О внесении изменений в решение 41 сессии Абайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 41/453 "О бюджетах города районного значения, поселков, сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 21 июня 2019 года № 49/529. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 июля 2019 года № 5404. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 41 сессии Абайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 41/453 "О бюджетах города районного значения, поселков, сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5128, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 12 января 2019 года № 2-3 (4247)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Абай на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 679 865 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 119 854 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 911 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 559 100 тысяч тенге;
2) затраты – 710 059 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 30 194 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 194 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30 194 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Топар на 2019-2021 годы согласно приложениям 6, 7 и 8 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы 41 сессиясының № 41/453 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 21 маусымдағы № 49/529 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 шілдеде № 5404 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы 41 сессиясының № 41/453 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5128 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2019 жылы 15 қаңтарда және 2019 жылғы 12 қаңтардағы № 2-3 (4247) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Абай қаласының бюджетін 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 679 865 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 119 854 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 911 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 559 100 мың теңге;
2) шығындар – 710 059 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 30 194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 194 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 30 194 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
4–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Топар кентінің бюджетін 6, 7 және 8-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін: