Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22 мая 2019 года № 456/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 мая 2019 года № 6389
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жер теліміне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 22 мамырдағы № 456/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 мамырда № 6389 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 10) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить публичный сервитут согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза Хабылбекова Х. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза Н. Ашимбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от "22" мая 2019 года № 456/5
№ п/п
Пользователь
Площадь, га
Целевое назначение
Срок использования (год)
Месторасположение земельного участка
1
2
3
4
5
6
1
Акционерное общество "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями" (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC"
0,4929
для прокладки линии связи Северный РДЦ (региональный диспетчерский центр) – Экибастузская 220 (город Экибастуз)
3
город Экибастуз, вдоль улицы Казбека Нуралина, от пересечения с улицы Степная до подстанции Экибастузская 220

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары Х. А. Хабылбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі Н. Ашимбетов
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "22" мамырдағы
№ 456/5 қаулысына
қосымша
Р/с №
Пайдаланушы
Алаңы, гектар
Нысаналы мақсаты
Пайдалану мерзімі (жыл)
Жер телімінің орналасқан жері
1
2
3
4
5
6
1
"Электр желілерін басқару жөніндегі Қазақстан компаниясы" (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC" акционерлік қоғамы
0,4929
Солтүстік ӨДО (өңірлік диспетчерлік орталық) – Экибастузская 220 (Екібастұз қаласы) байланыс желілерін төсеу үшін
3
Екібастұз қаласы, Қазбек Нұралин көшесінің бойында орналасқан, Степная көшесінің қиылысынан Экибастузская 220 қосалқы стансасына дейін