Об утверждении норм образования, накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, утилизацию, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Меркенскому району
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 19 июля 2019 года № 49-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 июля 2019 года № 4284. Утратило силу решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 28 июля 2023 года № 6-3
Сноска. Утратило силу решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 28.07.2023 № 6-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030) и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14285) Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Меркенскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы на сбор, утилизацию, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Меркенскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.

Меркі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу, жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, кәдеге жаратуға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық маслихатының 2019 жылғы 19 шілдедегі № 49-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 шілдеде № 4284 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі аудандық маслихатының 2023 жылғы 28 шілдедегі № 6-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі аудандық маслихатының 28.07.2023 № 6-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзiлу және жинақталу нормаларын есептеудiң үлгiлiк қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрiнiң 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10030 болып тіркелген) және "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтi есептеу әдiстемесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрiнiң 2016 жылғы 1 қыркүйектегi № 404 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14285 болып тіркелген) Меркі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Меркі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Меркі ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.

3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по архитектуре и строительству, энергетике, транспорту и связи, сельскому хозяйству и предпринимательству, использованию земельных ресурсов.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Оспанова
Секретарь районного
маслихата І. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
Меркенского районного маслихата
от "19" июля 2019 года № 49-4
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Меркенскому району
Наименование категории объекта
Расчетная единица

3. Осы шешімінің орындалуын бақылау Меркі аудандық мәслихатын сәулет және құрылыс, энергетиканы, көлікпен пен байланысты, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті дамыту, жер ресурстарын пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Оспанова
Аудандық мәслихат
хатшысы І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2019 жылғы "19" шілдедегі
№ 49-4 шешіміне 1 қосымша
Мерке ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормалары
Объект санатының атауы
Есеп бірлігі