Об установлении границ села Баутино
Совместное решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 7 октября 2019 года № 33/269 и постановление Тупкараганского районного акимата Мангистауской области от 7 октября 2019 года № 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 октября 2019 года № 4006
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и постановлением Мангистауского областного акимата от 20 марта 2008 года № 181 "Об установлении водоохранных зон и полос в городах Актау, Форт-Шевченко, селе Курык и в зоне отдыха Кендерли" ( зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2009), совместным постановлением Мангистауского областного акимата от 2 июля 2013 года № 189 и решением Мангистауского областного маслихата от 2 июля 2013 года № 11/165 "Об отнесении поселка Баутино Тупкараганского района к категории "село" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2260), акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы села Баутино общей площадью 1104,44 гектаров согласно приложению.
2. Признать утратившим силу совместное постановление акимата Тупкараганского района № 493 от 25 сентября 2008 года и решение Тупкараганского районного маслихата 9/62 "Баутин поселкесінің шекарасын белгілеу туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-71, опубликовано 2 декабря 2008 года № 57 (268) в газете "Аккетик арайы".
3. Признать утратившим силу совместное постановление акимата Тупкараганского района от 24 декабря 2009 года № 443 и решение Тупкараганского районного маслихата от 8 февраля 2010 года № 27/164 "25 қыркүйек 2008 жылғы "Баутин поселкесінің шекарасын белгілеу туралы" аудандық мәслихаттың № 9/62 шешіміне және аудан әкімдігінің № 493 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-115, опубликовано 20 марта 2010 года № 31-32 (379-380) в газете "Аккетик арайы".
4. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Кельбетова Э.) обеспечить государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

Баутин ауылының шекарасын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 қазандағы № 33/269 және Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 7 қазандағы № 162 бірлескен шешімі мен қаулысы.Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қазанда № 4006 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы "Әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2008 жылғы 20 наурыздағы № 181 "Ақтау, Форт-Шевченко қалаларында, Құрық ауылы және Кендірлі демалыс аймағында су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2009 болып тіркелген), Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 189 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 2 шілдедегі № 11/165 "Түпқараған ауданының Баутин поселкесін "ауыл" санатына жатқызу туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2260 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Жалпы жер аумағы 1104,44 гектар болатын Баутин ауылының шекарасы қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Түпқараған ауданының әкімдігінің 2008 жылғы 25 қыркүйектегі № 493 және Түпқараған аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 қыркүйектегі № 11/165 "Баутин поселкесінің шекарасын белгілеу туралы" бірлескен қаулысы мен шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-6-71 болып тіркелген, 2008 жылғы 2 желтоқсанда "Ақкетік арайы" газетінің № 57 (268) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Түпқараған ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 443 және Түпқараған аудандық мәслихатының 2010 жылғы 8 ақпандағы № 27/164 "25 қыркүйек 2008 жылғы "Баутин поселкесінің шекарасын белгілеу туралы" аудандық мәслихаттың № 9/62 шешіміне және аудан әкімдігінің № 493 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" бірлескен қаулысы мен шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-6-115 болып тіркелген , 2010 жылғы 26 наурызда "Ақкетік арайы" газетінің № 31-32 (379-380) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Кельбетова Э.) осы бірлескен қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

5. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии Озгамбаев К.).
6. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р.Рысмұхамбетов
Аким Тупкараганского района А.Хамиев
Секретарь Тупкараганского районного маслихата А.Досанова
Приложение
к совместному постановлению
акимата Тупкараганского района
№ 162 от 7 октября 2019 года
и решению Тупкараганского
районного маслихата № 33/269 от 7 октября 2019 года
Граница села Баутино

5. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Берішбаева А.) жүктелсін.
6. Осы бірлескен қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р.Рысмұхамбетов
Түпқараған ауданының әкімі А.Хамиев
Түпқараған аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
Түпқараған ауданының әкімдігінің
2019 жылғы 7 қазандағы № 162 және
Түпқараған аудандық мәслихатының
2019 жылғы 7 қазандағы № 33/269
бірлескен қаулысы мен шешіміне
қосымша
Баутин ауылының шекарасы