Об утверждении норм образования и накопления, тарифов на сбор, вывоз и утилизацию коммунальных и твердых бытовых отходов по городу Текели
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 22 октября 2019 года № 41-240. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 ноября 2019 года № 5292. Утратило силу решением маслихата города Текели области Жетісу от 19 сентября 2023 года № 8-41
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели области Жетісу от 19.09.2023 № 8-41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1), 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Текели согласно приложению 1 к настоящему решению;

Текелі қаласы бойынша коммуналдық және қатты тұрмыстық қалдықтарды жою және шығару, жинауға тарифтері және нормаларды бекіту туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2019 жылғы 22 қазандағы № 41-240 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 5 қарашада № 5292 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 8-41 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 19.09.2023 № 8-41 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылдың 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық Кодексінің 19-1 бабының 1), 2) тармақшаларына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Текелі қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.

2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и утилизацию твердых бытовых отходов по городу Текели согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Текелийского
городского маслихата В. Стрельцов
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский

2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Текелі қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға арналған тарифтер бекітілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы В. Стрельцов
Текелі қалалық мәслихатының хатшысы Н. Калиновский