О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2018 года № 310 "О бюджете города Костаная на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 19 июля 2019 года № 381. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 июля 2019 года № 8606. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2019-2021 годы" от 20 декабря 2018 года № 310 (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8198) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Костаная на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 56738550,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26362177,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 102354,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4414240,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25859779,2 тысяч тенге;
2) затраты – 63328677,2 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 310 "Қостанай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2019 жылғы 19 шілдедегі № 381 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 шілдеде № 8606 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 310 шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8198 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56738550,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 26362177,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 102354,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4414240,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25859779,2 мың теңге;
2) шығындар – 63328677,2 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – -420,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -10903,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6578803,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6578803,3 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 июля 2019 года № 381
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2018 года № 310
Бюджет города Костаная на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3) таза бюджеттiк кредиттеу – -420,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -10903,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6578803,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6578803,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 19 шілдедегі
№ 381 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 310 шешіміне 1-қосымша
Қостанай қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер