О внесении изменений в решение сессии Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2018 года №205-34/2 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 11 декабря 2019 года № 275-52/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 декабря 2019 года № 7022. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 21 декабря 2018 года № 205-34/2 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6583, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 4 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты поселков и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-8 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 017 633,7 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 597 393,6 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 201 125,4 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 187 869,9 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 513 715,2 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 210 327 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 104 406,2 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 100 490,3 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 102 306,1 тысяч тенге;
налоговые поступления – 139 447,5 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 82 980,5 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 16 500 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 3 685 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 8 925 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 13 598 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 3 916 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 5 302 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 4 541 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 681,9 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 940,5 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 0;
сельский округ Акжарма- 137 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 189,4 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 0;
сельский округ Карауылтобе- 0;
сельский округ Кызылозек- 0;
сельский округ Косшынырау- 415 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 876 504,3 тысяч тенге, в том числе:

"2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы сессиясының №205-34/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 275-52/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 желтоқсанда № 7022 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 205-34/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6583 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері тиісінше 1-8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 017 633,7 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 597 393,6 мың теңге;
Белкөл кенті- 201 125,4 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 187 869,9 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 513 715,2 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 210 327 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 104 406,2 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 100 490,3 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 102 306,1 мың теңге;
салықтық түсімдер – 139 447,5 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 82 980,5 мың теңге;
Белкөл кенті- 16 500 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 3 685 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 8 925 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 13 598 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 3 916 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 5 302 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 4 541 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 681,9 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 940,5 мың теңге;
Белкөл кенті- 0;
Ақжарма ауылдық округі- 137 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 189,4 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 0;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 0;
Қызылөзек ауылдық округі- 0;
Қосшыңырау ауылдық округі- 415 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 876 504,3 мың теңге, оның ішінде:

поселок Тасбогет- 513 472,6 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 184 625,4 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 184 047,9 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 504 600,8 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 196 729 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 100 490,2 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 95 188,3 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 97 350,1 тысяч тенге.
2) расходы – 2 066 321,5 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 609 681,6 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 207 966,7 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 189 471,8 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 528 808,6 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 218 157 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 105 259,3 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 103 842,5 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 103 134 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0; в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0.
5) дефицит (профицит) бюджета – -48 687,8 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 687,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 48 687,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 12 288 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 6 841,3 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 1 601,9 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 15 093,4 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 7 830 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 853,1 тысяч тенге;

Тасбөгет кенті- 513 472,6 мың теңге;
Белкөл кенті- 184 625,4 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 184 047,9 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 504 600,8 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 196 729 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 100 490,2 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 95 188,3 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 97 350,1 мың теңге.
2) шығындар – 2 066 321,5 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 609 681,6 мың теңге;
Белкөл кенті- 207 966,7 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 189 471,8 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 528 808,6 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 218 157 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 105 259,3 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 103 842,5 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 103 134 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48 687,8 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 48 687,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 687,8 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 12 288 мың теңге;
Белкөл кенті- 6 841,3 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 1 601,9 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 15 093,4 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 7 830 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 853,1 мың теңге;

сельский округ Кызылозек- 3 352,2 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 827,9 тысяч тенге.".
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной XXXXXIІ
сессии Кызылординского городского
маслихата
М. Абдукаликов
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА

Қызылөзек ауылдық округі- 3 352,2 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 827,9 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс XXXXXIІ сессиясының
төрағасы
М. Абдукаликов
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА