О внесении изменения в постановление акимата Аральского района от 14 февраля 2019 года № 19-қ "Об установлении квоты рабочих мест на 2019 год"
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 17 сентября 2019 года № 130-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 сентября 2019 года № 6917. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 ақпандағы № 19-қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 қыркүйектегі № 130-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қыркүйекте № 6917 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Аральского района от 14 февраля 2019 года № 19-қ "Об установлении квоты рабочих мест на 2019 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6696, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 22 февраля 2019 года) следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

1. "2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 ақпандағы № 19-қ қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6696 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Аральского района М. УРАЗБАЕВ
Приложение к постановлению
акимата Аральского района
от "17" сентября 2019 года № 130-қ
Приложение 2 к постановлению
акимата Аральского района
от "14" февраля 2019 года № 19-қ
Квота для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Арал курылысы"
56
4 %
2
2
Товарищества с ограниченной ответственностью "Сервисно - заготовительный центр" "Арал"
40
4 %
2

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал ауданының әкімі М. УРАЗБАЕВ
Арал ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "17" қыркүйектегі
№ 130-қ қаулысына қосымша
Арал ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "14" ақпандағы
№ 19-қ қаулысына 2 қосымша
2019 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйым атауы
Жұмыс-керлердің тізімдік саны (адам)
Квота көлемі (% жұмыс-керлердің тізімдік санынан)
Бас бостан-дығынан айыру орын-дарынан боса-тылған адамдар үшін жұмыс орын-дарының саны, (адам)
1
"Арал құрылысы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
56
4 %
2
2
"Арал" "Сервистік дайындау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
40
4 %
2