Анар
300000,0
Строительство газопровода и ответвления от них в поселке Аршалы
100000,0
Строительство автоматической газораспределительной станции в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
661831,0
Бюджетные кредиты
166111,4
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
166111,4
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
166111,4
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 48/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2020 год

125277,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
27828,0
Республикалық бюджеттен мәдениет ұйымдарының және мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
27828,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
132805,0
Республикалық бюджеттен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
98455,0
Республикалық бюджеттен Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
34350,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
7390,0
Дене шынықтыру саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбекақысын ұлғайтуға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7390,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
2173213,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1111382,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желілерін) салу
114018,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электрмен жабдықтау желісін) салу
351422,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
229302,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желісінің құрылысын) салу
416640,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1061831,0
Анар станциясы, Донецк ауылына жеткізуші газ құбырын салу
300000,0
Аршалы кентінде газ құбыры мен оның тармақтарын салу
100000,0
Аршалы кентінде автоматты газ тарату станциясын салу
661831,0
Бюджеттік кредиттер
166111,4
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
166111,4
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
166111,4
Аршалы аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 48/2 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 69/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
2384076,2
Целевые текущие трансферты
785977,6
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37656,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения
13665,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1574,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
6876,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
13961,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение льготного проезда отдельной категории граждан пристоличной зоны
1580,0
Отдел образования района (города областного значения)
516368,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на открытие IT- классов в школах
3236,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение горячим питанием учащихся 1-х классов
5446,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
14538,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2378,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение компьютеров для школ

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 69/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
2384076,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
785977,6
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
37656,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
13665,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидияларға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1574,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
6876,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
13961,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елорда маңындағы аймақ азаматтарының жекелеген санаттарының жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1580,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
516368,2
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептерде ІТ-сыныптарды ашуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3236,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5446,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған отбасылардан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14538,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2378,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептерге компьютерлерді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

13248,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение кабинетов робототехники
3872,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
3722,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
213440,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов педагогов - психологов школ
3219,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за преподавания на английском языке предметов естественно- математического направления
8520,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям со степенью магистра
4014,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение доплаты за классное руководство работников организаций начального, основного и общего среднего образования
4292,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
3383,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
35000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оснащение ресурсных центров
5077,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение школьных автобусов для объектов образования

13248,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне робототехника кабинеттерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3872,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнінен ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3722,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұнындағы жағдайда бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
213440,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3219,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
8520,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4014,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4292,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3383,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
35000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ресурстық орталықтарды жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5077,2
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілері үшін мектеп автобустарын сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

56331,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение системами видеонаблюдения организаций дошкольного и среднего образования
18450,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату заработной платы педагогам дежурных классов
18200,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оплату труда педагогам Аршалынского района
100000,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9795,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
3500,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размера подъемного пособия
6295,6
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
36355,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку генерального плана с проектом детальной планировки
21771,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку схемы развития и застройки села Турген
8954,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку схемы развития и застройки села Акбулак
5630,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
185802,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
15000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
20000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям

56331,2
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелерімен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
18450,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кезекші сыныптардың педагогтеріне еңбекақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
18200,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Аршалы ауданының педагогтеріне еңбекақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
100000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9795,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3500,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғатуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
6295,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
36355,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарды әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
21771,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Түрген ауылын дамыту және салу схемаларын әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
8954,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақбұлақ ауылын дамыту және салу схемаларын әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5630,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
185802,8
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
15000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымын аяқтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
20000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындалуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

108171,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на проведение противопаводковых мероприятий
20000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (6,1 километров) в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
10939,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
5691,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Арнасай Аршалынского района Акмолинской области
6000,0
Целевые трансферты на развитие
1514796,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
751118,1
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (водопроводные сети) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
58067,0
Строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры (линия электроснабжения) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
68713,0
Строительство школы на 300 мест в селе Жибек жолы Аршалынского района
300000,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Аршалы
89625,3
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линия электропередач) в селе Жалтырколь
5624,5
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линия электропередач) в селе Жибек жолы (5,6,7,8 микрорайон)
7245,9
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (улично- дорожной сети) в селе Жибек жолы (5,6,7,8 микрорайон)
14806,2
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (водопроводные сети) в селе Жибек жолы (5,6,7,8 микрорайон)
4866,1
Разработка проектно-сметной документации с прохождением государственной экспертизы на строительство 45-ти квартирного жилого дома в поселке Аршалы
5495,1
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (внутриквартальные проезды) в селе Жалтырколь

108171,3
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тасқынға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
20000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде кентішілік жолдарды асфальтбетонды жамылғысымен орташа жөндеуге (6,1 шақырым) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10939,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5691,9
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысы Аршалы ауданы Арнасай ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
6000,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
1514796,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
751118,1
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желілерін) салу
58067,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электрмен жабдықтау желісін) салу
68713,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында 300 орындық мектеп салу
300000,0
Аршалы кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
89625,3
Жалтыркөл ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электр беру желісі) салуға ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5624,5
Жібек жолы ауылында (5,6,7,8 шағын аудан) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға (электр беру желісі) ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
7245,9
Жібек жолы ауылында (5,6,7,8 шағын аудан) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға (көше-жол желісі) ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
14806,2
Жібек жолы ауылында (5,6,7,8 шағын аудан) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға (су құбыры желісі) ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4866,1
Аршалы кентінде 45 пәтерлі тұрғын үй салуға мемлекеттік сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5495,1
Жалтыркөл ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (кварталішілік өткелдер) салуға ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

9145,0
Строительство школы на 300 мест в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
177530,0
Строительство 45-ти квартирного жилого дома в поселке Аршалы
10000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
763677,9
Строительство газопровода и ответвления от них в поселке Аршалы
206210,8
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Жибек жолы, селе Жалтырколь
429179,9
Строительство автоматической газораспределительной станции в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
88956,2
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Аршалы Су - 2030" Аршалынского района Акмолинской области
39331,0
Бюджетные кредиты из областного бюджета для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
83302,6
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
23282,0
Текущий ремонт потолков, стен и полов Волгодоновской средней школы села Волгодоновка
10976,0
Текущий ремонт кровли Волгодоновской средней школы села Волгодоновка
12306,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
60020,6
Текущий ремонт районного дома культуры Аршалынского района
34820,6
Текущий ремонт здания Константиновского сельского клуба села Константиновка
11872,0
Текущий ремонт Михайловского дома культуры села Михайловка
13328,0
Приложение 6 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 48/2
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам поселка и сельских округов на 2020 год
Сноска. Приложение 6 – в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 69/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
188550,7
Целевые текущие трансферты
188550,7
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3500,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение программного обеспечения "Парус"
3500,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
9924,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
9924,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
170126,7
На очистку внутрипоселковых дорог и вывоз снега в сельских округах
10000,0

9145,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында 300 орындық мектеп салу
177530,0
Аршалы кентінде 45 пәтерлі тұрғын үй салу
10000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
763677,9
Аршалы кентінде газ құбырын және оның тармақталуын салу
206210,8
Жібек жолы ауылында, Жалтыркөл ауылында газ құбырын және оның тармақталуын салу
429179,9
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде автоматты газ тарату станциясын салу
88956,2
Ақмола облысы Аршалы ауданы "Аршалы Су - 2030" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайту
39331,0
Жұмыспен қамту Жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер
83302,6
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
23282,0
Волгодонов ауылы Волгодонов орта мектебінің төбелерін, қабырғаларын және едендерін ағымдағы жөндеу
10976,0
Волгодонов ауылы Волгодонов орта мектебінің шатырларын ағымдағы жөндеу
12306,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
60020,6
Аршалы ауданының аудандық мәдениет үйін ағымдағы жөндеу
34820,6
Константинов ауылы Константинов ауылдық клубы ғимаратын ағымдағы жөндеу
11872,0
Михайлов ауылы Михайлов мәдениет үйін ағымдағы жөндеу
13328,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 48/2 шешіміне
6 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджеттен кент және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 69/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
188550,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
188550,7
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3500,0
Облыстық бюджеттен "Парус" бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9924,0
Республикалық бюджеттен халықты мемлекеттік әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
9924,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
170126,7
Кентішілік жолдарды тазалауға және ауылдық округтерде қарды шығаруға
10000,0

Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (6,1 км) в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
10939,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
5691,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Арнасай Аршалынского района Акмолинской области
6000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл Ел бесігі"
98455,0
На содержание и текущий ремонт систем водоснабжения
14689,7
На техническое заключение и обследование внутрипоселковых дорог села Арнасай
150,5
На содержание и текущий ремонт дорог

Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде кентішілік жолдарды асфальтбетонды жамылғысымен орташа жөндеуге (6,1 шақырым) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10939,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5691,9
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысы Аршалы ауданы Арнасай ауылында кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
6000,0
Республикалық бюджеттен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
98455,0
Сумен жабдықтау жүйесін ұстауға және ағымдағы жөндеуге
14689,7
Арнасай ауылының кентішілік жолдарын техникалық қорытындылауға және зерттеуге
150,5
Күтіп ұстауға және жолды ағымдағы жөндеуге

15000,0
На реализацию мероприятий по обеспечению санитарии в поселке Аршалы
6200,0
На установку видеонаблюдения в поселке Аршалы
3000,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5000,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5000,0
Приложение 7 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 48/2
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестору в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение

15000,0
Аршалы кентінде санитарияны қамтамасыз ету бойынша іс-шараларды іске асыруға
6200,0
Аршалы кентінде бейнебақылау орнатуға
3000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5000,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
5000,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 48/2 шешіміне
7 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру