О бюджете города Актау на 2020-2022 годы
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 24 декабря 2019 года № 29/321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 января 2020 года № 4093.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 147 588,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 25 366 193,3 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 109 922,5 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 322 693,2 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 18 348 779,0 тысяч тенге;
2) затраты – 47 770 017,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 315 672,7 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16 316 591,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 918,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 16 938 101,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 938 101,8 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 16 316 591,0 тысяча тенге;
погашение займов – 926,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 622 436,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 27.11.2020 № 36/408 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что нормативы распределения доходов в городской бюджет по налоговым поступлениям установлены в следующих размерах:
корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора – 49,7 процентов;
индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 20,4 процента;
индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
социальный налог – 20,3 процента.
Сноска. Пункт 2 с изменениями внесенными решениями Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11.03.2020 № 30/329 (вводится в действие с 01.01.2020); от 05.05.2020 № 31/353 (вводится в действие с 01.01.2020); от 11.09.2020 № 35/392 (вводится в действие с 01.01.2020); 27.11.2020 № 36/408 (вводится в действие с 01.01.2020).

2020-2022 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/321 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қаңтарда № 4093 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 147 588,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 25 366 193,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 109 922,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 322 693,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 18 348 779,0 мың теңге;
2) шығындар – 47 770 017,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 315 672,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16 316 591,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 918,3 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 16 938 101,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 938 101,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 16 316 591,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 926,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 622 436,8 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 27.11.2020 № 36/408 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Салықтық түсімдер бойынша қалалық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленгені ескерілсін:
ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы – 49,7 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 20,4 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
әлеуметтік салық – 20,3 пайыз.
Ескерту. 2 тармаққа өзгерістер енгізілді- Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 11.03.2020 № 30/329 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.05.2020 № 31/353 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.09.2020 № 35/392 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.11.2020 № 36/408 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

3. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
530 213 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
113 121 тысяча тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
728 497 тысяч тенге – на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;
Исключен решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 27.11.2020 № 36/408 (вводится в действие с 01.01.2020).
717 975 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования;
Сноска. Пункт 3 с изменениями внесенными решениями Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11.03.2020 № 30/329 (вводится в действие с 01.01.2020); от 05.05.2020 № 31/353 (вводится в действие с 01.01.2020); от 11.09.2020 № 35/392 (вводится в действие с 01.01.2020); 27.11.2020 № 36/408 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусматриваются бюджетные кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 3 977 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв акимата города в сумме 10 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 27.11.2020 № 36/408 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить объемы трансфертов общего характера между городским бюджетом и бюджетом села Умирзак на трехлетний период 2020-2022 годов, согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2020 год, согласно приложению 5.

3. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің келесідей мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
530 213 мың теңге − мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
113 121 мың теңге − Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
728 497 мың теңге – орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
Алынып тасталды- Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 27.11.2020 № 36/408 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен;
717 975 мың теңге − мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
Ескерту. 3 тармаққа өзгерістер енгізілді- Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 11.03.2020 № 30/329 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.05.2020 № 31/353 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.09.2020 № 35/392 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.11.2020 № 36/408 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саланың мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 3 977 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттердің көзделгені ескерілсін.
5. Қала әкімдігінің резерві 10 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 27.11.2020 № 36/408 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020-2022 жылдардың үш жылдық кезеңге қалалық бюджет пен Өмірзақ ауылы бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттер көлемі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2020 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

8. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д.Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
9. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).

8. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы − Д. Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
9. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шапқан).

10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Осуществляющий полномочия председателя сессии,
секретарь Актауского городского маслихата
С. Закенов
Приложение 1
к решению Актауского городского маслихата
от 24 декабря 2019 года № 29/321
Бюджет города Актау на 2020 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 27.11.2020 № 36/408 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

10. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының өкілеттігін жүзеге асырушы,
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы
С. Зәкенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 29/321 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Ақтау қаласының бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 27.11.2020 № 36/408 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

492 151,5
006
Дополнительное образование для детей
583 103,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 100,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2 586 216,4
012
Капитальные расходы государственного органа
1 500,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
50 131,9
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 405 735,2
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
69 433,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 996 803,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 996 803,0
804
Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
406 759,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
406 759,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 162 729,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 151 413,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
93 297,1
002
Программа занятости
302 427,2
005
Государственная адресная социальная помощь
936 346,6
006
Оказание жилищной помощи
56 956,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 060 116,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
21 424,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 000,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
231 334,7
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
390 898,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
56 612,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 316,8
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 316,8
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 000,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

492 151,5
006
Балаларға қосымша білім беру
583 103,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3 100,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 586 216,4
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
50 131,9
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 405 735,2
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
69 433,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 996 803,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 996 803,0
804
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
406 759,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
406 759,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
3 162 729,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 151 413,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 297,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
302 427,2
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
936 346,6
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
56 956,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 060 116,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
21 424,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 000,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
231 334,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
390 898,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
56 612,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 316,8
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 316,8
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 000,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау

36 440,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
85 280,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 315,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
50 315,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
34 965,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
34 965,0
04
Образование
17 833 477,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
16 224 170,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
65 241,0
003
Общеобразовательное обучение
10 321 311,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
561 733,0
006
Дополнительное образование для детей
519 522,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
37 358,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2 306 375,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
53 281,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 028,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 357 321,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 177 452,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 177 452,0
804
Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
431 855,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
431 855,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 285 214,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 284 175,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
95 716,0
002
Программа занятости
311 460,0
005
Государственная адресная социальная помощь
154 500,0
006
Оказание жилищной помощи
100 919,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 084 602,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

36 440,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
85 280,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 315,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
50 315,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
34 965,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 965,0
04
Білім беру
17 833 477,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16 224 170,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 241,0
003
Жалпы білім беру
10 321 311,0
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
561 733,0
006
Балаларға қосымша білім беру
519 522,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
37 358,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 306 375,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
53 281,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 028,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 357 321,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 177 452,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 177 452,0
804
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
431 855,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
431 855,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2 285 214,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 284 175,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 716,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
311 460,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
154 500,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
100 919,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 084 602,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету