Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Аральскому району
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 4 мая 2019 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 мая 2019 года № 6790. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 апреля 2021 года № 50
Сноска. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29.04.2021 № 50 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1), 2) статьи 19-1 кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан" и статьей 50 Законом Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Аральскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Аральскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.

Арал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 мамырдағы № 251 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 мамырда № 6790 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 50 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 29.04.2021 № 50 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы кодексінің 19-1 бабының 1), 2) тармақшаларына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Арал ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.

3. Признать утратившим силу решение Аральского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 159 "Об утверждении тарифа на вывоз твердых бытовых отходов по Аральскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4666, опубликовано в газете "Толкын" от 21 мая 2014 года).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сорок третьей сессии Аральского
районного маслихата,
Секретарь Аральского
районного маслихата
Д. Мадинов

3. "Арал ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды әкету тарифін бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 159 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4666 болып тіркелген, "Толқын" газетінде 2014 жылы 21 мамырда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс қырық үшінші
сессиясының төрағасы,
Арал аудандық мәслихатының
хатшысы
Д. Мадинов