О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2018 года №205-34/2 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 14 февраля 2019 года № 218-37/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 февраля 2019 года № 6699. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 21 декабря 2018 года № 205-34/2 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6583 от 25 декабря 2018 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 4 января 2019 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты поселков и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-24 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 053 710,6 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 692 697 тысяч тенге;
поселок Белкуль 198 261,6 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 196 944 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат 470 598 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 192 525 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 106 669 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 97 379 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 98 637 тысяч тенге.
Налоговые поступления – 122 274 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 65 665 тысяч тенге;
поселок Белкуль 16 500 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 3 675 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат 8 925 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 13 598 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 3 916 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 5 302 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 4 693 тысяч тенге.
Неналоговые поступления – 470 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 60 тысяч тенге;
поселок Белкуль 0;
сельский округ Акжарма 147 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат 0;
сельский округ Кызылжарма 0;
сельский округ Карауылтобе 0;
сельский округ Кызылозек 0;
сельский округ Косшынырау 263 тысяч тенге.
Поступления трансфертов – 1 930 966,6 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 626 972 тысяч тенге;

"2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №205-34/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 14 ақпандағы № 218-37/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 ақпанда № 6699 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 205-34/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда №6583 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері тиісінше 1-24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 053 710,6 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 692 697 мың теңге;
Белкөл кенті 198 261,6 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 196 944 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 470 598 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 192 525 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 106 669 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 97 379 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 98 637 мың теңге.
Салықтық түсімдер – 122 274 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 65 665 мың теңге;
Белкөл кенті 16 500 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 3 675 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 8 925 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 13 598 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округ 3 916 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 5 302 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 4 693 мың теңге.
Салықтық емес түсімдер – 470 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кент 60 мың теңге;
Белкөл кенті 0;
Ақжарма ауылдық округі 147 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 0;
Қызылжарма ауылдық округі 0;
Қарауылтөбе ауылдық округі 0;
Қызылөзек ауылдық округі 0;
Қосшыңырау ауылдық округі 263 мың теңге.
Трансферттер түсімі – 1 930 966,6 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 626 972 мың теңге;

поселок Белкуль 181 761,6 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 193 122 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат 461 673 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 178 927 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 102 753 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 92 077 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 93 681 тысяч тенге.
2) расходы – 2 102 398,4 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 704 985 тысяч тенге;
поселок Белкуль 205 102,9 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 198 545,9 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат 485 691,4 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 200 355 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 107 522,1 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 100 731,2 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 99 464,9 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0; в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48 687,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 687,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;".
Дополнить строками следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств – 48 687,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 12 288 тысяч тенге;
поселок Белкуль 6 841,3 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 1 601,9 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат 15 093,4 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 7 830 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 853,1 тысяч тенге;

Белкөл кенті 181 761,6 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 193 122 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 461 673 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 178 927 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 102 753 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 92 077 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 93 681 мың теңге.
2) шығындар – 2 102 398,4 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 704 985 мың теңге;
Белкөл кенті 205 102,9 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 198 545,9 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 485 691,4 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 200 355 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 107 522,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 100 731,2 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 99 464,9 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48 687,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 48 687,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;".
Мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 687,8 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 12 288 мың теңге;
Белкөл кенті 6 841,3 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 1 601,9 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 15 093,4 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 7 830 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 853,1 мың теңге;

сельский округ Кызылозек 3 352,2 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 827,9 тысяч тенге.".
Приложения 1-8 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1-8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХVІІ
сессии Кызылординского городского
маслихата
Қ.ОРЫНБАСАРҰЛЫ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА

Қызылөзек ауылдық округі 3 352,2 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 827,9 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-8 қосымшалары осы шешімнің 1-8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХVІІ сессиясының
төрағасы
Қ.ОРЫНБАСАРҰЛЫ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА