О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 8 января 2019 года № 23/267 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 15 марта 2019 года № 27/291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 марта 2019 года № 3841
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 22 февраля 2019 года №24/298 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 22/265 "Об областном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3832), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 8 января 2019 года №23/267 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3778, опубликовано 19 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания :
"1. Утвердить районный бюджет на 2019 - 2021 годы согласно приложению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 083 728,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 155 801,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 848,2 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 133 392,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 781 686,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 163 143,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 152 353,3 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 196 950,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 596,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 231 780,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 231 780,1 тысяч тенге;
поступление займов – 196 950,0 тысяч тенге;
погашение займов – 44 596,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 79 426,8 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2019 год в бюджеты сел выделена субвенция в сумме 927 347,0 тысяч тенге, в том числе:

Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылдың 8 қаңтардағы № 23/267 "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер еңгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 27/291 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 наурызда № 3841 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы №24/298 "Маңғыстау облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 12 желтоқсандағы №22/265 "2019 – 2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3832 болып тіркелген) сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы №23/267 "2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3778 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған), келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 083 728,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 155 801,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12 848,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 133 392,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 781 686,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 163 143,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 152 353,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 196 950,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 596,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 231 780,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін қолдану ) – 231 780,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 196 950,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 596,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 79 426,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдардың бюджеттеріне 927 347,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:

села Жетыбай – 380 059,0 тысяч тенге;
села Курык – 291 797,0 тысяч тенге;
села Мунайшы – 185 485,0 тысяч тенге;
села Сенек – 70 006,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Е.Есенкосов).

Жетібай ауылына – 380 059,0 мың теңге;
Құрық ауылына – 291 797,0 мың теңге;
Мұнайшы ауылына – 185 485,0 мың теңге;
Сенек ауылына – 70 006,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Есенқосов).

3. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) после государственной регистрации настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Б.Куандык
Секретарь Каракиянского районного маслихата А.Мееров
Приложение
к решению Каракиянского районного маслихата
от 15 марта 2019 года № 27/291
Приложение 1
к решению Каракиянского районного маслихата
от 8 января 2019 года № 23/267
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
3
І. Доходы

3. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Қуандық
Қарақия аудандық мәслихатының хатшысы А.Мееров
Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы
15 наурыздағы №27 /291 шешіміне
қосымша
Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы
8 қаңтардағы № 23/267 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
А т а у ы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
I. Кірістер

167 254,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
167 254,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
88 615,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
87 615,0
022
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30 768,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
30 768,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
53 049,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
50 601,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
813,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 000,0
015
Капитальные расходы государственного органа
635,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
38 300,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
38 300,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
30 733,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
29 481,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 252,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
43 367,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
42 647,0
003
Капитальные расходы государственного органа
720,0
02
Оборона
2 500,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 500,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 500,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

167 254,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
167 254,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
88 615,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
87 615,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
30 768,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 768,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
53 049,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 601,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
813,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
635,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
38 300,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 300,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
30 733,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 481,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 252,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
43 367,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 647,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
720,0
02
Қорғаныс
2 500,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 500,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 500,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету