О внесении изменения в решение Жамбылского областного маслихата от 21 ноября 2016 года № 6-5 "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории Жамбылского района"
Решение Жамбылского областного маслихата от 30 апреля 2019 года № 34-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 мая 2019 года № 4219. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 52
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 11.12.2020 № 52-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года "Об админстративных правонарушениях" и пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 21 ноября 2016 года № 6-5 "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории Жамбылского района" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3265, опубликовано 07 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
в Правилах содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории Жамбылского района, утвержденных указанным решением:
пункт 5 изложить в следующей новой редакции:
"5. Не допускается:
1) содержать собак и кошек в местах общего пользования многоквартирных жилых домов (в подъездах, на лестницах, на лестничных площадках, в лифтах, в подвалах, на чердаках, на крышах домов), а также на придомовой территории таких домов;
2) разведение собак и кошек с целью использования их шкур и мяса для потребления, переработки и реализации;
3) организация и проведение собачьих боев и других мероприятий на территории Жамбылского района, допускающих жестокость по отношению к животным (исключением является проверка рабочих качеств собак по специальным правилам, которые исключают увечье животного и позволяют провести правильный племенной отбор для разведения собак-охранников)".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросу развитися агропромышленности, экологии и природопользования.

"Жамбыл ауданы аумағында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 21 қарашадағы № 6-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 34-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 4219 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 52-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 11.12.2020 № 52-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-2 тармағына сәйкес Жамбыл облыстық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл ауданы аумағында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 21 қарашадағы № 6-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3265 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 07 қаңтарда жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жамбыл ауданы аумағында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидаларының:
5-тармағы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Жол берілмейді:
1) иттердi және мысықтарды көп пәтерлi тұрғын үйлердiң ортақ пайдаланылатын орындарында (кiреберiстерде, баспалдақтарда, баспалдақ алаңдарында, лифтiлерде, жертөлелерде, шатыр астыларында, үйлердiң төбелерiнде), сондай-ақ осындай үйлердiң жанындағы аумақтарда асырауға;
2) иттер мен мысықтарды олардың терісін және етін тұтыну, өңдеу және өткізу үшін пайдалану мақсатында өсіруге;
3) Жамбыл ауданы аумағында иттердi таластыру және басқада жануарларға қатысты қатыгез iс-шаралар ұйымдастыру мен өткiзуге (жануарларға зақым келтiрмейтiн және күзетшi иттердi өсiру үшiн дұрыс тұқымдық сұрыптау жүргiзуге мүмкiндiк беретiн, арнайы ережелермен иттердiң жұмыс сапаларын тексерудi қоспағанда)".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық маслихаттың агроөнеркәсіпті дамыту, экология және табиғатты пайдалану мәселелер жөнідегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии областного маслихата Б. Саудабаев
Секретарь областного маслихата Б. Қарашолақов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Жамбылской областной
территориальной инспекции Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
________________ С.Н.Солтанбеков
"____ " ______________ 2019 год
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Департамента полиции
Жамбылской области Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
_______________________ А.М.Оразалиев
"____ " ______________ 2019 год

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың сессия төрағасы Б. Саудабаев
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Қарашолақов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Жамбыл
облыстық аумақтық инспекциясының басшысы
_________________ С.Н.Солтанбеков
"____ " ______________ 2019 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының Ішкі істер
министрлігі Жамбыл облысының полиция
департаментінің бастығы
____________________ А.М.Оразалиев
"____ " ______________ 2019 жыл