Об установлении и изменении границ села Баутино Тупкараганского района
Совместное решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 7 октября 2019 года № 33/269 и постановление Тупкараганского районного акимата Мангистауской области от 7 октября 2019 года № 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 октября 2019 года № 4006.
Сноска. Заголовок в редакции совместного постановления акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 26.12. 2024 № 256 и решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 26.12.2024 № 22/115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции совместного постановления акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 26.12. 2024 № 256 и решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 26.12.2024 № 22/115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить и изменить границы села Баутино Тупкараганского района, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
Сноска. Пункт 1 в редакции совместного постановления акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 26.12. 2024 № 256 и решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 26.12.2024 № 22/115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу совместное постановление акимата Тупкараганского района № 493 от 25 сентября 2008 года и решение Тупкараганского районного маслихата 9/62 "Баутин поселкесінің шекарасын белгілеу туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-71, опубликовано 2 декабря 2008 года № 57 (268) в газете "Аккетик арайы".
3. Признать утратившим силу совместное постановление акимата Тупкараганского района от 24 декабря 2009 года № 443 и решение Тупкараганского районного маслихата от 8 февраля 2010 года № 27/164 "25 қыркүйек 2008 жылғы "Баутин поселкесінің шекарасын белгілеу туралы" аудандық мәслихаттың № 9/62 шешіміне және аудан әкімдігінің № 493 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-115, опубликовано 20 марта 2010 года № 31-32 (379-380) в газете "Аккетик арайы".

Түпқараған ауданының Баутин ауылының шекарасын белгілеу және өзгерту туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 қазандағы № 33/269 және Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 7 қазандағы № 162 бірлескен шешімі мен қаулысы.Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қазанда № 4006 болып тіркелді.
Ескерту. Бірлескен қаулы мен шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 26.12.2024 № 256 бірлескен қаулысы және Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 26.12.2024 № 22/115 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 26.12.2024 № 256 бірлескен қаулысы және Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 26.12.2024 № 22/115 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Осы бірлескен қаулы және шешімге қосымшаға сәйкес Түпқараған ауданының Баутин ауылының шекарасы белгіленсін және өзгертілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 26.12.2024 № 256 бірлескен қаулысы және Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 26.12.2024 № 22/115 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Түпқараған ауданының әкімдігінің 2008 жылғы 25 қыркүйектегі № 493 және Түпқараған аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 қыркүйектегі № 11/165 "Баутин поселкесінің шекарасын белгілеу туралы" бірлескен қаулысы мен шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-6-71 болып тіркелген, 2008 жылғы 2 желтоқсанда "Ақкетік арайы" газетінің № 57 (268) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Түпқараған ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 443 және Түпқараған аудандық мәслихатының 2010 жылғы 8 ақпандағы № 27/164 "25 қыркүйек 2008 жылғы "Баутин поселкесінің шекарасын белгілеу туралы" аудандық мәслихаттың № 9/62 шешіміне және аудан әкімдігінің № 493 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" бірлескен қаулысы мен шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-6-115 болып тіркелген , 2010 жылғы 26 наурызда "Ақкетік арайы" газетінің № 31-32 (379-380) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

4. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Кельбетова Э.) обеспечить государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии Озгамбаев К.).
6. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р.Рысмұхамбетов
Аким Тупкараганского района А.Хамиев
Секретарь Тупкараганского районного маслихата А.Досанова
Приложение
к совместному постановлению
акимата Тупкараганского района
№ 162 от 7 октября 2019 года
и решению Тупкараганского
районного маслихата № 33/269 от 7 октября 2019 года
Схематическая карта границы села Баутино Тупкараганского района
Сноска. Приложение в редакции совместного постановления акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 26.12. 2024 № 256 и решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 26.12.2024 № 22/115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Экспликация земель села Баутино Тупкараганского района
Наименование
Площадь, гектар
Площадь земель в границе села Баутино до включения земель

4. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Кельбетова Э.) осы бірлескен қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Берішбаева А.) жүктелсін.
6. Осы бірлескен қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р.Рысмұхамбетов
Түпқараған ауданының әкімі А.Хамиев
Түпқараған аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
Түпқараған ауданының әкімдігінің
2019 жылғы 7 қазандағы № 162 және
Түпқараған аудандық мәслихатының
2019 жылғы 7 қазандағы № 33/269
бірлескен қаулысы мен шешіміне
қосымша
Түпқараған ауданының Баутин ауылының шекарасының схематикалық картасы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 26.12.2024 № 256 бірлескен қаулысы және Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 26.12.2024 № 22/115 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Түпқараған ауданының Баутин ауылының жерлерінің экспликациясы
Атауы
Ауданы, гектар
Жерлерді қосқанға дейінгі Баутин ауылының шекарасындағы жерлердің ауданы

1270,8775
Площадь земель, включаемых к границе села Баутино
943,2178
Площадь земель в границе села Баутино после включения земель
2214,0953, земли населенного пункта

1270,8775
Баутин ауылының шекарасына қосылатын жерлердің ауданы
943,2178
Жерлерді қосқаннан кейінгі Баутин ауылының шекарасындағы жерлердің ауданы
2214,0953, елді мекеннің жерлері