О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 25 января 2019 года № 25/279 "О бюджетах сел на 2019 - 2021 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 6 июня 2019 года № 31/314. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 июня 2019 года № 3925
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Каракиянского районного маслихата от 16 мая 2019 года № 30/308 "О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 8 января 2019 года № 23/267 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3896), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 25 января 2019 года № 25/279 "О бюджетах сел на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3801, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 31 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания :
"1. Утвердить бюджеты сел на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 026 700,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 94 600,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 753,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 927 347,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 051 537,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретения финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 24 837,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 837,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
внутренние государственные займы – 0 тенге;
договоры займа – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 837,9 тысяч тенге.";

Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 25/279 "2019 - 2021 жылдарға арналған ауылдардың бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 маусымдағы № 31/314 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 маусымда № 3925 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 мамырдағы № 30/308 "Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 23/267 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3896 болып тіркелген) сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 25/279 "2019 – 2021 жылдарға арналған ауылдардың бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3801 болып тіркелген, 2019 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған), келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған ауылдардың бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 026 700,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 94 600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 753,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 927 347,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 051 537,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 24 837,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 837,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
мемлекеттік ішкі қарыздар – 0 теңге;
қарыз алу келісім – шарттары – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 837,9 мың теңге.";

приложение 1, 2, 3 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Е.Есенкосов).
3. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) после государственной регистрации настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Есенқосов).
3. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.