О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 26 марта 2018 года № 6С-20/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Жаркаинском районе"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11 января 2019 года № 6С-35/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 января 2019 года № 7053. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 16 апреля 2020 года № 6С-52/3
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 16.04.2020 № 6С-52/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Типовыми правилами оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "Об утверждении Правил оказании социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Жаркаинском районе" от 26 марта 2018 года № 6С-20/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6559, опубликовано 25 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республике Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Жаркаинском районе, утвержденных указанным решением:
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Перечень памятных дат и праздничных дней для оказания социальной помощи:
1) 15 февраля - День вывода войск из Афганистана;
2) 9 Мая - День Победы;
3) 1 октября - День пожилых людей;
4) второе воскресенье октября - День инвалидов.";
пункт 9 изложить изложить в новой редакции:
"9. Социальная помощь предоставляется:
1) ко Дню вывода войск из Афганистана:
лицам, из числа участников боевых действий на территории Афганистана;
2) ко Дню Победы:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны;
другим категориям лиц, приравненным по льготам и гарантиям к участникам войны;

"Жарқайың ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 6С-20/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 6С-35/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қаңтарда № 7053 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 6С-52/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 16.04.2020 № 6С-52/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 Қаулысымен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Үлгілік қағидаларына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жарқайың ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 6С-20/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6559 тіркелген, 2018 жылғы 25 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жарқайың ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларындағы:
6 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. Әлеуметтік көмек көрсетілетін атаулы және күндерінің тізбесі:
1) 15 ақпан - Ауғанстаннан әскерді шығару күні;
2) 9 мамыр - Жеңіс күні;
3) 1 қазан - Қарт адамдар күні;
4) қазанның екінші жексенбісі - Мүгедектер күні.";
9 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. Әлеуметтік көмек көрсетіледі:
1) Ауғанстаннан әскерді шығару күніне:
Ауғанстан аумағындағы ұрыс қимылдарына қатысушылар қатарындағы адамдарға;
2) Жеңіс Күніне:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне;
жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген адамдарға;
жеңiлдiктер мен кепiлдiктер бойынша соғысқа қатысушыларға теңестiрiлген адамдардың басқа да санаттарына;

3) ко Дню пожилых людей:
пенсионеры с минимальной пенсией и ниже, получатели государственной базовой пенсионной выплаты ко Дню пожилых людей без подачи заявления;
4) ко Дню инвалидов:
инвалидам 1, 2, 3 групп и детям-инвалидам до 18 лет;".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
В.Виничук
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Жаркаинского района
М.Балпан
11 января 2019 года

3) Қарт адамдар күніне:
Қарттар күніне орай өтініш берусіз, мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін алушылар, ең төмен және төмен зейнетақы алатын зейнеткерлер;
4) Мүгедектер күніне:
1, 2, 3 топтағы мүгедектерге және 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға;".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
В.Виничук
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының
әкімі
М.Балпан
11 қаңтар 2019 жыл