Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов (городов областного значения) на 2020-2022 годы
Решение Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 476. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 декабря 2019 года № 5605. Срок действия решения - до 31 декабря 2022 года
Примечание ИЗПИ.
Срок действия решения – до 31.12.2022 (п.6 решения).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением акимата Карагандинской области от 25 ноября 2019 года № 67/01 "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов районов (городов областного значения)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5539), Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить бюджетные изъятия из бюджета города Караганда в областной бюджет на 2021 год в сумме 398 821 тысяча тенге.
2. Установить бюджетные изъятия из бюджета города Караганда в областной бюджет на 2022 год в сумме 1 669 278 тысяч тенге.
3. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения) на 2020 год в сумме 82 859 389 тысяч тенге, в том числе:
Абайскому району – 5 948 106 тысяч тенге;
Актогайскому району – 3 739 511 тысяч тенге;
Бухар-Жыраускому району – 8 725 483 тысячи тенге;
Жанааркинскому району – 5 765 941 тысяча тенге;
Каркаралинскому району – 6 955 777 тысяч тенге;
Нуринскому району – 5 172 783 тысячи тенге;
Осакаровскому району – 5 948 892 тысячи тенге;
Улытаускому району – 388 035 тысяч тенге;
Шетскому району – 6 100 423 тысячи тенге;
городу Балхаш – 5 590 611 тысяч тенге;
городу Жезказган – 3 092 575 тысяч тенге;
городу Караганда – 2 005 699 тысяч тенге;
городу Каражал – 2 187 658 тысяч тенге;
городу Приозерск – 2 208 316 тысяч тенге;
городу Сарань – 4 617 812 тысяч тенге;
городу Сатпаев – 5 912 189 тысяч тенге;
городу Темиртау – 2 648 262 тысячи тенге;
городу Шахтинск – 5 851 316 тысяч тенге.
4. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения) на 2021 год в сумме 78 159 816 тысяч тенге, в том числе:
Абайскому району – 5 809 961 тысяча тенге;
Актогайскому району – 3 873 346 тысяч тенге;
Бухар-Жыраускому району – 8 596 323 тысячи тенге;

Облыстық бюджет пен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттері арасындағы 2020-2022 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 476 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 5605 болып тіркелді. Шешімнің қолданыста болу мерзімі 2022 жылдың 31 желтоқсанына дейін
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Шешімнің қолданыста болу мерзімі - 31.12.2022 дейін (шешімнің 6-т.).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, "Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 25 қарашадағы №67/01 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5539 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық бюджетке Қарағанды қаласының бюджетінен берілетін 2021 жылға арналған бюджеттік алулар 398 821 мың теңге сомасында белгіленсін.
2. Облыстық бюджетке Қарағанды қаласының бюджетінен берілетін 2022 жылға арналған бюджеттік алулар 1 669 278 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін 2020 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 82 859 389 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Абай ауданына – 5 948 106 мың теңге;
Ақтоғай ауданына – 3 739 511 мың теңге;
Бұқар жырау ауданына – 8 725 483 мың теңге;
Жаңаарқа ауданына – 5 765 941 мың теңге;
Қарқаралы ауданына – 6 955 777 мың теңге;
Нұра ауданына – 5 172 783 мың теңге;
Осакаров ауданына – 5 948 892 мың теңге;
Ұлытау ауданына – 388 035 мың теңге;
Шет ауданына – 6 100 423 мың теңге;
Балқаш қаласына – 5 590 611 мың теңге;
Жезқазған қаласына – 3 092 575 мың теңге;
Қарағанды қаласына – 2 005 699 мың теңге;
Қаражал қаласына – 2 187 658 мың теңге;
Приозерск қаласына – 2 208 316 мың теңге;
Саран қаласына – 4 617 812 мың теңге;
Сәтбаев қаласына – 5 912 189 мың теңге;
Теміртау қаласына – 2 648 262 мың теңге;
Шахтинск қаласына – 5 851 316 мың теңге.
4. Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін 2021 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 78 159 816 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Абай ауданына – 5 809 961 мың теңге;
Ақтоғай ауданына – 3 873 346 мың теңге;
Бұқар жырау ауданына – 8 596 323 мың теңге;

Жанааркинскому району – 5 811 926 тысяч тенге;
Каркаралинскому району – 7 017 239 тысяч тенге;
Нуринскому району – 5 178 328 тысяч тенге;
Осакаровскому району – 5 924 155 тысяч тенге;
Улытаускому району – 197 163 тысячи тенге;
Шетскому району – 6 038 883 тысячи тенге;
городу Балхаш – 5 308 471 тысяча тенге;
городу Жезказган – 2 396 619 тысяч тенге;
городу Каражал – 2 077 704 тысячи тенге;
городу Приозерск – 2 235 312 тысяч тенге;
городу Сарань – 4 580 916 тысяч тенге;
городу Сатпаев – 5 801 899 тысяч тенге;
городу Темиртау – 1 402 309 тысяч тенге;
городу Шахтинск – 5 909 262 тысячи тенге.
5. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения) на 2022 год в сумме 75 848 215 тысяч тенге, в том числе:
Абайскому району – 5 701 887 тысяч тенге;
Актогайскому району – 3 834 497 тысяч тенге;
Бухар-Жыраускому району – 8 554 366 тысяч тенге;
Жанааркинскому району – 5 853 378 тысяч тенге;
Каркаралинскому району – 7 049 764 тысячи тенге;
Нуринскому району – 5 183 930 тысяч тенге;
Осакаровскому району – 5 916 873 тысячи тенге;
Улытаускому району – 87 381 тысяча тенге;
Шетскому району – 5 936 730 тысяч тенге;
городу Балхаш – 5 022 013 тысяч тенге;
городу Жезказган – 1 743 433 тысячи тенге;
городу Каражал – 2 004 836 тысяч тенге;
городу Приозерск – 2 264 677 тысяч тенге;
городу Сарань – 4 579 121 тысяча тенге;
городу Сатпаев – 5 705 932 тысячи тенге;
городу Темиртау – 431 000 тысяч тенге;
городу Шахтинск – 5 978 397 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и действует до 31 декабря 2022 года.
Председатель сессии Д. Мухамеджанов
Секретарь областного маслихата С. Утешов

Жаңаарқа ауданына – 5 811 926 мың теңге;
Қарқаралы ауданына – 7 017 239 мың теңге;
Нұра ауданына – 5 178 328 мың теңге;
Осакаров ауданына – 5 924 155 мың теңге;
Ұлытау ауданына – 197 163 мың теңге;
Шет ауданына – 6 038 883 мың теңге;
Балқаш қаласына – 5 308 471 мың теңге;
Жезқазған қаласына – 2 396 619 мың теңге;
Қаражал қаласына – 2 077 704 мың теңге;
Приозерск қаласына – 2 235 312 мың теңге;
Саран қаласына – 4 580 916 мың теңге;
Сәтбаев қаласына – 5 801 899 мың теңге;
Теміртау қаласына – 1 402 309 мың теңге;
Шахтинск қаласына – 5 909 262 мың теңге.
5. Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін 2022 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 75 848 215 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Абай ауданына – 5 701 887 мың теңге;
Ақтоғай ауданына – 3 834 497 мың теңге;
Бұқар жырау ауданына – 8 554 366 мың теңге;
Жаңаарқа ауданына – 5 853 378 мың теңге;
Қарқаралы ауданына – 7 049 764 мың теңге;
Нұра ауданына – 5 183 930 мың теңге;
Осакаров ауданына – 5 916 873 мың теңге;
Ұлытау ауданына – 87 381 мың теңге;
Шет ауданына – 5 936 730 мың теңге;
Балқаш қаласына – 5 022 013 мың теңге;
Жезқазған қаласына – 1 743 433 мың теңге;
Қаражал қаласына – 2 004 836 мың теңге;
Приозерск қаласына – 2 264 677 мың теңге;
Саран қаласына – 4 579 121 мың теңге;
Сәтбаев қаласына – 5 705 932 мың теңге;
Теміртау қаласына – 431 000 мың теңге;
Шахтинск қаласына – 5 978 397 мың теңге.
6. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді және 2022 жылдың 31 желтоқсанына дейін әрекет етеді.
Сессия төрағасы Д. Мухамеджанов
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов