О внесении дополнений в решение 26 сессии Нуринского районного маслихата от 27 марта 2014 года № 242 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Нуринского района"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 18 октября 2019 года № 383. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 октября 2019 года № 5514. Утратило силу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 29 марта 2024 года № 82
Сноска. Утратило силу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 29.03.2024 № 82 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Нуринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 26 сессии Нуринского районного маслихата от 27 марта 2014 года № 242 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Нуринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2614, опубликовано в газете "Нұра" от 1 мая 2014 года № 18 (5355), в информационно-правовой системе "Әділет" 5 мая 2014 года), следующие дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Нуринского района, утвержденных указанным решением:
пункт 6 дополнить подпунктами 1-2), 1-3), 1-4), 1-5) следующего содержания:
"1-2) 26 апреля – День аварии на Чернобыльской атомной электростанции;
1-3) 16 декабря – День Независимости Республики Казахстан;
1-4) 6 июля – День столицы;
1-5) 30 августа – День Конституции Республики Казахстан;";
пункт 9 дополнить подпунктом 8-1) следующего содержания:
"8-1) многодетным семьям с доходом ниже черты бедности, имеющим детей, воспитывающихся и обучающихся в дошкольных организациях образования Нуринского района;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, Д. Алшинбаев
секретарь районного маслихата Т. Оспанов

Нұра аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы 26 сессиясының № 242 "Нұра ауданының Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қазандағы № 383 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қазанда № 5514 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 82 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 29.03.2024 № 82 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Нұра аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы 26 сессиясының № 242 "Нұра ауданының Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2614 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 мамырдағы № 18 (5355) "Нұра" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 5 мамырда жарияланған), келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Нұра ауданының Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
6 тармақ мынадай мазмұндағы 1-2), 1-3), 1-4), 1-5) тармақшаларымен толықтырылсын:
"1-2) 26 сәуір – Чернобыль атомдық электростанциясындағы жарылыс күні;
1-3) 16 желтоқсан – Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні;
1-4) 6 шілде – Астана күні;
1-5) 30 тамыз – Қазақстан Республикасының Конституциясы күні;";
9 тармақ мынадай мазмұндағы 8-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"8-1) Нұра ауданының мектепке дейінгі білім беру мекемелерінде тәрбиеленетін және оқытылатын балалары бар кедейшілік шегінен төмен табысы бар аз қамтылған көпбалалы отбасыларға;".
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Д. Алшинбаев
аудандық мәслихаттың хатшысы Т. Оспанов