Об установлении границ (черты) населенных пунктов города Талдыкорган Еркинского и Отенайского сельских округов
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 5 декабря 2019 года № 338 и постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 5 декабря 2019 года № 554. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2019 года № 5328
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Талдыкорган ПОСТАНОВИЛ:
1. Установить границу (черту) Еркинского сельского округа города Талдыкорган в площадях согласно приложению 1 к указанному решению:
- установить границу (черту) села Еркин общей площадью 741,0 га;
- установить границу (черту) села 3-е отделение общей площадью 16,0 га.
2. Установить границу (черту) Отенайского сельского округа города Талдыкорган в площадяхсогласно приложению 2 к указанному решению:
- установить границу (черту) села Отенай общей площадью 907,0 га;
- установить границу (черту) села Ынтымак общей площадью 510,0 га;
- установить границу (черту) села Пригородное общей площадью 22,0 га;
- установить границу (черту) села Енбек общей площадью 176,0 га;
- установить границу (черту) села Мойнак общей площадью 127,0 га.

Талдықорған қаласының елді мекендерінің Өтенай және Еркін ауылдық округтерінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 338 шешімі және Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 554 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 12 желтоқсанда № 5328 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, 31-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Талдықорған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Талдықорған қаласы Еркін ауылдық округінің шекарасы (шегі) алаңдарда белгіленсін:
- Еркін ауылының шекарасы (шегі) жалпы алаңы 741,0 га белгіленсін;
- 3-ші бөлімше ауылының шекарасы (шегі) жалпы алаңы 16,0 га белгіленсін.
2. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Талдықорған қаласы Өтенай ауылдық округінің шекарасы (шегі) алаңдарда белгіленсін:
- Өтенай ауылының шекарасы (шегі) жалпы алаңы 907,0 га белгіленсін;
- Ынтымақ ауылының шекарасы (шегі) жалпы алаңы 510,0 га белгіленсін;
- Пригородное ауылының шекарасы (шегі) жалпы алаңы 22,0 га белгіленсін;
- Еңбек ауылының шекарасы (шегі) жалпы алаңы 176,0 га белгіленсін;
- Мойнақ ауылының шекарасы (шегі) жалпы алаңы 127,0 га белгіленсін;

3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений города Талдыкорган" (Бершинбеков Р. С.) внести необходимые изменения в земельно-учетную документацию.
4. Контроль за исполнением настоящего совместного решения и постановления возложить на руководителя аппарата городского маслихата Бигужанова Т. К. и заместителя акима города Байназарова С. А.
5. Настоящее совместное решение Талдыкорганского городского маслихата и постановление акимата города Талдыкорган вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Талдыкорганского
городского маслихата Ж. Нурлыбаева
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан
Аким города Талдыкорган Г. Абдраймов

3. "Талдықорған қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Р. С. Бершінбеков) жер-есебі құжаттарына қажетті өзгерістерді енгізсін.
4. Осы бірлескен шешімнің және қаулының орындалуын бақылау қалалық мәслихат аппаратының басшысы Т. К. Бигужановқа және қала әкімінің орынбасары С. А. Байназаровқа жүктелсін.
5. Осы бірлескен шешім мен қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының
сессиясының төрағасы Ж. Нурлыбаева
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Т. Ахажан
Қала әкімі Г. Абдраймов